Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RFC BALKANS 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: RFC BALKANS 2015

    Изморен,но щастив.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-09-19 18.29.16.png
Прегледи:1
Размер:557.9 КБ
ID:5681667
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • От: RFC BALKANS 2015

      Ето малко снимки и от ден 1:
      https://www.facebook.com/media/set/?...=3&uploaded=75

      Коментар


      • От: RFC BALKANS 2015

        Привет от мястото на събитието! Събираме се тук за награждаването и официална празнична вечеря. Настроението е повече от чудесно!

        Една снимка от sabin : В очакване на победителите!
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1442680749.569865.jpg
Прегледи:1
Размер:268.7 КБ
ID:5681669
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: RFC BALKANS 2015

          Поздравления! Честито на победителите и адмирации за Пеко, Теди и цялата орга! Надявам се догодина да не съвпада с нашите неща и да дойда. Теди - пусни ми нещо финално да разметам по медии.
          Айде, днеска си махнете главите, заслужавате И ние ще пием по едно за ваше здраве!

          Коментар


          • От: RFC BALKANS 2015

            Честито на победителите!
            Благодаря на организаторите!
            Съжалявам, че отпаднахме рано!
            Наздраве!
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • От: RFC BALKANS 2015

              Ето малко снимки и от финалния купон:

              https://www.facebook.com/media/set/?...8263829&type=3

              Коментар


              • От: RFC BALKANS 2015

                Свършиgrumpy:.
                А как ми се искаше да не свършва...
                Едни от най-хубавите дни в живота ми. Срещнах се със стари познати и приятели, намерих нови, Карах нов формат състезание, какво повече да искам...

                Класирането?.. Последни от завършилите, но пък може би най-щастливи от всички екипажи.

                Искам да изкажа благодарности на всички които направиха това състезание. Много добра организация, всичко беше на високо ниво, и още от първото издание летвата е доста висока.
                Благодарности в лично качество към Пеко(той си знае защо), и особено много към Marian Andreev. Това е румънеца който спечели състезанието. Като победител му се полага парична награда, която той ми подари за да мога да си направя джипа по-добър, нещо неочаквано от мен(а и от всички други), вечерта на купона едвам сдържах сълзите си.

                БЛАГОДАРЯ ТИ MARIAN, ТИ СИ ЧОВЕК С ГОЛЯМО СЪРЦЕ!!! Обещавам да изхарча тези пари по възможно най-добрия начин, с която Франко ще стане по-сериозна машина.

                Още веднъж голямо благодаря на всички, догодина ако съм в състояние-задължително пак съм там!
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: RFC BALKANS 2015

                  Вече сме вкъщи. Много се радвам, че бях част от екипа на това състезание. В този нов за България формат борбата е безмилостна и подлага на изпитание всички - състезатели, орга тийм, публика, асистенция. Но пък и накрая усмивките бяха по лицата на абсолютно всички.

                  Искам да поздравя всички състезатели, които се бориха докрай, бориха се с трасето, с машините, с Франко. Бориха се, но и работеха като един екип! Лично за мен всички успешно завършили са победители! Браво, момчета!!

                  Нямам много снимки, а пък успешните са още по-малко. По-късно ще се постарая да пусна и видео, пък дано малко от малко се усети атмосферата.

                  Подготовка на първите 7 супер специални етапа (16.09)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150916_165450.jpg
Прегледи:1
Размер:193.7 КБ
ID:5681752

                  В очакване на състезателите (16.09)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150916_182534.jpg
Прегледи:1
Размер:143.2 КБ
ID:5681753

                  С Лиус Лии преди старта на "Зоната на здрача" (18.09)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150918_191713.jpg
Прегледи:1
Размер:83.4 КБ
ID:5681754

                  Старт на "Зоната на здрача" (18.09)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150918_193131.jpg
Прегледи:1
Размер:70.2 КБ
ID:5681755

                  "Зоната на здрача" (18.09)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150918_203720_LLS.jpg
Прегледи:1
Размер:108.0 КБ
ID:5681756

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150918_205050.jpg
Прегледи:1
Размер:67.7 КБ
ID:5681757

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150918_222325_LLS.jpg
Прегледи:1
Размер:56.7 КБ
ID:5681758

                  Финален жребий преди последните два SS-a (19.09)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150919_105749.jpg
Прегледи:1
Размер:181.1 КБ
ID:5681759


                  Финал (19.09)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150919_131707.jpg
Прегледи:1
Размер:90.4 КБ
ID:5681760

