Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Честит, Чароооо!!! Да си жив и здрав,все така готин и още 100 години да ни събираш на "Малката Ладога"! За твое здраве - НАЗДРАВЕ!
    Мнооого съжалявам, че не е на живо-наздравето и целувките.

    Наздраве на всички другарчета на поляната! И умната, ей, че я няма "цветарката" да ви обикаля и кой ще ви наглежда до зори...не знам...Анжела да ми назначи достоен заместник!

    На всички - успешно състезание и як купон!!!
    Мисля ви....
    Последно редактирано от Таня Кълева; 12-06-15, 22:47. Причина: допълнение
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Състезанието ще бъде интересно тръстиката на меса е над 3,5 метра ще си има доста калчица, коприва и екстри. В лагера няма интернет и затова пускам сега...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5264.jpg
Прегледи:1
Размер:172.8 КБ
ID:5666278 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5271.jpg
Прегледи:1
Размер:173.2 КБ
ID:5666279
      Чаро получи подарък и от община Тутракан
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5279.jpg
Прегледи:1
Размер:78.2 КБ
ID:5666280
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5289.jpg
Прегледи:1
Размер:61.8 КБ
ID:5666281
      Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
      Калоян Кирилов
      LZ2ZGT

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Голямо затишие, кажете нещо бе хора.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Кой да каже с това агнешко в устата

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            След концерта ще пишат.
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
              След концерта ще пишат.
              Ами като изядем вола.

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                Ами като изядем вола.
                Явно състезанието продължава, с друга дисциплина.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Класиране ден 1:
                  Експерт класиране ден 1.xls
                  Хоби класиране ден 1.xls
                  АТВ класиране ден 1.xls



                  Крайното време се приравнява в точки, като:
                  - първи ден:
                  1-во място-60т. 2-ро място-54т. 3-то място-48т. 4-то място-42т. 5-то място-36 и т.н. през 6 /шест/ точки
                  -втори ден:
                  1-во място – 30т. 2-ро място-27т. 3-то място-24т. 4-то място -21т. 5-то място-18т. и т.н. през 3/три/ точки

                  Всички състезатели преминали през финала класирали се след 10 място, получават по 2 точки първи ден и по 1 точка втори ден.
                  Незавършили състезатели /непреминали финала в допустимото време/ получават 0 /нула/ точки за деня.
                  Сбора от точки от двата дни определя крайния победител.
                  При равен брой точки тежест имат точките от първия ден.
                  Последно редактирано от чаро 4х4; 14-06-15, 04:15.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Класирането от първия ден и в двата класа много приятно ме изненада.Дано и днес да сме имали успехи и да сме победили така страшните гръцки екипажи в крайното класиране.При АТВ го очаквах.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                      Класирането от първия ден и в двата класа много приятно ме изненада.Дано и днес да сме имали успехи и да сме победили така страшните гръцки екипажи в крайното класиране.При АТВ го очаквах.
                      И аз бях изненадан доста приятно.И благодаря на всички организирали и спонсорирали това събитие.Благодаря за приятно изкараните дни.
                      Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                      И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        Класирането от първия ден и в двата класа много приятно ме изненада.Дано и днес да сме имали успехи и да сме победили така страшните гръцки екипажи в крайното класиране.При АТВ го очаквах.
                        Оказаха се победими Но нека организаторите си качат класирането и ще видиш

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Никой нищо не е писал още, явно хората се прибират. Да кажа аз две думи. Не напразно чакахме две години Нова Черна. Точни книги, безпристрастност, блата, кал, купон.(Като казах купон, атмосферата беше като на Приморско..... И замириса на море) Изкарахме си страхотно, вярвам че и всички останали. Личи, че Чаро и Наско вкарват сърце в организацията, както винаги. Снимките ми - тези дни


                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0818.jpg
Прегледи:1
Размер:89.2 КБ
ID:5666455

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Радвам се,че бях частица от това състезание.
                            Браво на организаторите и състезателите,че това се случи.
                            Единствено ми е кофти за един състезател в А1,но ще му се реванширам на Лясковец.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:м.jpg
Прегледи:1
Размер:173.4 КБ
ID:5666473

                            А това е обстановката в лагера:само готини хора.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:нч.jpg
Прегледи:1
Размер:156.5 КБ
ID:5666457Натиснете снимката за да я уголемите

Име:нч1.jpg
Прегледи:1
Размер:143.4 КБ
ID:5666458
                            Последно редактирано от Пламен Исаев; 14-06-15, 21:32.

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              На лагера няма интернет и по тази причина не се качваше нищо ...
                              Снимки от ден 1 - 13.06
                              https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=dbc82256c9
                              от изкуственият щъркел ще има резултат по-късно... Но може и утре ...
                              Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                              Калоян Кирилов
                              LZ2ZGT

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Аз пък си искам обратно 15 000 евро които дадох на Наско...

                                Да ме сложи той на задно място, за това ли си плащам?..

                                Ааа, сетих се-другите са дали повече, може би затова...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X