Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Първоначално публикуван от Veni1
    а натискане за проява на мъжество, и юначество, и сила, и всичко, нещата си отиват по местата.
    Оооо, нямате представа какво мъжко момиче е Веселка. Като ми разправя през каква рехабилитация е минала-направо ми настръхна косата. Припаднала от болка на масата под ръцете на рехабилитаторката, и като я върнали в стаята и, и е дошла на себеси-тръгнала обратно към залата за рехабилитация.
    Ама тя може да го разкаже по-подробно, ако иска.

    @ Бенцбоса-не знам колко са добри тези шарнири в сравнение с тамошните, но щом лекаря ги препоръчва, а той определено е в час-нямаме основание да не му вярваме. Поне Веселка му врява безрезервно, и то не гола вяра, а от собствен опит. Та нямаме съмнения де.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #32
      От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Здравейте,
      от днес 22 декември 10,19 часа до 17,12 часа по сметката ми са постъпили -1100 лева дарени за лечение, от продажба на нещата които правя - 50 лева и на ръка предадени 310 лева или общо събрата сума е 1460 лева.
      Благодаря ви, мили хора!
      Вече имам надежда, че ще мога да направя така нужната ми операция, за да мога да продължа да се грижа за моето все още малко момченце.

      Коментар


      • #33
        От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Още малко и ще сме готови за първия етап!
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #34
          От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Веси, утре ще ходя до банката и ще преведа скромна сума.
          Весели празници.
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • #35
            От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Успех, Веси!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • #36
              От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              И от мен имате малко .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #37
                От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Весели и спокойни празници и от мен.
                В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                В. Иванов

                Коментар


                • #38
                  От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Как да преведеме пари на Веси по банкова сметка ли как трябва....
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • #39
                    От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Може по банкова сметка
                    Може по Еконт
                    Може по Пейпал
                    Може на ръка на мене или на CarTest или на Кольо или на Веси

                    Избор богат

                    Коментар


                    • #40
                      От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      И от мен малко за Веси , на Пей Пала на Ясен . Успех Веси !
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • #41
                        От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Здравейте,
                        благодаря ви мили хора, както каза CarTest™ още малко и ще съм готова за операцията.
                        От 22.12.2014 година до 16,59 часа на 23.12.2014 година по сметката ми са постъпили общо 1970 лева, плюс 310 предадени на ръка, плюс от продадените от мен неща вече 60 лева, плюс 300 лева от моя приятелка - общо 2650 лева.
                        Весели празници на всички вас и нека ви се върне стократно вложеното в операцията ми.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          При мен в Пейпал има още около 500-700 (по-късно ще броя точно че са няколко различни валути). Ще пристигнат при тебе на 29.12, чаках ги да се съберат че да не се губят за такси на малки преводи.
                          Т.е. събрани са парите
                          Последно редактирано от Ясен; 23-12-14, 22:07.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Ура! За първата става . Веси или Кольо да ни разкажат след първата операция/ става какъв е плана?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Да, парите за първата лява тазобедрена става са събрани.
                              Май ще стана досадна, но в това вълнение освен огромно благодаря незнам какво друго да кажа!
                              В началото когато лекарят каза сумата ме връхлетя страх и си казах, че това е огромна сума непосилна за мен и семейството ми. На връщане в колата си помислих, че съм се справяла много пъти с непосилни за мен неща, но когато на едно- две места ми отказаха, а времето напредваше, онзи страх отново взе да нахлува в главата ми. Когато CarTest ме попита дали искам да пусне тема за помощ се съгласих като не залагах много на това, защото аз съм една непозната за вас, но поне щях да съм направила всичко което зависи от мен, за да мога да направя операцията.
                              Вие мили хора ме убедихте, че все още съществува човещината между хората! Вие дарихте част от своите средства за мен непознатата - незнаете какво означава това за мен и колко много се вълнувам дори и в момента!
                              Вие направихте Коледата спокойна и прекрасна за мен и семейството ми!
                              Вие направихте така, че в очите на една 78 годишна жена да има сълзи от щастие!
                              Благодаря ви!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Има хора все още и съвсем не са малко. И аз останах изумен преди година. Весели празници Веси.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X