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150919_193727.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5681761

                  Победителите (19.09)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150919_230334.jpg
Прегледи:1
Размер:115.2 КБ
ID:5681762

                  Сбогуване (20.9)
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150920_094017.jpg
Прегледи:1
Размер:79.7 КБ
ID:5681763
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • От: RFC BALKANS 2015

                    Благодарности на Теодора, Петър, Ивайло и цялият екип,с който не успях да си взема довиждане. Завърши едно малко объркано ,но в крайна сметка много приятно мероприятие. Предполагам ,че всички останаха доволни и с хубави спомени.
                    Жалко за голямата награда , която грабна румънският екипаж - напълно заслужено.Бяха поне едно ниво (да не кажа повече от всички наши екипажи). Това е състезание, побеждава най -добрият и най - добре подготвеният.
                    Жеста ,който направи "румънеца " към Кольо направо ме остави безмълвен. Това наистина е един голям спортмен, който не само с труд и умения победи , но и с душа. Браво!
                    Поздравления за всички участници и победители!
                    Адвенчърите, бяхме по течението ,но пък всеки си го направи толкова хубаво, колкото му харесва и може. Офроуда е за сродни души, но не ставаш такъв когато си купиш автомобил за офроуд.

                    Коментар


                    • От: RFC BALKANS 2015

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      ......... румънеца който спечели състезанието. Като победител му се полага парична награда, която той ми подари за да мога да си направя джипа по-добър

                      Обещавам да изхарча тези пари по възможно най-добрия начин, с която Франко ще стане по-сериозна машина.
                      Евала за това което е направил!!
                      Не зная колко пари е спечелил и съответно подарил,но няма значение.....важен е страхотния жест който е направил!!!
                      "АСК ЗАГОРА 4х4"
                      0897937797....по всяко време!

                      Коментар


                      • От: RFC BALKANS 2015

                        Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
                        Благодарности на Теодора, Петър, Ивайло и цялият екип,с който не успях да си взема довиждане. Завърши едно малко объркано ,но в крайна сметка много приятно мероприятие. Предполагам ,че всички останаха доволни и с хубави спомени.
                        Жалко за голямата награда , която грабна румънският екипаж - напълно заслужено.Бяха поне едно ниво (да не кажа повече от всички наши екипажи). Това е състезание, побеждава най -добрият и най - добре подготвеният.
                        Жеста ,който направи "румънеца " към Кольо направо ме остави безмълвен. Това наистина е един голям спортмен, който не само с труд и умения победи , но и с душа. Браво!
                        Поздравления за всички участници и победители!
                        Адвенчърите, бяхме по течението ,но пък всеки си го направи толкова хубаво, колкото му харесва и може. Офроуда е за сродни души, но не ставаш такъв когато си купиш автомобил за офроуд.
                        Ламбрев, много добре изказа това, което е и в моята глава!! Дано всички правилно разберат посланието в думите му.
                        Последно редактирано от stojan_defender-a; 20-09-15, 18:41.
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • От: RFC BALKANS 2015

                          колега беше беше дал точки за гледане за 20.09. А имали эа 21.09

                          Коментар


                          • От: RFC BALKANS 2015

                            Първоначално публикуван от lazo63 Преглед на мнение
                            колега беше беше дал точки за гледане за 20.09. А имали эа 21.09
                            То състезанието свърши...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: RFC BALKANS 2015

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              То състезанието свърши...
                              Май се е объркал с Бреслау

                              Много ме трогна жеста на румънеца, браво!

                              Коментар


                              • От: RFC BALKANS 2015

                                Странна работа. Състезанието завърши, а никой не мрънка. Май не е било до сега? И състезателите и съдийте доволни. Че и публиката. Баси случая. И ние дето не стигнахме до никъде сме доволни. Специални благодарности на Пеко, Иво, Бакалов, Весо Делфина, водачите на Дифендъра и Патрола (така и не им научих имената) които направиха всичко възможно да вкараме мъртвеца в боя. Благодаря и на Ленд Ровър клуб за точното и безкомпромисно съдийство. Много ме е яд, че не можахме да стигнем до зоната на здрача, не можах и да се видя на живо с Луис, но следващото издание ще го бъде. Поздрави и за Мариан за жеста към Кольо. Като го пипнем на Шумен ще му го върнем. Тъкмо няма да може да кара на другия ден. Поздрави на всички забъркани в това мероприятие. Догодина пак. Наздраве.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X