Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ботуши Gaerne номерация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ботуши Gaerne номерация

    Здравейте,

    Някой има ли идея дали ботушите Gaerne си отговарят на номерацията?! Харесал съм си това Gaerne Supermotard Offroad Boot и се чудя кой номер.

    Алпинстарс роуд ботушите нося 46, НО офроуд нали са по-различна номерация 46 няма и съм директно 47.

    Някой внася ли Gaerne в България, където да може да се пробва и евентуално да се поръча?

    Мерси за отговорите предварително.
    before: Kawasaki ZX10R 2009
    after: KTM 690 SMC R 2015

  • #2
    От: Ботуши Gaerne номерация

    Вносител за България на Gaerne е http://www.bobimx.com/.
    Препоръчително е да се купи номер по-голям, от номера на обувките които носите.
    Пример: - аз нося обувки 44, но ботушите ми са 45 Gaerne SG12.

    Коментар


    • #3
      От: Ботуши Gaerne номерация

      Мерси за информацията, ще пиша на бобимх.

      Спорен ден!
      before: Kawasaki ZX10R 2009
      after: KTM 690 SMC R 2015

      Коментар


      • #4
        От: Ботуши Gaerne номерация

        Днес пробвах SIDI Crossfire 2 и сега съм в чуденка дали да не си взема Crossfire SRS 2и едни супермото подметки. Излизат 150 евро над Гернето обаче
        before: Kawasaki ZX10R 2009
        after: KTM 690 SMC R 2015

        Коментар


        • #5
          От: Ботуши Gaerne номерация

          Днес пробвах Sidi Crossfire 2 и сега съм в чудене дали да не си поръчам SIDI Crossfire 2 SRS + супермото подметки. Спира ме само разликата от 150 евро. Но пък с този ботуш реално имаш 3 ботуша: MX, Enduro & Supermoto
          before: Kawasaki ZX10R 2009
          after: KTM 690 SMC R 2015

          Коментар


          • #6
            От: Ботуши Gaerne номерация

            Пробвах SIDI Crossfire 2, харесаха ми и сега се чудя дали да не поръчам SRS модела с допълнителни супермото подметки. Така реално имаш 2 ботуша за разлика от Gaerne.
            before: Kawasaki ZX10R 2009
            after: KTM 690 SMC R 2015

            Коментар


            • #7
              От: Ботуши Gaerne номерация

              За да ъпдейтна информацията и може би в помощ на бъдещи пазаруващи. Пробвах всякакви офроуд ботуши:

              Обувки нося 46 ти номер. Маратонки 46/ 2/3. Алпинстарс имам рейсингови ботуши и са ми 46. Всички офроуд боутши трябваше да вървя с 47, като за Tech 10 дори отидох на 48, заради чорапа.

              Пробвах следните модели ботуши:

              Alpinestars Tech 10 (old), Tech 7
              Gaerne SG-12 (old), Gaerne SG-11, Gaerne GX-1, Gaerne Fastback
              Sidi Crossfire 2, Sidi Crossfire 2 SRS
              Forma Dominator Comp, Forma Predator, Forma Terrain TX.

              Най-удобните ботуши за мен, бяха Gaearne SG-12 и Gaerne SG-11 (практически еднакви отвътре). Веднага след тях Alpinestars Tech 7, също много мек и приятен ботуш (но с по-ниска протекция). На едно ниво с Tech 7 беше и Fastback-а на Gaerne. Тези 4 ботуша, като удобство са на много високо ниво.

              GX-1 цата също е удобна, но бюджетното си личи и по липсата на шина за глезена и по удобството отвътре. Високия клас на Gaerne ме спечели с гела отвътре, който ти обхваща глезена и хем е мега удобно, хем се чувстваш защитен.

              SIDI-то беше доста твърдо и широко, неподходящо за дълъг и тесен крак като моя поне. Доста твърдо от горните. Tech 10-ката ми беше много твърда. Крака е супер здраво стегнат, никакво мърдане. Като протекция пиша 10 точки, но не бих ги взел. Дори след брейк ин период, не вярвам да са на удобството на Гарне-то.

              Forma-та бяха страхотно дърво. Вярно, хубава протекция, но този ботуш е много твърд отвътре, никак по мой вкус.

              В крайна сметка си поръчах Gaerne SG-11 Supermotard и не виждам аналог на този ботуш за конкретната цел.
              before: Kawasaki ZX10R 2009
              after: KTM 690 SMC R 2015

              Коментар


              • #8
                От: Ботуши Gaerne номерация

                Готини ботуши но тези цени...

                Коментар


                • #9
                  От: Ботуши Gaerne номерация

                  Gaerne GX-1 беше на справедлива цена, но като цяло ДА, много скъпи! За писта братче най-скъпия ботуш на AStars Supertech R е 600 лв., като за 450 лв. можеш да си вземеш висок клас SMX Plus, а тука с 500 лв. си за никъде.
                  before: Kawasaki ZX10R 2009
                  after: KTM 690 SMC R 2015

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X