Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от ranger-x Преглед на мнение
    Здравейте,събирам мнения за Evolveo X4.Пробвал ли го е някой,интересува ме колко издържа батерията,има ли проблеми в (чуваемостта) като повечето защитени апарати?
    За съжаление, Еволвео Х4 приключи като модел... Нямам идея защо, беше бестселър.. Единственото, което ми иде наум е конспиративно - възраждането на Нокиа 3310 или нещо от сорта...

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      Наскоро разглеждах,как вървят цените на апарата и го предлагаха,но не съм звънял за наличност.Иначе все още събирам мнения за него,така като сравнявам едва ли нокиа 3310 ще му е конкурент.

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        Някой има ли наблюдения над новите А сериий на самсунг, мисля за А3 2017, дават го водо и прако устойчив, за удъра ще се надяваме на кейса... сега съм с HTC M7 няма проблеми от здравина, пада поне 2 пъти на ден, никога не е имал протектор с видий в джоба, в локви пада, но прави парчета вече(не иска да се обажда,докато е включен мобилния нет)... трябва ми сматрфон защото поддържам 5-6 компютъра през него когато се наложи..

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          Аз отскоро съм с А5 2017. Не съм го тествал лично, но тука правят такъв тест:
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            Първоначално публикуван от ranger-x Преглед на мнение
            Здравейте,събирам мнения за Evolveo X4.Пробвал ли го е някой,интересува ме колко издържа батерията,има ли проблеми в (чуваемостта) като повечето защитени апарати?
            Вече един месец се боря с Evolveo X4 и се мъча да свикна, но ми е трудно. Виж какви ми бяха изискванията:
            И аз доста време си търся подходящ за мен телефон с копчета. Освен батерия, здравина, чуваемост имам още едно изискване - при търсене в указателя, при написване на една или две букви да излизат освен всички имена започващи с тези букви и тези записани като фамилия, прякор и подобни напомнящи. Сега съм с Nokia E51, тя е така и с прост телефон не мога да свикна. Имам много записани контакти и понякога не се сещам за името, а за фирмата в която работи търсения например. Миналата година си взех Samsung Xcover 550, но той няма тази функционалност и не можах да свикна с това. Дадох го на приятел и си върнах старата Нокия с която съм вече повече от 10 години. Само че вече няколко пъти и сменям батерията и микрофона. Изключил съм и 3G така батерията държи около 3 дни, иначе 1 ден.Други функции които използвам са калкулатор, конвертор, бележки, календар, диктофон и ми се ще фенерче (Нокията няма).

            Ако някой знае такъв телефон нека сподели. Дори да не е екстремен.

            По снимката не мога да преценя, какъв е този телефон, а и на мен не ми трябва просто телефон с копчета и фенерче. Такива знам че има доста. Най-важни за мен са логиката на търсенето в телефонния указател, чуваемостта и батерията. Чак след това са изискванията за фенерче, ударо и водо-устойчивост.
            Първоначално загубих около седмица, докато прехвърля контактите, направя настройки и посвикна с комбинацията от копчета, малък тъч екран и андроид.
            Ами не съм сигурен дали ще свикна, защото има много недомислици и като цяло се работи трудно с телефона.
            Например търсенето в указателя става с една виртуална клавиатурка с мънички буквички, които едвам се виждат и се избират. С копчетата не става да се пишат букви, само цифри.
            Друго, което ме дразни е, че уж е андроид, а не можеш да си сортираш иконите според желанията. Заковани са.
            Със съобщенията също е мъка. И друго, и друго ...
            Само с копчета не може да се работи, трябва си чукане и плъзгане по екрана.

            Иначе чуваемостта е перфектна, батерията също. При изключен интернет държи 7 до 10 дни.
            Изтървал съм го няколко пъти, няма му нищо. Във вода не съм го топил.

            USB-то му е открито, но защитено от навлизане на вода и прах, и влизат всякакви зарядни.

            На първо четене е това, ако те интересува друго питай.



            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              Пак споделям - вече няма Еволвео Х4. Конспиративната ми нагласа е за това, че ще видим модела като Нокиа... Нейсе, яд ме е,че не си запазих такъв... Може да е тегав, ама държи дълго. Може пък чехите да му изкарат наследник, ще видим... Благодаря на Цанко за ревюто.

              Коментар


              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Здравейте,

                Някой с CAT S60 дали ще каже може ли пълноценно да замести като работен телефон(мейли, пдф, офис файлове) един Айфон или Самсунг С серия?
                Предварително благодаря!

                Коментар


                • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Не съм имал Айфон или Самсунг, но Сони Експерия Z5 въобще не ми липсва сега като съм с САТ-а. Напълно функционален смартфон си е, ровя в нета и си чета служебните мейли непрекъснато.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Не съм имал Айфон или Самсунг, но Сони Експерия Z5 въобще не ми липсва сега като съм с САТ-а. Напълно функционален смартфон си е, ровя в нета и си чета служебните мейли непрекъснато.
                    Z5-цата е много добър телефон, така че щом САТ го припокрива значи е ОК.
                    Благодаря за отзивите! Ще пиша„ когато го взема.

                    Коментар


                    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      CAT S60 май имаха термо камера (или бъркам.модела),следващият ми телефон ще е S60 само малко да се опарича.
                      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                      Коментар


                      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Някой може ли да сподели мнение за един вече остарял модел Evolveo Q7
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Някой може ли да сподели мнение за един вече остарял модел Evolveo Q7
                          Не беше лош, но не беше и кой знае какво... Изчезна от пазара, сега са само Q9 и G4... Аз лично се надявам чехите да се размърдат и да разнообразят малко, че замязаха на САТ - два умрели телефона в гамата и нищо модерно. При чехите поне не са скъпи, че кат-аджиите си повярваха и е@си цените... Но засега - пас. Чакаме новите модели - и от САт, и от Еволвео...

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Има едни калъфи LIFEPROOF,но са само за Samsung S7,S8 и IPhone.В таззи комбинация получаваш висок клас телефон сравнително добре защитен.Аз лично го имам със S7 от година и половина и съм доволен.

                            Коментар


                            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                              Не беше лош, но не беше и кой знае какво... Изчезна от пазара, сега са само Q9 и G4... Аз лично се надявам чехите да се размърдат и да разнообразят малко, че замязаха на САТ - два умрели телефона в гамата и нищо модерно. При чехите поне не са скъпи, че кат-аджиите си повярваха и е@си цените... Но засега - пас. Чакаме новите модели - и от САт, и от Еволвео...
                              Е аз си ползвам още Q4 и са ми достатъчни възможностите му. Но искам да го сменя пак с такъв с хардуерни бутони отпред и намерих наличен нов Q7, само той е такъв модел. И макар и стар модел, ако е надежден като сегашния ми и работи без да забива съм готов да го взема. Обаче като видях как му се отваря капака малко се разколебах.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Отскоро ползвам Doogee S 55
                                Само положителни неща мога да кажа, IP 68 стандарта, бръз, многофункционален, отличен GPS, достатъчно памет, отлична работа при браузване, безпроблемно навигиране с всякакви програми за планината и за пътя, качествени материали и изработка, супер цена...
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X