Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

    Има ли модел на джип сузуки с предно движение?
    Мото братство Хищници

  • #2
    От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

    Джип-НЕ !
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • #3
      От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

      Има, новото след 2005, ама и то не си е баш с предно и не е баш джип, просто то преобладава. Иначе ако питате от старите, няма, вашата ще е първата

      Коментар


      • #4
        От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

        Кофти! Бях си я харесал на един лов дето й дадохме начален тласък по една кална стръмнина с големи коловози и тя издрапа, но като си помисля по заледен тук таме междуградски път със задно движение и ме побиват тръпки.
        Мото братство Хищници

        Коментар


        • #5
          От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

          Купи си Трабант. Той е нещо като витара, ама е с предно, не ръждясва като витарите и е по-проходим. И е много по-икономичен.
          Чувал съм че бил много проходим, особено ако му дадат начален тласък по стръмнината.

          Ето гледай: http://www.offroad-bulgaria.com/show...F1%F4%EE%F0%2A
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

            Първоначално публикуван от gydi Преглед на мнение
            по заледен тук таме междуградски път със задно движение и ме побиват тръпки.
            Що?
            Точно в задното предаване е истината.
            Вярно-с предно по-добре се контролира, но майсторството е да караш на задно.
            А и нали затова е "джип"-щом се налага се включва 4х4.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

              Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
              Купи си Трабант. Той е нещо като витара, ама е с предно, не ръждясва като витарите и е по-проходим. И е много по-икономичен.
              Чувал съм че бил много проходим, особено ако му дадат начален тласък по стръмнината.

              Ето гледай: http://www.offroad-bulgaria.com/show...F1%F4%EE%F0%2A
              Аз съм готин и поемам много бъзици. Ако си чувал за набора от моя град Пътников значи знаеш коя е легендата на Трабантите в България дето изпиваше мозъка на Жигули Лади Варбурзи Шкоди Москвичи даже Рено5. И основните му тренировки бяха дрифт по заснежени пътища... макар че не знаехме по това време че това се нарича дрифт.

              Моята цел е да стигна от точка А до точка Б без да съм голям майстор и да пукам на воля!
              Последно редактирано от gydi; 22-12-14, 21:18.
              Мото братство Хищници

              Коментар


              • #8
                От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

                Първоначално публикуван от gydi Преглед на мнение
                Аз съм готин и поемам много бъзици. Ако си чувал за набора от моя град Пътников значи знаеш коя е легендата на Трабантите в България дето изпиваше мозъка на Жигули Лади Варбурзи Шкоди Москвичи даже Рено5. И основните му тренировки бяха дрифт по заснежени пътища... макар че не знаехме по това време че това се нарича дрифт.

                Моята цел е да стигна от точка А до точка Б без да съм голям майстор и да пукам на воля!
                Това с пукането, ако не e алкохол-добре, но при точно обратното-сте объркал форума. Не мисля че някой от колегите толерира употребата на алкохол и шофиране след това, особенно по републиканската пътна мрежа. Ако толкова ви се пие и шофира, молете се да не ви срещне някой като вас, със здраве.

                Коментар


                • #9
                  От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

                  Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                  Това с пукането, ако не e алкохол-добре, но при точно обратното-сте объркал форума. Не мисля че някой от колегите толерира употребата на алкохол и шофиране след това, особенно по републиканската пътна мрежа. Ако толкова ви се пие и шофира, молете се да не ви срещне някой като вас, със здраве.
                  Ти пък сега. За стрелба става дума предимно и преди лягане в горска къщичка в планината, на меча кожа пред камина а вънка се сипе сняг и алкохол за блаженство... Даже библията разрешава алкохола. Не бъди пуритант.
                  Какво каране какъв алкохол?!
                  Нали, става дума след като си стигнал до точка Б.
                  Дай сега да тренирам 10 г да карам задно предаване на лед за да стигна до точка Б за да си начеша след това крастата. Няма да стане!
                  Последно редактирано от gydi; 22-12-14, 21:42.
                  Мото братство Хищници

                  Коментар


                  • #10
                    От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

                    Трифонеееей, "пукам" е като "пуцам" бе. Да стреля колегата демек. Бил ловджия.
                    Ама и ти с рогата...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

                      Абе колеги, последните Джимнита не бяха ли нещо с предно измислени ? И при нужда се пуска и задния мост, или бъркам ?
                      Имаше някакви разлики при тях в годините.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

                        Ами разгледай някое такова возило. Вътре до скоростният лост има и едно по-малко лостче и написано- 2H, 4H, 4L. На заледеният и лош път буташ лостчето в подходяща за целта позиция и изобщо не ти дреме дали е с предно или задно предаване. Само натискаш газта
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #13
                          От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

                          Темата се изчерпа сама по себе си в първите 2 поста. Ако ще продължи така забавно що не я преместите в общи приказки?
                          http://vbox7.com/play:398e8b82

                          Коментар


                          • #14
                            От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

                            Това ,видовете 4х4 грубо са 4 вида са ми ясни теоритично и като пътник и като бутащ
                            Парт таим -стават за планина за път никакъв ефект, само разходи
                            до поискване-когато някой си реши че има приплъзване се включва и втория мост 1ви вид паркетник
                            фултайм -градски -2ри вид паркетник
                            фултайм-истински-скъп


                            тук въпроса ми беше за парт таим който добре се представя в планината но 100-300 км докато стигнеш до там си е проблем особено ако си обут с гуми за планина.

                            Та за лостчето... ако пътя е такъв, ясно. Но ако пътя е в общи линии сух и само на завоите и сенчестите места изведнъж попадаш на лед който даже не виждаш?
                            На каква позиция трябва да се сложи?
                            Мото братство Хищници

                            Коментар


                            • #15
                              От: Има ли модел на джип сузуки с предно движение?

                              Няма да имаш време за лостчето. TLK-80, Всичките Ровъри и Паджерото супер селект има фул тайм.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X