Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Христо и неговия приют за сираци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за Христо и неговия приют за сираци

    Колеги идва Коледа да помогнем на един достоен Българин.Има тема в раздела за Христо и неговия приют в село Леденик Търновско.От там всеки може да прочете от фейса за неговото дело.Има и телефон за връзка с Христо.Моето семейство говорихме с него и решихме да пратим хранителни продукти.Ще пращаме по Еконт.Така че и Вие ако решите можете да помогнете на Христо.Поздрави.

  • #2
    От: Помощ за Христо

    Темата, за която пише gogo.s е тази: Превоз на дарения София-Търново за приют

    Но ще е добре да се добавят и тук детайли и подробности.
    Последно редактирано от Димо; 12-12-14, 18:55.
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за Христо

      Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
      Темата, за която пише gogo.s е тази: Превоз на пералня София-Търново за приютНо ще е добре да се добавят и тук детайли и подробности.
      Може ли мод. да махне тази пералня, че от доста време гледам темата в "нови", но именно, защото не пътувам по този маршрут до сега не съм я погледнал.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за Христо

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Може ли мод. да махне тази пералня, .
        Поправено.
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за Христо

          Ако успеем да се организираме с хранителни провизии (предимно от това се нуждаят) и други дарения смятам да ги посетим преди Коледа. Какво значи да "успеем" - пътуването ще е с джипка, но трябва да е пълна. Има два варианта- късо Терано или голям Ленд Крузър. Дано напълним и двете Хората от приюта имат нужда предимно от храна, одеяла( + възглавници и чаршафи) и санитария(прах за пране, сапун, паста за зъби и т.н....)Всяко нещо, което ползваме всеки ден и струва пари е добре дошло. Нека организацията бъде тук или може да ми звъните на о885 три69 четири69.За района на София мога да минавам да събирам кой , каквото е решил да даде. И така- LET'S DO IT!

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за Христо

            Днес след обяд пратихме малко продукти за Христо.Дъщерята и тя участва активно и с нейни парички купува сладки за децата.За 9 годишно дете го учим че трябва да се помага на хора които са в беда.Еконт бяха на ниво защото всичко се опакова в офиса им на място.Събра се около 40кг. продукти които във вторник ще пристигнат при Христо за което говорихме с него по телефона.Дано да им са в помощ.Хайде колеги идват празници а както знаете на Коледа стават чудеса.Поздрави.

            Коментар


            • #7
              От: Искат публикация

              Само да добавя - Гоше, ако се съберат повече неща - аз и моя туч също сме на разположение - за мен ще е удоволствие!

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за Христо

                Ако ще се ходи уикенда (20 и 21-ви) преди Коледа бих искал и аз да се включа с транспорт и с покупки разбира се. Все пак повече джипки ще е по-запомнящо се за децата
                тел. O88 2I 22 6I
                ... to be continued

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за Христо

                  1)При мен вече има налични 6л олио, 10кг ориз, 10кг брашно, 2кг захар, 3 родопски одеяла, 3 възглавници. Очаквам 17 инчов ЛСД монитор от Айтос и пари от Свищов( дано не обърках града), с които дарителя пожела да купим провизии по наше усмотрение. Страхотно начало!
                  2)Предлагам да не пътуваме много коли, а да напълним една както подобава( ако са две още по-добре). Доводът ми е, че с парите за гориво може да се купят доста неща.
                  @ Марто-с удоволствие!
                  @Ivich - да заковем 21-ви?(неделя) Тръгваме от София в 9:00ч? От София до с. Леденик са около 220км.
                  Последно редактирано от goshko-loshko; 13-12-14, 12:33.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за Христо

                    Съвсем нарочно не пиша имената на дарителите.От опитът ми с не едно и две такива начинания( всичките успешни), повечето дарители държаха да останат анонимни. Ако те сами пожелаят да си признаят кои са...не е никак срамно, напротив!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за Христо

                      За 21-ви и аз ще инвестирам някой лев в покупки (да не се трупат излишно в момента).

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за Христо

                        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                        1)При мен вече има налични 6л олио, 10кг ориз, 10кг брашно, 2кг захар, 3 родопски одеяла, 3 възглавници. Очаквам 17 инчов ЛСД монитор от Айтос и пари от Свищов( дано не обърках града), с които дарителя пожела да купим провизии по наше усмотрение. Страхотно начало!
                        2)Предлагам да не пътуваме много коли, а да напълним една както подобава( ако са две още по-добре). Доводът ми е, че с парите за гориво може да се купят доста неща.
                        @ Марто-с удоволствие!
                        @Ivich - да заковем 21-ви?(неделя) Тръгваме от София в 9:00ч? От София до с. Леденик са около 220км.
                        Знаеш с какво се занимавам! Ако трябват одеяла, възглавници, чаршафи, дрехи и т.н. давам колкото трябват.
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ за Христо

                          Е така трябва да изглеждаме!
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ за Христо

                            Колеги знам,че вече имат закарана пералня - но да предложа още една ако имат нужда.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ за Христо

                              При всички положения ще е нужна. В момента там живеят около 30 човека и имат само една пералня.DaGa, напиши къде си за видим как да организираме превоза.
                              П.П. Надявам се пералнята да е в изправност. Ако не си сигурен моля те провери!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X