Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раздатка Туарег

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Раздатка Туарег

    Здравейте колеги, наскоро си взех Тоуарег 3,2 бензин 2003 г. и реших да го пробвам в калта и да видя как е. Врътнах врътката за блокаж на деференциала и взе да се чува някакъв странен звук, като стържене беше. Спрях да подавам газ, прехвърлих на бавни и пак се чуваше. Мисля че се получава при превъртане на някое от колелата. Посъветвах се с майстор и ми каза че може да е РАЗДАТКАТА.На някой дали му се е случвало, дали е раздатката или какво е? И евентуално за ремонт как стоят нещата?

    Благодаря предварително на отзовалите се

  • #2
    От: Раздатка Туарег

    А маслата в диференциалите и раздатката сменяни ли са?
    First Man, then Machine!
    Lada Niva
    Honda XR 400

    Коментар


    • #3
      От: Раздатка Туарег

      Или е счупен блокажа.Там дифа е с планетарен редуктор и сучпени парчета от муфата могат да го унищожат.Ремонта тогава е доооста скъп.Отворете го превантивно.
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        От: Раздатка Туарег

        Нищо и няма на колата. Ако е само при пробоксуване на някое от колелетата е нормално. Трансмисията е еднаква на Туарег Кю7 и Кайен. Разликата е само в дизаляците в дифовете заради пред. числа.

        Коментар


        • #5
          От: Раздатка Туарег

          май се обърках вече, чудя се дали да не го откарам в сервиз на VW

          Коментар


          • #6
            От: Раздатка Туарег

            Откарай го ако си решил, но не бързай да го правиш ако цифрата е жестока!

            Коментар


            • #7
              От: Раздатка Туарег

              Ами не е нищо да и няма,аз на Туарега за 4 години съм го пускал 1000 пъти блокажа,шумове няма,да не говорим за стържене както описва колегата.Съвета ми е да се провери от компетентен майстор,за да не стане проблема много голям.

              Коментар


              • #8
                От: Раздатка Туарег

                или аз си въобразявам, или няма майстори в България казват че било нормално!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X