Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BG Topo Map - тема за предложения за развитие на картата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BG Topo Map - тема за предложения за развитие на картата

    Проектът BG Topo Map постепенно придобива някакъв сравнително завършен вид, в който може да служи за прилична навигация и топографска карта извън пътя. Досега добавях нови райони по мое усмотрение. За да стане по-полезна картата, пускам тази тема, в която да се приемат предложения (желания) за бъдещо развитие. От областните градове за момента липсват карти само на Русе и Кърджали, и частично София и Пловдив. Също трябва да довърша полигоните за земно покритие във всички области.
    След това започвам да добавям топографските подробности от карти 1:5000, 1:25000 и 1:50000, по тази част ще има работа за години напред. За да не избирам хаотично, ще очаквам предложения и ще действам по реда на желанията. Разбира се, в рамките на месец мога да направя район не по-голям от около 200-300 кв. км. (площ колкото 2-3 картни листа 1:25000), или малко повече в зависимост от сложността на района.

    В тази тема може да изпращате и GPS тракове, линкове и друга актуална информация ако разполагате с такава.


    До няколко дни ще се опитам да направя обзорна схема на покритието на картата, за да се вижда кои райони в каква фаза на завършеност са.
    Последно редактирано от dhv; 16-12-14, 23:38.
    "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

  • #2
    От: BG Topo Map - тема за предложения за развитие на картата

    А може ли да помагаме с нещо по създаването на картата ?
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #3
      От: BG Topo Map - тема за предложения за развитие на картата

      Разбира се. Всякаква помощ е добре дошла.
      "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X