Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам Ферозата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам Ферозата

    Здравейте имам нужда от съвет Има ли къде да продам въпросната машина за части или нещо от тоя сорт, защото като двигател си е идеална върви си без грешка но шасито е много ръждавейка ... имам и друго шаси, което е подготвено за слагане, но така и няма да ми остане време да ги подменя, та съм решил да не мъча баба Ферозка. Ако някой може да ме насочи някаде дали ги изкупуват цялостно за части или още повече ако някой реши, че иска да я купи и да и оправи кахъра(давам и новото шаси), може да се свържете с мен на 0885884280 (Пускам темата тук защото е по-скоро за съвет отколкото за самата продажба)
    Благодаря Ви предварително и весели празници

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000022.jpg
Прегледи:1
Размер:136.4 КБ
ID:6076408Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000026.jpg
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:6076409

    Daihatsu Feroza 1.6 95 hp 1991 Газ/бензин 4х4 4 зимни 4 летни гуми среден разход на газ около 10-12/100

  • #2
    От: Продавам Ферозата

    Според мен, стегни си машинката. Заслужава си.
    И аз минах през тоя филм.
    Ако все пак решиш да я продаваш на части, мераклии ще има.
    По-добре тук да я разпарчетосаме, отколкото да я дадеш в морга, където не познават парите.
    Предвид настоящата икономическа ситуация, цялата трудно ще я вземе някой, но дано се намери.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      От: Продавам Ферозата

      здравей ами лично аз много харесвам машината, но нямам времето да вляза в това кино... за това реших да я пусна за около 1500-600, ако някой има желание да я ползваза части ако някой иска да и смени шасито давам го бонус. Просто много си ми е работна амааа няма време за ремонтни дейности... та така

      Коментар


      • #4
        От: Продавам Ферозата

        Евентуално каква ще е цената за всичко, и има ли проблеми с двигател, скорости, раздатка и мостове?
        Има ли гнило по ламарината, и наред ли е с документите?

        Коментар


        • #5
          От: Продавам Ферозата

          Щом е изгнило шасито, вероятно и бомбетата назад са зле и евентуално част от пода.
          При австрийките е масово явление. Проблемите са от колонката-назад. Но ламарини се кърпят.
          Нека колегата да сподели.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #6
            От: Продавам Ферозата

            Всичко и е перфектно, освен изгнилото шаси. По ламарината има вдлъбнатинки, защото се ползва за лов и е нормално из горите. Като двигател, скорости и тн е невероятна, НО да има човек време да си играе да си я напудри ... Цената е около 1600лв. Само искам да спомена нещо за машинката много ще се радвам да отиде при някой, който ще я направи, че си е голяма пушка

            Коментар


            • #7
              От: Продавам Ферозата

              Е що не си я оправиш?
              Щото така да я продадеш няма да вземеш нищо.
              Не е скъпо. Става за примерно седмица.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Продавам Ферозата

                Мойто шаси го сменя именно Търтьо.
                Не съм му светил, но щом той казва че не е чак толкова голяма драма, значи не е.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #9
                  От: Продавам Ферозата

                  Попринцип нямам необходимото време за ремонт. А просто информативно ако може да запитам подмяната на шаси какви пари излиза след като сте се занимавали (при положение, че има нагласено такова)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Продавам Ферозата

                    Зависи от бая неща.
                    Звънни ако искаш, ще говорим

                    088 55599пет9
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Продавам Ферозата

                      Колега, каде се намира джипа?
                      Ако може и повече снимки, ламарини, салон, двигател.
                      Имам интерес за цялата.
                      Благодаря!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Продавам Ферозата

                        Ферозата е в гр.Горна Оряховица за снимки не съм подготвен вмомента, защото темата беше основно за съвети (благодаря за бързите съвети и отговори на всички), но утре ще се постарая да поснимам малко

                        Коментар


                        • #13
                          От: Продавам Ферозата

                          Ако решиш на части съм мераклия за двигателя.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X