Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най -евтините и здрави мостове с блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

    прав си за кинтите но ми се струва че с такова начинание ще изхарчи много. ..и малко извън темата....на една скорошна разходка в гората срещнахме един образ инженер академик който беше сътворил машина от нула!с два моста от жигула като отпред беше с каси ръкавите и ползвал полуоски от някакво рено, раздатка от нива и още щуротии! имаше тракторни гуми и ремарке с дърва от зад! А минаваше там където едва ли ще се размине без лебедка! Седях ме и го гледахме тоя беззъб начетен горски гений и се чудех ме що нариваме пари за джипове и тунинги! Като имаш желание прави пък ние ще плюем щото само това правим с различните които имат идеи!Късмет ще следя темата ако има развитие в което се съмнявам!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #17
      От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

      може да се изработи нова полуоска по патолското каре и паджеровиа див

      Коментар


      • #18
        От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

        Така , дай да видим дали правилно съм те разбрал - Паджерски мост накрая завършващ със Патролски сфери . Полуоската на Патрол Y60 е по дебела и със сигурност по дълга от тази на Паджерото . Щом може да и нарежеш шлици без да се отвръща и после пак да се закалява , проблема ще е само да се измисли как да се куплира съосно железния Патролски ръкав към алуминиевия /мисля че такъв беше / диф на Паджерото . Иначе идеята е добра и си струва да се помисли върху нея , със сигурност ще излезе по евтино от колкото за мост от Патрул .
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #19
          От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

          Цената беше като за предни с шлици от двете страни.
          Вариянта за нарязване без отвръщане и закаляване не е добър . Винаги се чупи там където са нарязани новите шлици . Самите полуоски са циментовани – отвън много твърди отвътре меки а при новите шлици става боза . Циментацията е само няколко милиметра.
          Каде ги намираш такива ефтиний , сигурен ли си че наистина обявите са реални и моста наличен при тази цена.
          Питам щото преди да взема патрулските и аз търсих.

          Коментар


          • #20
            От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

            400 лв.за Тойотски мостове....ефтино нещо!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #21
              От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

              Питах Антон за мостовете от Паджеро.
              Иначе ефнини с блокажи и портални редуктори от Прага. обикновенно по 1лв. килото .

              Коментар


              • #22
                От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                а колко тежат на прагата Ина къде се въртят пък и с какви спирачки? Той Йори игра един такъв филм..
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #23
                  От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                  Ей обаче сме опасно племе , преди малко на репутация имах коментар , че няма да стане нито по евтино нито по здраво ... Та към написалия това - аз знам как няма да стане , дай да помислим как може да стане - нали за това е темата . Та по темата - преден Патрулски мост 1000 лв , китайски блокаж 1400 лв , дотук имаме 2400 лв . Заден мост на Паджеро 400 лв / преди малко се обърках с предния че е алумин / , преден мост от Патрул 1000 лв , дълга полуоска 100 лв , стругарска работа 500 лв ,, общо 2000 лв . Само заради тази разлика от 400 лв пак си струва да се помисли , плюса е бавните дифове , че бавните за Патрул са 660 $ без доставката .За здравината ако се направи и усили по правилния начин не би трябвало да има проблеми .
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • #24
                    От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                    Некви около 300 кила. въздушни барабанни спирачки на къде се въртят , незнам . Опитах се да го повдигна сам от едната страна и не можах . В този моммент се отказах от тях.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      ............ / преди малко се обърках с предния че е алумин /............
                      Преди малко се обърка за задния, сега за предния.
                      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                      (А1+)
                      О877ООО98О

                      Коментар


                      • #26
                        От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                        Ей обаче сме опасно племе , преди малко на репутация имах коментар , че няма да стане нито по евтино нито по здраво ... Та към написалия това - аз знам как няма да стане , дай да помислим как може да стане - нали за това е темата . Та по темата - преден Патрулски мост 1000 лв , китайски блокаж 1400 лв , дотук имаме 2400 лв . Заден мост на Паджеро 400 лв / преди малко се обърках с предния че е алумин / , преден мост от Патрул 1000 лв , дълга полуоска 100 лв , стругарска работа 500 лв ,, общо 2000 лв . Само заради тази разлика от 400 лв пак си струва да се помисли , плюса е бавните дифове , че бавните за Патрул са 660 $ без доставката .За здравината ако се направи и усили по правилния начин не би трябвало да има проблеми .
                        И като опаткаш някоя друга полуоска...филма започва да става "Дързост и красота"
                        Емо от Сливен прави постоянно шлици на полуоси, на всяка счупена.Верно не са патрулски но няма желязо дето не се чупи.
                        Последно редактирано от Николай Колев-64; 27-12-14, 20:19. Причина: допълнение
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • #27
                          От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                          Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                          Преди малко се обърка за задния, сега за предния.
                          Нали се ползва заден мост от Паджеро 2.5 за преден хибрид . мислех за преден мост от Паджеро затова съм го написал
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • #28
                            От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                            Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                            И като опаткаш някоя друга полуоска...филма започва да става "Дързост и красота"
                            Емо от Сливен прави постоянно шлици на полуоси, на всяка счупена.
                            Патрулска полуоска досега не съм опатквал , пък не е като да не съм го мъчил моя скрап . Нали условието е да се ползва Патрулски полуоси без да се нарушава здравината им , само да се скъсят по размер .
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • #29
                              От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                              Аз не че нещо ама за 10к (може и за 5 ама е до късмет) се купува Г с 6.17 мостове, квото не трябва се продава за кой колкото даде и мостовете, раздатката и карданите идват без пари.
                              Блокажа е около 2.5 пъти по-смислен. Раздатката е синхорнизирана.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #30
                                От: Най -евтините и здрави мостове с блокажи

                                Сега се прибирам ,ама ходих на гости и ...да не напиша някоя глупост
                                Дискусията взе да става интересна и може да се развие в правилна посока .

                                Не съм казал ,че непременно ще ги правя тея мостове ,просто проучвам нещата .
                                И тъй като живота ме е научил да не бързам,защото при противното все някоя глупост се получава,ще се радвам на повече компетентни мнения.

                                Може да не съм написал правилно цените на мостовете.
                                За Тойота 70 --цена 2х400 лв /800 лв за двата/-говорим за 4,88 ПЧ
                                За Патрол У 60-цена около 2000 за двата/само със блокаж на задния/
                                За Паджеро тук във форума се продава за 400 лв заден с блокаж
                                Цените са ориентировъчни.

                                И пак ви казвам ,не си мислете ,че чехите пасат трева
                                Сигурно са номер едно в Европа /траял/.
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X