Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
    Но имат по русский язьик
    Това ми върши отлично работа него си го знам почти като българския .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Отговориха ми че телефоните нямат българско меню с което ме загубиха като клиент
      https://4sales.bg/udaroustojchiv-gsm...-telefoni-1648

      Този е същият като моят, но без радиостанцията, но пък има и блутут хендсфри. За парите си не е лош, мощен фенер, и силен микрофон и звук, и звънене също мощтно - в рекламта някой каза че ще уплаши мечка, когато звъни. ;-)
      -Чем занимаетесь по жизни?
      -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
      -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        Някой имали наблюдения върху този телефон Ulefone Armor X, 5,5 инча дисплей батерия 5500м ач и с цена около 230лв.Ако някой го е ползвал нека сподели/
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          Първоначално публикуван от ivied
          Кои други са в този или онзи клас? Сещате ли се за други примери? Защитен телефон с уоки-токи?
          Ставаше въпрос за нощната камерка конкретно, а не за уоки-токи функцията, или телефона като цяло!
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            От къде пазарувате стойки за кола за тези телефони?
            Моя кютук е 21 ММ дебел

            Направо се върнах на Ериксон р310
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              Някой да е купувал от новите модели китайски щайги? Предстои ми покупка на нов телефон, стария EVOLVEO G4 беше 2 пъти на ремонт гаранционно. 3-тата повреда се случи малко след като излезе от гаранция и го заковах за тезгяха с един чук.
              CAT вече отпаднаха от надпреварата, под 1000 лв нямат нищо, а за 61 пари не ми се дават толкова.
              Evolveo вече ги дисквалифицирах - нямат нови модели, а и батериите са им слаби
              Гледах разни Догита, блеквю.....или скъпо или не става - все пак е добре да се вземе телефон с параметри горе-долу отговарящи на съвременните изисквания.
              Попаднах на това чудо, има и малко по-скъп модел, разликата е в РАМ паметта, и малка в процесора. Има го в БГ, имат и сервиз. Мисля да взема този, четох отзиви.....но все пак някой с впечатление от 1-ва ръка?
              https://www.gearbest.com/cell-phones...SAAEgKULPD_BwE
              Yamaha XT​M600E '98
              Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

              Коментар


              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Мда, тъкмо мислех да питам дали има от този модел, за замяна на старото Q4, което пета година не се е предало до край, ама сега се разубеждавам...
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Мда, тъкмо мислех да питам дали има от този модел, за замяна на старото Q4, което пета година не се е предало до край, ама сега се разубеждавам...
                  Да те разубедя още малко. Преди 2 месеца купувах радиоуправляема лодка за дъщерята, и в магазина се сетих че съм идвал вече при тях - купувах си заден капак за моето еволвео (беше му се счупил единия от щитовете) . Казаха, че вече не са сервизен партньор на марката (или се канят да се отказват) точно защото били залети с дефектирали апарати в гаранция.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    След разни експерименти си взех евтин Xiaomi , до сега не съм имал толкова безпроблемен телефон, преди това самсунг и сони над средно ниво . Случайно осъзнах, че трябва не телефона да е дуракоустойчив а просто да има стъклен протектор и да е в здрава сапунерка, имам го от доста време и не съм успял да го счупя, предишните се потрошиха още в началото.
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      Xiaomi са много добри телефони. Получаваш точно толкова колкото си платил. Около мене вече почти всички са такива. Някои с по-евтини -други с по-скъпи.
                      Останалото са калъфи и протектори.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        След разни експерименти си взех евтин Xiaomi , до сега не съм имал толкова безпроблемен телефон, преди това самсунг и сони над средно ниво . Случайно осъзнах, че трябва не телефона да е дуракоустойчив а просто да има стъклен протектор и да е в здрава сапунерка, имам го от доста време и не съм успял да го счупя, предишните се потрошиха още в началото.
                        Това за стъкления протектор е вярно. Скоро изпуснах самсунга / Х Ковър/ от метър на цимента на двора. Разпадна се , батерията изкочи , дисплея спукан. Посъбрах го и викам дай да видя дали ще тръгне ...тръгна бе , оказа се че е спукан само стъкления протектор. Цяла седмица така си работих докато сина ми смени протектора. ...Без калъф съм
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          Добър кейс и стъклен протектор е истината. Остава само липсата на водоустойчивост. Счупил съм вече няколко стъклени протектора, последния при падане от стъклото на колата върху скоростния лост. Преди това с отвертки и клещи в джоба при телефона и падания. Задния панел има огъвания. Със Шайоми Редми Ноте 4 съм, на година и половина е и му се поду батерията, от подуването му е отлепен и дисплея. Един път заби, други проблеми не съм имал. Ако до края на другата седмица не пристигне новата батерия ще взимам вероятно Шайоми Ми А3. Въпреки, че се експлоатират доста сериозно при мен смартфоните със стъклен протектор и добър кейс държат и до сега счупен нямам.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                            Добър кейс и стъклен протектор е истината. Остава само липсата на водоустойчивост. Счупил съм вече няколко стъклени протектора, последния при падане от стъклото на колата върху скоростния лост. Преди това с отвертки и клещи в джоба при телефона и падания. Задния панел има огъвания. Със Шайоми Редми Ноте 4 съм, на година и половина е и му се поду батерията, от подуването му е отлепен и дисплея. Един път заби, други проблеми не съм имал. Ако до края на другата седмица не пристигне новата батерия ще взимам вероятно Шайоми Ми А3. Въпреки, че се експлоатират доста сериозно при мен смартфоните със стъклен протектор и добър кейс държат и до сега счупен нямам.
                            Tова е и моята рецепта - читав кейс и протектор + някакъв телефон (вече има много модели такива), който издържа на намокряне и воаля! Тия т.н. ръгид телефони ги заглеждам от повече от 2 години и за щастие така и не се пречупих да си купя телефон, който е с р-р на тухла, само заради хипотетично по-добрата протекци от комбинацията здрав кейс и леко водоустойчив телефон.
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              В такъв случай как стои въпроса с хуауей например? Безпроблемни ли са? Трябва ми да е с две сим карти.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Сегашния ми тел е хуауеи, двусимов. Силоконов кейс и стъклен протектор и издържа няколко изпускания от метър и половина на твърда повърхност. Е, протекторат се спука на две места, ама ме мързи да го сменям. Умерено водоустойчив.

                                На пазара има такива кейсове, че всеки телефон става като танк, можеш и футбол да играеш с него. Метални рамки, сандвич конструкция, подплънки и т. н. Проблема е че телефона става обемиста и тежък. Ама ако не те притеснява това - там е истината.

                                Ако не се брои за реклама - Гугълни Love MEI.
                                Последно редактирано от windwarrior; 01-09-19, 22:36.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X