Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Колеги , а някой да има впечатление от Evolveo Q6 , че съм се насочил към него ?

    За "четворката" съм чел , но не виждам никъде писано за Q6 .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Колеги , а някой да има впечатление от Evolveo Q6 , че съм се насочил към него ?

      За "четворката" съм чел , но не виждам никъде писано за Q6 .
      Хм. Глас в пустиня .

      Май никой във Форума няма такъв ?! Ше излезе тогава че за малко да съм първия , но и аз няма да съм.

      От 2 дни съм на Evolveo Q7.
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        Да питам тъй като на бащата му е нужен нов работен телефон кое според вас е по-добро като цена качество.
        КАТБ30 или Еволвео стронгфон.Трябва да е с големи цифри и часовник и да държи на мазни от бензин,нафта и т.н. мизерии ръце.
        Като екстри освен силен звук нищо друго не му трябва.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
          ....Трябва да е с големи цифри и часовник и да държи на мазни от бензин,нафта и т.н. мизерии ръце.
          Като екстри освен силен звук нищо друго не му трябва.
          При тези критерии , телефон от типа Sagem или Alcatel за 90 кинта . Не че няма и Samsung и LG на тази цена де . И с големи цифри и се чува ясно .

          Говоря съвсем сериозно и мога да се аргументирам .
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            Не им понасят стружките и мазните ръце.Ей на последният умря преди седмица.Затова и съм решил да го насоча към уж по корав телефон.
            Иначе за 80лв има нокия 225 която поне на мен ми се вижда идеална като изключим гладките копчета които трудно ще се натискат с мръсни ръце.
            Затова и гледам двата горни модела.Изглеждат ми идеални за целта като цената е около 180лв.Поносимо и ако изкараа 3 години пей сърце.
            Ама знам ли.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              Не че няма за какво друго да похарча 500 600лв ,ама ми се ще да си купя някои по-здравичък телефон даите идеи.

              Коментар


              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Виж ти...
                https://youtu.be/Z74o8aeNwRo
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                  Цена?
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                    Цена?
                    650 евро се говореше нещо
                    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                    Коментар


                    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                      650 евро се говореше нещо
                      Толко - към хиляда и два -триста лева ще е май...

                      Коментар


                      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Няма смисъл. За тия пари си взимаш въйфон с як кейс.

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          Някой да има впечатления от Blackview BV6000 ? (не от BV6000s)
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Някой може ли да предложи алтернатива на Sonim XP3.20 Quest, но с възможност за "хотспот" ?
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                              Някой да има впечатления от Blackview BV6000 ? (не от BV6000s)
                              Шефа ми го има от около 2 месеца. Аз лично съм с добри впечатления. Андроида е доста изчистен няма почти никакъв "bloatware". Сглобката е качествена и солидна, батерията също държи макар че това предполагам зависи от интензитета на работа. Аз ползвам sony z2 с алуминиев кейс на lovemei и се замислих дали да не го сменя с black-view-то че ми идва леко тежко но засега се въздържам поради финансови причини. Недостатък според мене е че защитения usb порт е по-дълбок от нормалното микро усб и ако искаш да ползваш друг кабел освен оригиналния трябва да го "подостриш" с ножката.Идва с защитно фолио, otg кабел (otg-то работи пробвах го с флашка) и слушалки. Направи ми впечатление че gps-a хваща сателити много по бързо от мойто сони. Ако имаш някакви конкретни въпроси питай.
                              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                              Коментар


                              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                                Шефа ми го има от около 2 месеца. Аз лично съм с добри впечатления. Андроида е доста изчистен няма почти никакъв "bloatware". Сглобката е качествена и солидна, батерията също държи макар че това предполагам зависи от интензитета на работа. Аз ползвам sony z2 с алуминиев кейс на lovemei и се замислих дали да не го сменя с black-view-то че ми идва леко тежко но засега се въздържам поради финансови причини. Недостатък според мене е че защитения usb порт е по-дълбок от нормалното микро усб и ако искаш да ползваш друг кабел освен оригиналния трябва да го "подостриш" с ножката.Идва с защитно фолио, otg кабел (otg-то работи пробвах го с флашка) и слушалки. Направи ми впечатление че gps-a хваща сателити много по бързо от мойто сони. Ако имаш някакви конкретни въпроси питай.
                                Благодарско! Явно са подобрили качеството след BV5000. Това, че е поизчистен от досади е прекрасно. Освен с оригинално зарядно бих ползвал и един комплект на BlackWolf 2Х2,4А с позлатени конектори и уникален двупосочен дизайн на microUSB-то. Невероятно качествена изработка от китайците. Ще се помисля още малко и ще скоча, особено ако мога да го пипна в някой магазин...
                                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X