Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коледен мерак, или стават ли чудеса по Коледа ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коледен мерак, или стават ли чудеса по Коледа ?

    Голям мерак ми е да си купя въздушна пушка,втора употреба, поради финансови ограничения и на всичко отгоре да е достатъчно мощна и с добър ресурс. Чувал съм, че "Хатсън' са мощни и добри на поносима цена,ала комшиите малко писюрски подхождат и не доизкусурявят изделието, в смисъл. не зачистват стружки които после пре@бават уплътненията и......ясно какво. Та с две думи-търся да си купя втора ръка въздушна пушка от колега,който си е надвил над масрафа и иска нещо по-добро,та се чуди какво да прави със старата си любима :-)/ Пиша това за да не ми се обаждат г-да тюфек-джамбазите-толкоз за тях/Имам приятел,който живее на село и гледа животни, а плъхове като котки се разхождат сербез,та докато си пием хубавото винце, което прави,ще си пуцаме по живи мишени-има борсуци,белки и златки, но са трудни за отстрел. Жабешките бутчета са супер мезе,наборите помнят "Бунарджика в Пловдив, а тлъстите косари,препечени във фурна са...ценителите знаят. Мога да отделя стотина лева за добра и мощна пушка, а ако има и подходяща за целта оптика, съразмерно с изложеното по-горе, с удоволствие бих си направил подарък.Пиша всичко това, защото съм невежа в тази област, и с удоволствие бих приел съвети и предложения на лични.

    Весели празници на всички.
    ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

  • #2
    От: Коледен мерак, или стават ли чудеса по Коледа ?

    Колко пари ти се дават за Чешка Збройовка 5,5?
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #3
      От: Коледен мерак, или стават ли чудеса по Коледа ?

      Добра марка! Сумата е упомената, а ти какви подробности даваш?
      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

      Коментар


      • #4
        От: Коледен мерак, или стават ли чудеса по Коледа ?

        Първоначално публикуван от old tramp Преглед на мнение
        Добра марка! Сумата е упомената, а ти какви подробности даваш?
        За 100 кинта трудно ще намериш каквото и да било читаво.

        Аз за 220 си взех лятото хатсан страйкър 1000s, 5.5mm.
        Ами за парите си е окей. Аз я раглобих цялата щото и аз бях чел че имало стружки и тнт, но не открих нищо вътре, само загубих половин ден в упражнебието. Е полирах и спуска и сега всичко е ток.
        С метални чашки с тефлоново покритие дупчи ламарина 0.8мм два ката.
        Според мен си търси нова пушка.

        Успех в покупката!!!

        Коментар


        • #5
          От: Коледен мерак, или стават ли чудеса по Коледа ?

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Колко пари ти се дават за Чешка Збройовка 5,5?
          Не знам кава точно е офертата, но марката сия бива. Имам такава 4,5 от години и съм доволен.
          По-добре поговори с Руси и скачай, дори цената да е двойна на твоята. Истинско оръжие е.
          М/у другото за жаби 4,5 ти е достатъчно.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X