Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Христо и неговия приют за сираци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

    Колега по трудно защото не знаем колко хора са там и какви номера дрехи носят заради това се отказахме да пращаме дрехи.А както каза Христо зимата ставали още по вече хората при него.Тези които са работили лятото по европата или другаде се връщали.Адаш знам че форума е сериозен.Както е казано по трудните пътища се срещат хубави хора.

    Коментар


    • #32
      От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

      Адаш има сметка в фейса на Христо.

      Коментар


      • #33
        От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

        Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
        ...
        Шегувам се! Естествено, че не лесно, но ще се справим!...Това означава, че няма да отбием номера с едно шоколадче, а ще помогнем!

        Коментар


        • #34
          От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

          Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
          Адаш има сметка в фейса на Христо.
          Фейса си е Фейс!!!!.....Говорим конкретно за ходене на 21-ви и какво ще занесем. Това е благотворителна акция на Форумът!
          П.П. Нямам представа какво и как се случва във Фейса.Аз дори и акаунт нямам там.
          Последно редактирано от goshko-loshko; 13-12-14, 21:36.

          Коментар


          • #35
            От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

            Сметката я видях от предната тема за споделените пътувания.Колега напишете впечетленията си когато отидете при Христо.

            Коментар


            • #36
              От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

              Веси има телефон на Христо и може да го попитате на каква възраст са децата.По памет на 3 години в предучилищна и нагоре но най сигурно е с него да говорите.

              Коментар


              • #37
                От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
                Сметката я видях от предната тема за споделените пътувания.Колега напишете впечетленията си когато отидете при Христо.
                Значи много правилно си ме разбрал! ..Когато се прехвърля насам, натам...подочул...нещата се разводняват и не се случват. За това писах, че АЗ НЕ ЗНАМ за банкова сметка и е така. А впечатления и снимки ще има със сигурност. Писах съобщение до OFFNews ако искат да пратят репортер с нас и да напише репортаж за приюта ( не за акцията). Повече гласност, по-голям шанс за помощ!

                Коментар


                • #38
                  От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                  Жалко е, че трябва да има такива инициативи, но...Има ли желаещи от Варна да помогнат с нещо различно от пари!? Аз се наемам да осигуря събирането и транспортирането.Ако не се събере голямо количество,по добре ще е с Еконт да се изпрати, но само аз имам 3-4 куфара с дрехи за малки и големи! Ако някой иска да помогне до 20.12.14. Комуникация тук или 0898879799.
                  мисля, да зема а се замисля...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                    Имат нужда от якета и работни дрехи, които са осигурени. Другото от което имат нужда е храна предимно консервирана, компютър(монитор вече има) и пари за да се покрият натрупани борчове ( около 650лв). От куфари с дрехи за мало и голямо НЯМАТ нужда.Ако случайно се появи такава ще ти кажа.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                      Случайно някой да има ненужен работещ компютър? (монитор утре ще имаме наличен)

                      Коментар


                      • #41
                        От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                        Много съм помагал на хора в нужда, но винаги съм бил скептичен за финансова помощ ''на ръка'' че много се злоупотребява! Ако има желаещи да помагат от региона на Варна с консервирани и дълготрайни храни или друго, ангажирам се със събирането и транспорта!
                        мисля, да зема а се замисля...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                          Колегата Анатоли (Scorpion_ BG) ще осигури якета и работни дрехи.Разбрахме се в средата на седмицата да отида при него да ги взема.

                          Иска ми се ако може да съберем пари да покрием най-належащите борчове. 240лв в хранителния магазин и около 400лв за вода. Вода не са плащали много време, а магазина вече отказва да им дава на вересия.
                          Аз ще помогна със скромна финансова сума .Гошко ,ако не успея да се прибера до 21 ,съпругата ми ,ще се свърже с теб . Ако не ти представлява трудност разбира се .
                          Напред и нагоре
                          Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                          0886769809-Юлиян
                          kiko00@abv.bg

                          Коментар


                          • #43
                            От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                            Дайте банкова сметка. Даже, може би е за предпочитане тази на магазина, дето му висят с вересиЙ. Щото пари на ръка настина може и да не отидат по предназначение. Или пуснете тука № на партидата за вода, имена на абоната и т.н., може всеки да попреведе някой лев на въпросното ВиК.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #44
                              От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                              Случайно някой да има ненужен работещ компютър? (монитор утре ще имаме наличен)
                              Колегата Сонда продава техника да пробваме да направим връзка с него може да излезе нещо.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Дайте банкова сметка. Даже, може би е за предпочитане тази на магазина, дето му висят с вересиЙ. Щото пари на ръка настина може и да не отидат по предназначение. Или пуснете тука № на партидата за вода, имена на абоната и т.н., може всеки да попреведе някой лев на въпросното ВиК.
                                Гошко ще ходят при Христо към 21ви може на него га пращаш.Той после ще споделя впечатления и ще пусне сметката им.Но май правилно пишеш по добре който отиде там на ръка да покрива борчовете.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X