Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

    Абе " Умельiе руки ", кво да ги праиш.
    " Как да сглобим самоход, от шевната машина на мама ? "
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • #17
      До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

      И с кво пречи на пътното движение че някой си вади хляба както може? Или е по-опасно от голфаджийчетата или идиотизмът с газовите бутилки?

      Коментар


      • #18
        До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

        Кво им е на газовите бутилки?? Нищо чудно и това на картинката да е с газ..
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • #19
          До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

          Не знам какво им е, на експертизата ще кажат. Тъкмо днеска някъв се е подпалил и е паднал в пропастта.

          Коментар


          • #20
            До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            И с кво пречи на пътното движение че някой си вади хляба както може? Или е по-опасно от голфаджийчетата или идиотизмът с газовите бутилки?
            Напълно съгласен
            С нищо и на никой не може да пречи машинатаЩом се движи по пътя значи си е ред и има право да се движи.Какво като е доработена и преправянаА за газовите бутилки повечето хора карат на газ(и аз включително)защото е доста по евтино

            Коментар


            • #21
              До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

              Е, това че е евтино, веднага надминава недостатъка че убива.
              Пък не съм чувал някой да е убит от шесткрака Буханка с гараж вместо карусерия.

              Коментар


              • #22
                До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

                И колко газови бутилки са се взривили от стотиците катастрофи станали с коли а с газови уредби??? Аз си спомням само един два инцидента с АГУ през последните години, и то от неизправни такива слагани преди 20г. Един течащ резервоар е доста по опасен. А за буханката нямам нищо птотив, кефи ме.
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • #23
                  До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

                  Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                  И колко газови бутилки са се взривили от стотиците катастрофи станали с коли а с газови уредби??? Аз си спомням само един два инцидента с АГУ през последните години, и то от неизправни такива слагани преди 20г. Един течащ резервоар е доста по опасен. А за буханката нямам нищо птотив, кефи ме.
                  Ако навремето се бяха постарали да направят нормален дизел за УАЗ-а, сега нямаше 99.9% от уазите да са с газово...Та какво стана, някакво противоречие
                  А това за резервоарите и газовите бутилки е абсолютно вярно. Ама Стефанови работи
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

                    Предполагам че доста трудно завива-двата задни моста са далече един от друг.Друго щеше да е ако задния бе завиващ ,но от друга страна пък щом се движи по пътищата ,значи достатъчно добре завива.
                    много преди старта...

                    Коментар


                    • #25
                      До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

                      Завиването е екстра.
                      Спирането също.
                      Като знам как спира с два моста представям си каква стрела е с три.
                      Що изобщо го пускат да се движи по асвалта.
                      Нали е правено за гората.
                      Да си седи там.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

                        Добре бе, тия в новините одеве не са знаели кво правят. Или оная кочина я е улучил алах та гореше и падаше в пропастта.
                        За 1 100 пешеходци годишно в ЦЯЛА Европа - някви безумия по спирачките на ВСИЧКИ коли. И всички мъдреци от тоя форум викат бравос, тъй трябва! За пет души в горящата в движение кола за ЕДИН ден само У НАС - бе нема такова бе, е я и аз така!
                        Отличен пример за наистина голяма и масова глупост.
                        Яжте реклами и умнейте, аз нищо не мога да направя.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

                          Стефане, много по-лесно е да се запалиш с бензин, отколкото с газ.
                          Колкото до въпросното недоразумение - Слава Богу, че не са много подобни идиотщини. - Затова няма убити от "шесткраки Уазки" . Това нещо би трябвало да се движи с не повече от 25км/ч. и с пилотни камиони от всички страни Това шаси нито е с нужната товароносимост, нито е устойчиво на усукване, дори само с фургона отгоре. А от него се очаква и да носи товар...
                          Вероятно следващата "модификация" ще е съчленена Буханка.))
                          Пак опираме до това, че съветската идиотия е най-умната в света Ако някой американец или западноевропеец беше направил това с Хайлукс например ти пръв щеше да обясниш каква простотия е, но нали е Буханка и нали е от Русия)...
                          Последно редактирано от Scrapheap; 09-10-07, 09:51.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #28
                            До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

