Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Окопан в пясък се вади с чувал и колан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Окопан в пясък се вади с чувал и колан

    Не бях виждал такава хитринка.Била стар арабски трик
    http://www.nocarnofun.com/how-to-pul...for-centuries/

  • #2
    От: Окопан в пясък се вади с чувал и колан

    Ние, по-цивилизованите, си заравяме резервната гума. Спестява пълненето на чувала.

    Също използваме карданите и полуосите като лебедка, но това е за напреднали.

    Коментар


    • #3
      От: Окопан в пясък се вади с чувал и колан

      Не виждам как може да ползваш полуоска на цял мост, а кардана..мдаааам! ...наистина трябва да си напреднал за това Аз предпочитам да ма'ам с лопатата.

      Коментар


      • #4
        От: Окопан в пясък се вади с чувал и колан

        Стар-стар,колко да е стар,то камилите не затъват .Па и като гледам колко навалица имаше,спокойно можеха да го изнесат на ръце.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          От: Окопан в пясък се вади с чувал и колан

          Тия се утрепаха от копане бре!
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #6
            От: Окопан в пясък се вади с чувал и колан

            Хе хе тия ако отидат на рали Дакар ще се спукат от копане на чували.Искам да го видя този номер на окантарване на върха на дюна как работи. Разбира се това е начин за измъкване и оцеляване на цивилни возила и чехли а не да ненормалници тръгнали зорлем да ломят техника в пустинята.Браточките и немчурите са прилагали същия пиниз през ВСВ на транспортерите в Распутницата само че с дървени колчета и въже.А затънал катър се вади сам с люта чушка.
            Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 10-12-14, 20:56.

            Коментар


            • #7
              От: Окопан в пясък се вади с чувал и колан

              Този трик предполага твърд блокаж на моста...иначе копането е Х2, и чувалите също.
              Животът е харизан кон според мен...

              Теди

              Коментар


              • #8
                От: Окопан в пясък се вади с чувал и колан

                А някой пробвал ли е номера на Беър Грилс, където с полиспаст примъкна някакъв сал през голям плаж...
                Котвата бе въже/колан, заровен плитко в кръг със сравнително голям диаметър (разпределена площ)... Изглеждаше леко за изпълнение, а усилието сигурно бе над 400-500кг без да мръдне 'котвата'...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #9
                  От: Окопан в пясък се вади с чувал и колан

                  Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                  Стар-стар,колко да е стар,то камилите не затъват ..
                  един коментарите в оригиналния сайт е "Knew about this for centuries? What, when they were driving those two hundred year old Toyota Land Cruisers and Shoguns?"

                  Аз съм си вадил колата от пясъка на плажа със стелките под гумите... Нямаше араби да ми покажат...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    От: Окопан в пясък се вади с чувал и колан

                    Кола от пясък се вади с клатене, ама е скучно и не е за клип
                    Е няма и копане де.
                    Беше задължително изпълнение за да ти дадат да караш около сондите някога.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Окопан в пясък се вади с чувал и колан

                      Не знам дали обърнахте внимание ,че джипът се движеше още преди да е намотал въжето около гумата

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X