Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    С радост мога да споделя,че през новата 2015г. ще има състезание "Нова Черна 2015" и датите на провеждането ще са 13 и 14 юни!Допълнително ще пиша в темата за подробностите.За сега мога да кажа само,че формата ще бъде както винаги трофи/мокро,водно,кално/ с поне 9-10 екстрема и ще се проведе покрай река Дунав.
    По традиция всички са на палатки,/може и в Тутракан или ДЗС-Н.Черна на хотел/,като лагера ще бъде готов да приема екипажи още от петък.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

  • #2
    От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Много липсваше Нова Черна тази година. Много се радвам, че следващата ще го има това състезание. Ние сме при теб, естествено Знаеш, че можеш да разчиташ на нас, нали?

    Коментар


    • #3
      От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
      Много липсваше Нова Черна тази година. Много се радвам, че следващата ще го има това състезание. Ние сме при теб, естествено Знаеш, че можеш да разчиташ на нас, нали?
      Разбира се,че ще разчитам на теб.На Борко не знам дали,защото той обича да кара на това състезание.
      Няма да откажа помощ от приятели и желаещи за съдии.
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #4
        От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Айде и аз да се запиша за помощник.
        ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
        ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
        0896 846 246

        Коментар


        • #5
          От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
          Айде и аз да се запиша за помощник.
          Че теб кога съм те отписвал,че да те запиша наново?Ти,Наско,Кольо багерчето,Тошко сте от оргата от поне три години.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #6
            От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Аз пък ще се запиша първи. Матей Георгиев/....................Нисан Патрол 4.2д. Клас най кален.

            Коментар


            • #7
              От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              то и аз се записвам -клас аматьор-кибик Опел Астра 1.4
              ако няма такъв клас,ще пускам музиката или ще припенвам чорбата
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • #8
                От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Под номер 2 . Живко Бакалов / Йордан Стоянов клас Рибари . Чаро , страхотно е че отново ще има Нова Черна - Малката Ладога . Още от петък по обяд съм с караваната в лагера .
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #9
                  От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                  Разбира се,че ще разчитам на теб.На Борко не знам дали,защото той обича да кара на това състезание.
                  Няма да откажа помощ от приятели и желаещи за съдии.
                  Не съм говорила с него, ама той при теб винаги се чупи , тъй че предполагам, че няма да кара, пък и нали не обича трофи, щото... "ще е гладен, няма да има обхват, няма да знае къде се намира, ще го хапят комари... "

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Ще те уважим!
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Е, страхотна новина! Браво, Чаро - свалям ти шапка!!!
                      Живот и здраве още от петък съм при вас с камерата, а ако имате нужда от помощ и по-рано! Само свиркайте!
                      Успех с подготовката и веднага го вписвай в Календара! Поздрави!
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Чаро с каквото мога ще помагам... Танче на теб ти е забранено да си сваляш шапката в Нова Черна ако трябва и чадъри ще ти осигурим...
                        Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                        Калоян Кирилов
                        LZ2ZGT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Задължително ще присъствам.Ако си намеря навигатор ще участвам в клас хоби / предполагам че ще има/
                          NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                          ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Да се запиша и аз.
                            По корем ще пълзя, но ще стегна франко, и съм на старт. Пък докъдето се дотътрим...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Аз и Неда много се радваме!!!Ако не продадем бойната машина до тогава сме в боя.В противен случай аз ще съм навигатор,а ако и това не стане,в трасето-помощник,кибик или каквото дойде.
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X