                            Не виждам никакъв повод да се хвърлят пари и време за нещо, на което раздатката се влачи на ска по земята. В американската провинция карат такива кочини, каквито няма и в пазаджишките села, успокой се. И баш аз съм последния човек който ще се присмее на някой че и от нямането е направил нещо и работи с него, вместо да стои и да стене че няма любимия му ароматизатор в кенефа на изтребителя, и затова няма да го кара.
                            Гледайте новините! Питайте пожарникарите едно и също ли е да се гаси нехерметичният бензинов резервоар и газова бомба. Питайте що кочините на газ не ги пускат на влака под Ламанша и на паркингите в западна Европа.
                            А когато става дума па точно за Буханката, си струва и да си позатвориш устата. Това смешно автомобилче е построило толкова, и спасило толкова хора, че към разните гланцови легендарни ръзиъш ли, талиги, не си струва и да плюеш.
                            Що не пуснеш хайлуксове за селски линейки, а? Щот ще те вдигнат на вилите.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

                              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                              Не виждам никакъв повод да се хвърлят пари и време за нещо, на което раздатката се влачи на ска по земята. В американската провинция карат такива кочини, каквито няма и в пазаджишките села, успокой се. И баш аз съм последния човек който ще се присмее на някой че и от нямането е направил нещо и работи с него, вместо да стои и да стене че няма любимия му ароматизатор в кенефа на изтребителя, и затова няма да го кара.
                              Гледайте новините! Питайте пожарникарите едно и също ли е да се гаси нехерметичният бензинов резервоар и газова бомба. Питайте що кочините на газ не ги пускат на влака под Ламанша и на паркингите в западна Европа.
                              А когато става дума па точно за Буханката, си струва и да си позатвориш устата. Това смешно автомобилче е построило толкова, и спасило толкова хора, че към разните гланцови легендарни ръзиъш ли, талиги, не си струва и да плюеш.
                              Що не пуснеш хайлуксове за селски линейки, а? Щот ще те вдигнат на вилите.
                              Не казавам нищо лошо за Буханката - имам предвид Буханката в този и вид. Тя е откровено опасна в ръцете на самозвани "инженери". Кажи според теб това, което са направили с нея добро ли е?
                              Колкото до газта - има много повече изгорели автомобили на бензин. Виждал съм изгоряла кола на газ (лично моя). Бутилката си е ОК и до днес
                              Последно редактирано от Scrapheap; 09-10-07, 13:07.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #30
                                До: Безграничните възможности на Човекът и УАЗът.

                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                Не виждам никакъв повод да се хвърлят пари и време за нещо, на което раздатката се влачи на ска по земята. В американската провинция карат такива кочини, каквито няма и в пазаджишките села, успокой се. И баш аз съм последния човек който ще се присмее на някой че и от нямането е направил нещо и работи с него, вместо да стои и да стене че няма любимия му ароматизатор в кенефа на изтребителя, и затова няма да го кара.
                                Гледайте новините! Питайте пожарникарите едно и също ли е да се гаси нехерметичният бензинов резервоар и газова бомба. Питайте що кочините на газ не ги пускат на влака под Ламанша и на паркингите в западна Европа.
                                А когато става дума па точно за Буханката, си струва и да си позатвориш устата. Това смешно автомобилче е построило толкова, и спасило толкова хора, че към разните гланцови легендарни ръзиъш ли, талиги, не си струва и да плюеш.
                                Що не пуснеш хайлуксове за селски линейки, а? Щот ще те вдигнат на вилите.
                                Е добре де ама значи ли че там където няма Буханка хората мрат като пилци. Щото Тойотйте тръгнали към тях висят на раздатките си

                                Аз от това камионче имам само лоши спомени. Служил съм на такова през 92г Мимоза беше нащо верно гъчкано с техника.Отзат на бузите два агрегата с двигатели от ЗАЗ.Преди учения един месец нон-стоп парков ден и в момента в който излезе се троши Веднъж на пътя Хасково -Димитровград докато чакаме Зипа току до нас спряха некви мутри. Ние три воиничета с автомати без пълнители. Фатмака се беше изхитрил и се качи на един Урал После го мъмриха ама кво ме грее мене беше кофти тръпка А на една ерелейка чакахме 15души хляб от едно такова в крайна сметка го донесе Голф-1 Помня че все имаше проблем с карбураторите нищо че му слагаха нови.Иначе беше с червени пробки и една лопата грес по карантиите. Брат ми беше на друга Буханка. Винаги между двата екипа имаше басове коя ще се строши първа. На полигона в Корен се строшиха и двете бяхме имитационна група диверсанти Мъкнахме едни димки в личните си одеала в калта над 5километра Иначе камиончето изглежда добродушко ама прави много зли номера.
                                Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 09-10-07, 13:44. Причина: допълване на текста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X