Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Ако се колебаете между Evolveo и САТ, определено Евовеото е по-добро, че и по-евтино!
    Аз от вчера съм с №1 тел., който като показатели е по-добър и съвременен, но по-голям /5" дисплей/ и по-тежък... Засега само един недостатък - няма бутони за вдигане и затваряне, както на Evolveo-то и общо взето "мажа" по 2-3 пъти, докато "вдигна".
    Ще тествам още 2-3 дни в "бойна обстановка" /отивам за риба в гръцкото море за уикенда/ и ако няма проблеми, ще пускам Evolveo-то за продажба /на една година и малко, в отлично състояние, цената мисля наполовина от нов - към 180лв /.
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      Първоначално публикуван от NNinja Преглед на мнение
      Колеги, вижте това
      https://www.youtube.com/watch?v=oOjsKhvZ_V4

      Цената му е около 160 долара, в момента чакам едно такова
      Колега, чакаме отзиви. Сериозно се заинтересувах след като му разгледах параметрите.

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        Днес пристигна... на външен вид изглежда по-добре от видеото, пооправен е малко спрямо първите разработки. Веднага се ъпдейтна over-the-air. Като производителност - около 19500 по АнТуТу.
        Относно параметрите, които всички тук ни вълнуват - екранът на първо пипане е доста здрав... тия дни смятам да го поизпускам малко и да сравня как е като устойчивост спрямо iPhone4 с Ballistic HC калъф (след 4 години използване и 3 сменени калъфа въйфоня е като нов). По отношение на водонепропускливост също ще тествам под чешмата. Забелязвам един потенциален минус - гумата, която покрива конекторите може би ще се скъса след известно време. Добро впечатление ми направи, че има гума и под задния капак, доста плътно и изцяло покрива батерията и всички карти.
        Батерията е наистина 4800 и телефонът може да се използва като външна батерия. От няколко (3-4) часа постоянно вися на WiFi, свалям и инсталирам и е паднала с около 10%.
        Очаквайте още тестове скоро. Освен това успях да се свържа директно с производителя
        Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
        За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          Update:
          Батерията е наистина добра, 2 до 3 дни с много разговори. Екранът е сравнително добър, реагира добре на допир, достатъчно ярък е. Като производителност - не става за игри, предназначен е основно за работа. Не е Dual standby, при разговор по едната карта другата е неактивна (което с подходящо пренасочване се оправя като проблем). Гумите са здрави, след разглобяване се видя, че има гумен уплътнител под всяко винтче. Като чуваемост - силно и разбираемо. Има доста "приятни" старовремски аларми и позвънявания
          Като удароустойчивост - снимана демонстрация върху бетон с много тънък мокет https://youtu.be/6J68pVzKCXI
          Като водонепропускливост - демо - https://youtu.be/DOZRBSB8Dio
          В теста малко попрекалих, не е направен за работа под вода - след изваждането имаше леки капки по вътрешното стъкло на камерата и хардуерните бутони започнаха да работят след като поизсъхна.

          Един минус, който виждам е крехката пластмаса по вътрешните детайли - при разглобяване и сглобяване може при пренатягане на винтчето да се счупят.

          Като цяло - мнението ми е, че за цената, на която се връзва с ДДС (около 330 лв) телефонът засега си заслужава
          Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
          За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            Имал съм доста телефони,от добри ,по по добри,водоустойчиви,удароустойчиви и так дале.Резултата след сериозен офроуд винаги е бил един и същ.Нахакваш се в някое блато,във дълбока вода и аут,естествено се понамокрят,и то доста.Да не казвам плуват, и си остават само едми вече неисползваеми кутийки.Та за мен най подходящия тел. за офроуд е този,който се държи на високо и сухо място за да несе мокри,и тогава винаги работи.Поздрави на всички
            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
            Г 230Е
            Г 500 0887 390 703

            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              Първоначално публикуван от svilenst Преглед на мнение
              Имал съм доста телефони,от добри ,по по добри,водоустойчиви,удароустойчиви и так дале.Резултата след сериозен офроуд винаги е бил един и същ.Нахакваш се в някое блато,във дълбока вода и аут,естествено се понамокрят,и то доста.Да не казвам плуват, и си остават само едми вече неисползваеми кутийки.Та за мен най подходящия тел. за офроуд е този,който се държи на високо и сухо място за да несе мокри,и тогава винаги работи.Поздрави на всички
              Искам да видя как ще удавиш Соним при "сериозен офроуд" Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cm.gif
Прегледи:3
Размер:2.3 КБ
ID:5694668
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                Искам да видя как ще удавиш Соним при "сериозен офроуд" [ATTACH=CONFIG]842486[/ATTACH]
                Влез в темата ,,кал и вода в Русенско,, порови и като видиш едно Г ,почти до тавана в Дунава,има и клипче,ще разбереш как.То нее за хвалба,ма нали питаш и искаш да видиш?Страница 8,пост 152,втори клипГорния пост за триене,че малко обърках технологията.
                Последно редактирано от svilenst; 10-12-15, 18:38. Причина: допълнение
                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                Г 230Е
                Г 500 0887 390 703

                Коментар


                • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Аз давам моя Соним за проба
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                    Аз давам моя Соним за проба
                    Става,аз съм тома неверни,докато не видя,да пипна не вярвам.Ако е така както казвате,публично ще се извиня
                    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                    Г 230Е
                    Г 500 0887 390 703

                    Коментар


                    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      След 2 часа киснене в басейн на дълбочина 1,8 метра никакви ядове. Тая Гега и над тавана да я напълниш все тая ако няма да стои със дни във водата.
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Много телефони има водоустойчиви и покриващо IP.Важното според мен е да е удароустойчив.

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          Първоначално публикуван от NNinja Преглед на мнение
                          .............................................
                          Камера как се справя?
                          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                          Mark Twain
                          СтоЕнчA

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                            Камера как се справя?


                            Бих казал - добре за подобен клас. 8MP, интерполирана до 13MP
                            Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
                            За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

                            Коментар


                            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              Ча се замислям ,въпреки че знам че ще го строша за макс 6 месеца.Преднишния път си поръчах един Snopow m8-е нЕма такава томахавка.
                              "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                              Mark Twain
                              СтоЕнчA

                              Коментар


                              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Колеги - НЕ си купувайте BV5000 ако искате истински устойчив телефон. Неофициален цитат от скайп чат с фабриката "well, it's not a real rugged phone... it's just an advertisement"
                                Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
                                За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X