Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    Всъщност си отговорил на въпросите ми без да ги задавам изрично. Благодаря. Имам лош опит от умни телефони непредназначени за европейският пазар и засега любопитството ми е задоволено. Все още чакам високият клас на Lenovo за европейския пазар, но това е вече съвсем друга история...
    Ми за сега няма рут на тоя но вече не ми и трябва, работи безупречно и най-важното правен е за военна поръчка и е напълно съвместим там с военните стандарти за издръжливост и има цивилни IP68. За сега в света няма друг смарт фон с този стандарт и с на практика невъзможно да се счупи стъкло.
    no signature no problems

    Коментар


    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      Ми за сега няма рут на тоя но вече не ми и трябва, работи безупречно и най-важното правен е за военна поръчка и е напълно съвместим там с военните стандарти за издръжливост и има цивилни IP68. За сега в света няма друг смарт фон с този стандарт и с на практика невъзможно да се счупи стъкло.
      Да, разгледах няколко превю-та. Доста съм впечатлен.
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        ... къде ве предполага че ще има екстремни условия , си слагам картата в Сонима, ако пък реша , че ми трябва ябълката за 16 долара си взех един протектор и вземам него , но живота на батерията не ми харесва в тези устройства
        На сонима забраявм къде съм слобжил зарядното , докато се наложи да го заредя пак, а за обхвата няма да отварям тема .
        е това е много "практично" /всеки път да си вадиш СИМ-картата/... То всъщност за "офроуд" с джипка, батерията си я зареждаш, когато ти е кеф...
        Батерията я изяжда процесора, когато браузваш в интернет или /недай си Боже/ ползваш навигация - най-бързо свършва батерията...
        То на Еволвеото с 2.8Ач батерия, ако ползваш само за разговори ще изкара и повече от седмица...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          е това е много "практично" /всеки път да си вадиш СИМ-картата/... То всъщност за "офроуд" с джипка, батерията си я зареждаш, когато ти е кеф...
          Батерията я изяжда процесора, когато браузваш в интернет или /недай си Боже/ ползваш навигация - най-бързо свършва батерията...
          То на Еволвеото с 2.8Ач батерия, ако ползваш само за разговори ще изкара и повече от седмица...
          Моя офроуд е за сега на 2 колела или 2 крака. Опция за зареждане освен от слънцето нямам . Картата я сменям , примерно ато тръгна по баирите за седмица дарече , земам сонима и изкарвам с него , зареждам го два пъти в месеца
          Когато отида карам колело примерно за ден два , или на палатка само за събота и неделя , просто слагам протектора на умния телефон .
          Това е , а смяната на картата при ябълките е доста по-лесно от останалите , не се разглабя телефон
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

            Понеже не съм запознат с тия неща, някой да разкаже ако знае каква е тая машинка:

            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

              Та какво да се избира - CAT B15Q или EVOLVEO Q4 ?? Щото най-вероятно и да ги сложа един до друг, няма да има кой знае каква разлика, също и в изработката, та най-важни са експлоатацията и издръжливостта.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                Та какво да се избира - CAT B15Q или EVOLVEO Q4 ?? Щото най-вероятно и да ги сложа един до друг, няма да има кой знае каква разлика, също и в изработката, та най-важни са експлоатацията и издръжливостта.
                Съвсем скоро Evolveo ще кацнат и при нас за продажба. Аз също съм се замислил за Q4 - не че моят CAT B15 (старият модел) не е здрав, напротив, оказа се много корав, но работата ми напоследък изисква по-мощен процесор и повече RAM. Та ако се накумя ще пиша за впечатления...

                Коментар


                • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  Съвсем скоро Evolveo ще кацнат и при нас за продажба. Аз също съм се замислил за Q4 - не че моят CAT B15 (старият модел) не е здрав, напротив, оказа се много корав, но работата ми напоследък изисква по-мощен процесор и повече RAM. Та ако се накумя ще пиша за впечатления...
                  Аз мисля утре да мина да огледам САТ-а.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                    Аз ползвам iphone с калъф r-just.
                    има един модел който е водо устойчив и телефонат става яко железо. Пробвано е на моторница го заля водата и не пусна.
                    Лошото е че е само за айфон 6 и 6+
                    Последно редактирано от Preslav Peychev; 15-09-15, 22:23.

                    Коментар


                    • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                      много истински телефон е rug gear rg 150 имах възможноста да го пробвам и такова нещо до сега не бях виждал ,но за жалост е купен от русия и не се предлага в Бг

                      Коментар


                      • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                        Първоначално публикуван от nikeja_auto Преглед на мнение
                        много истински телефон е rug gear rg 150 имах възможноста да го пробвам и такова нещо до сега не бях виждал ,но за жалост е купен от русия и не се предлага в Бг
                        Ей от тука може да се купи с доставка до БГ: ruggear-shop.eu/
                        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                        Gabriel Garcia Mаrquez

                        Коментар


                        • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                          Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                          Ей от тука може да се купи с доставка до БГ: ruggear-shop.eu/
                          Само дето точно Rug Gear 150 не го видях...
                          "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                          Gabriel Garcia Mаrquez

                          Коментар


                          • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                            И аз много се вълнувах от темата за водоустойчивите телефони. Хем много си харесвам моя Нот 2. Хем ми се иска да не се чудя къде да го крия, като завали проливен дъжд или съм на място, където мога да заплувам не по собствено желание... Решението дойде с Redpepper case Недостатъкът е, че чуваемостта по време на разговор е една идея по слаба, но всичко друго си е о.к.
                            Не пуска вода - изпробвано. Няма как да влезе вода и в говорителя, който при водоустойчивите телефони винаги се пълни, прави водна възглавница и се налага да го тръскаш, сушиш и пр. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2876.jpg
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5683710Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2875.jpg
Прегледи:1
Размер:98.4 КБ
ID:5683709Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2877.jpg
Прегледи:1
Размер:88.3 КБ
ID:5683711

                            Коментар


                            • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                              Колеги, вижте това
                              https://www.youtube.com/watch?v=oOjsKhvZ_V4

                              Цената му е около 160 долара, в момента чакам едно такова
                              Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
                              За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

                              Коментар


                              • От: Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

                                Колега я сподели от къде си го поръчал ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X