Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Активен въглен срещу напиване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Активен въглен срещу напиване

    Миии.. не, ма тъй, като се замисля...
    май не ще да се взема орално и май се прилага не срещу препиване а срещу прее..... така, де
    Ама, после не им ли чернее.. така де, причернява...
    Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

    Коментар


    • #17
      От: Активен въглен срещу напиване

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Глей си работата - аз те предизвиквам!!!!!!
      На една малка мента!!
      Ръкавицата е хвърлена - не бягай, и не се увъртай!!!!



      Обаче тук съм абсолютно съгласен, и по тая причина може да седнем на по бутилка Коскенкорва. Литрова, ако има..
      Приема се! Литрова ЩЕ се намери!


      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
      Така, по темата: Не вреди....
      пп: Разбира се, и не помага...
      Че не помага знаеш защото
      1 - си пробвал
      2 - звездите ти го говорят
      3 - така ти харесва
      4 - си гласувал за ГЕРБ
      5 - отглеждаш мушкато на терасата
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #18
        От: Активен въглен срещу напиване

        Първоначално публикуван от droba;

        Че не помага знаеш защото
        1 - си пробвал
        2 - звездите ти го говорят
        3 - така ти харесва
        4 - си гласувал за ГЕРБ
        5 - отглеждаш мушкато на терасата
        Имаме 5 верни отговора!
        Последно редактирано от Goblin; 08-12-14, 19:24.

        Коментар


        • #19
          От: Активен въглен срещу напиване

          Аз знам, че се използва при натравяне със соли и всякакви отрови, включително метанол или етанол. Преди или след ядене се пие?
          Сега като се замисля-ако прекалиш няма ли да чакаш утре на митницата твърде дълго?

          Коментар


          • #20
            От: Активен въглен срещу напиване

            По време,за да се омеси с алкохола за по-добра контактна повърхност...
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • #21
              От: Активен въглен срещу напиване

              Секи спорт иска яки тренировки...Особено "лютите" спортове...Е по таа причина на тоа кюмур,нема как да му речем "допинг"...

              Коментар


              • #22
                От: Активен въглен срещу напиване

                Първоначално публикуван от venkabg Преглед на мнение
                ... включително метанол или етанол. Преди или след ядене се пие?
                Повечето хора го пият преди ядене.
                Използват мезе.

                Дали е менатол или енатол - това се разбира на другия ден - ако четеш форума, значи си уцелил правилния едикакъвситол, ако не - пил си от царСамуиловото пиенье.

                ако прекалиш няма ли да чакаш утре на митницата твърде дълго?
                твърде, твърде дълго може да чакаш, дори може да не дочакаш митничаря.. и стоката тоже...

                Коментар


                • #23
                  От: Активен въглен срещу напиване

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  Приема се! Литрова ЩЕ се намери!
                  В интерес на сладостта от моабета с тебе, ще приложа издирвателни мероприятия, за да намеря поне две шишета,и съответните мезета, и да му седнем на една блага лакардия...
                  Ще ми е изключително драго!

                  Зрители и слушатели - с предварително закупени куверти, моля.
                  Местата са силно ограничени!
                  Последно редактирано от Veni1; 08-12-14, 20:43. Причина: доп

                  Коментар


                  • #24
                    От: Активен въглен срещу напиване

                    Май не сте виждали такива 'апчета.
                    Плачат си да ги ръгнеш у чаша люта ракия и да си ги прибереш в джоба.
                    Когато не може да пиеш, лапаш апче
                    Ха наздраве

                    Коментар


                    • #25
                      От: Активен въглен срещу напиване

                      Вий сте разбирачи бе ))))) и пак теоретици! Чакам видео от експертметя за дъ знам ко да прая!!!
                      HONDA XL650

                      Коментар


                      • #26
                        От: Активен въглен срещу напиване

                        Е как к'во да праиш бее? Пий винаги с мезе!! Това от мен да знаеш. И никога, ама никога не се пробвай за норматив да изпиеш наличното пиене! Други рецепти не са ми известни. Това за въглен не знам. Като оралгин или аналгин също. Кат се прекали с пиенето шкембе с малка наливна бира е ОК.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Активен въглен срещу напиване

                          Бе я аз да ви питам, що пиете като не искате да се напиете? Въглен, пържоли - хабите пиенето само.

                          В борбата с махмурлизма въгленът помага, но малко. Срещу напиване - забравете. Не можете да изядете толкова.

                          И да не вземете да ядете въглища. Има си причини едното да се продава в аптеката, а другото - в бензиностанцията.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Активен въглен срещу напиване

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            И да не вземете да ядете въглища. Има си причини едното да се продава в аптеката, а другото - в бензиностанцията.
                            Правилно, пасивните въглища, за да се активират трябва да се изпрати СМС на кратък номер 1301.

                            (активния-пасиввния въглен изобщо не помага) трябва си нещо горещо мазно и много ама много вода - Люта шкембе чорба с 2 бири

                            Коментар


                            • #29
                              От: Активен въглен срещу напиване

                              Аз преди време бях заформил подобна тема: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=136454 но почти ме убедиха, че само аз махмурлясвам и решението е да даря всички питиета и мезета на професионално пиещите...
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Активен въглен срещу напиване

                                По празниците се прекалява не само с пиене, ми и с едене. Та малко преди да са пръснеш, ако не си гнуслив, отиваш у к...фа и връщаш поръчката. По добро за махмурлука от тва няма, още древните са го открили. Позволява и, след кратка пауза, да се върнеш на софрата и да продължиш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X