Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Христо и неговия приют за сираци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
    Не се бутайте моля, място ще има за всичко и всички!
    Колега жалко че не съм в България бих дошъл макар и от другия край.Кажете как е положението справят ли се?Колеги от Търново не могат ли да съдействат нещо за работа за хората от приюта?

    Коментар


    • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

      Първоначално публикуван от Ato Преглед на мнение
      Днес ти звънях, ама не можах да се свържа. Уговорихме се............. аз да взема миялната
      Да, този телефон доста тежи и трудно се вдига!
      За другото няма проблем - петък 12.30.

      Чакай, че се сетих нещо. Интересуват ли се от мъжки дрехи - палта, сака, костюми, ризи...Не съм разглеждал какво е, но има и съвсем нови, само дето са големички.
      Последно редактирано от bojitch; 23-12-14, 20:59.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Да, този телефон доста тежи и трудно се вдига!
        За другото няма проблем - петък 12.30.

        Чакай, че се сетих нещо. Интересуват ли се от мъжки дрехи - палта, сака, костюми, ризи...Не съм разглеждал какво е, но има и съвсем нови, само дето са големички.
        За дрехи съм ги питал няколко пъти. Нямат нужда засега. Занесохме им работни дрехи - гащеризони, якета. Освен това единствният висок между тях е Христо.
        Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

        Коментар


        • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

          Днес с колегата Ato направихме още една разходка до приюта. Занесохме съдомиялната машина от bojitch и още няколко кашона с храна, които се понасъбраха през последните две седмици.
          Рапорт даден!

          Коментар


          • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
            Днес с колегата Ato направихме още една разходка до приюта. Занесохме съдомиялната машина от bojitch и още няколко кашона с храна, които се понасъбраха през последните две седмици.
            Рапорт даден!
            Колеги супер сте.И ние правим сметка в средата на февруари да сме в Разград и тогава да пратим провизии по Еконт.Как е положението при Христо заемите му понамаляха ли малко.Справят ли се в тези студове.Поздрави.

            Коментар


            • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

              Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
              Колеги супер сте.И ние правим сметка в средата на февруари да сме в Разград и тогава да пратим провизии по Еконт.Как е положението при Христо заемите му понамаляха ли малко.Справят ли се в тези студове.Поздрави.
              Беше доста топло вчера, изглеждаха добре....Предишната вечер са му разбили работилницата и са отмъкнали доста машини

              Коментар


              • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                Забравих да взема фотоапарата вчера. То нищо не се е променило кой знае колко, ама можеше да щракнем някоя снимка...
                Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                Коментар


                • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                  Изпуснах ви за малко . По нова година и на моя телефон ракия му се припила и пиян паднал в гьол и се наиграл.
                  Ама нали и работа ме гони, та пропуснах ходенето пък и телевизора чака в коридора и той да пътува ,
                  ще се мисли някакъв вариант да замине в приюта.
                  Напред и нагоре
                  Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                  0886769809-Юлиян
                  kiko00@abv.bg

                  Коментар


                  • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                    И аз да питам: Ще върши ли работа миялната, че да не сме се мъчили напразно?
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                      Юли, пак ще отидем когато решим.bojitch, естествено, че върши работа. Тенкю!

                      Коментар


                      • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                        ОК. Пазя го . И ще следя за следващо пътуване до там.
                        Напред и нагоре
                        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                        0886769809-Юлиян
                        kiko00@abv.bg

                        Коментар


                        • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                          колеги,имам два телевизора/стари сьс дребни дефекти/давам ги за приюта.само кажете как и кога.ако някои разбира да ги погледне преди това ще е подобре. самоков- емил 0889894074.

                          Коментар


                          • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                            Първоначално публикуван от zil131 Преглед на мнение
                            колеги,имам два телевизора/стари сьс дребни дефекти/давам ги за приюта.само кажете как и кога.ако някои разбира да ги погледне преди това ще е подобре. самоков- емил 0889894074.
                            Колега ние пращаме по Еконт.Днес пратихме за Христо продукти около 60кг.Чухме се с него по телефона,беше много доволен че колеги от форума са им намерили някаква работа.

                            Коментар


                            • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                              Здравейте колеги,
                              Да ъпна малко темата. Вчера ми се обади Христо да ни честити пролетта. Стана ми мило. От форума и от Фейсбук са ги научили хора и са получили няколко дарения от Холандия и БГ. Сега работят по един проект за залесяване на няколко стотици декара. За съжаление нито инвеститора, нито Христо са преценили обема на работата и сега работят за чест и слава. Пиша чест, защото Христо не се отказва от проекта, понеже е обещал и вероятно подписал договор. Но работата се е оказала в пъти повече от предвиденото.
                              Знам, че на фона на бедствията у нас, проблемите на Христо и приюта са смешни. Но все пак апелирам да съберем храна. Както миналия път са нужни бавноразвалящи се храни. Варива, олио, консерви...
                              Мисля да пътувам/ме до десетина дни. Ако имате нещо за даване, звънкайте да го взема. За района на София. Друг вариант е Еконт, те имат офис в Леденика.
                              Поздрави
                              0889 583 680 - Владо.
                              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                              Коментар


                              • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                                Преди малко говорих с Христо. Варива си имат, но им трябват консерви. Наблегна на свинско в собствен сос, местни сарми, боб с месо, изобщо на готвено в консерва. Лесно им е на обекта да си отворят консерва и да обядват. Освен това консервите не се съхраняват в хладилник и може да се добавят към варени ориз, боб или макарони/паста. Очертава се да пътуваме с Гошко-Лошко (и ако някой иска да ни придружи) към края на седмицата.
                                Поздрави Владо
                                Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X