Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля заповядайте на Закриване на сезона (12-13.11.2005 г.)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от tatkobarba
    Един въпрос към Софиянци - как ще се придвижвате към Сопот?
    Има редовно влакове!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #17
      Жоро, Предполагам ще препуснеш със стария кон от Стара Загора, през Стара Планина съм стария Сопот ...
      Ама ти май дотолкова познаваш пътеките там, че няма нужда да се събуждаш, за да стигнеш с мотора

      А аз пътеки не знам ... освен тези асфалтираните ... а по тях ако тръгна, ще пристигна по сликове ...

      Е - другия вариант е да припаля голямото желязо ... и за един час да стигна до Сопот ... да пия по едно кафе и да се запозная с някои от вас ... и после да паля гумите обратно към София ...
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #18
        tatkobarba, имаш много варианти за избор, но ти препоръчвам да се организирате с едно ремарке и да покарате после от Сопот до Богдан, ако не сте го правили. Условията са чудесни
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #19
          ...

          Е Аз това имах предвид ... Дали някой, който ще ходи натам има свободдно място за един мотор+човек ...
          Ама като не познавам лично никой ... затова питам публично

          Другото е, че не искам да ангажирам никой, защото не знам дали няма да ми изникне някой ангажимент ...
          Път без препятствия обикновено не води до никъде.

          Коментар


          • #20
            Аз също възнамерявам да се запозная с повече хора... макар че като ме види някой ще каже че съм психар поради ред причини, но както и да е... Условията за каране както каза Жоро наистина са приятни (ако се мине от там кадето мисля аз) иначе незнам..., но тъй като съм тук от Карлово да ви кажа чесно не ми пука много каде кога и какво.. важното е че каквото и да стане винаги е подсигурена работата :>
            А колкото до Ремърке ... мисля че познавам едно ..... "момченце" но то е тука от Карлово, а аз до колкото разбрах ти трябва човек от софия.. така че все пак немога да помогна
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #21
              За АТВ-та 4х4 ще става ли,да знаем да тръгваме?

              Коментар


              • #22
                атв

                Става за атв .Даже от Сопот ще има едно атв.Само на задно излиза.Заповядаите.

                Коментар


                • #23
                  Re: атв

                  Първоначално публикуван от Малък Кеко
                  Само на задно излиза
                  Добре казано, Кеко Наистина, терена е перфектен за АТВ!

                  Коментар


                  • #24
                    бе въобще терена е супер
                    аз съм виждал с очите си лади ниви и витари да минават и през най трудните места
                    дори и газка мина миналия път
                    е вярно от тия по кросовите де
                    терена не е толкова труден въпреки че местните си мислят че от тва по трудно няма
                    като сравнявам с терените по които се проведоха състезания по ендуро този маршрут не е толкоз труден
                    събират се невероятно количество народ
                    който иде няма да съжалява
                    ако вали дъжд става с една идея по трудно но пак не е кой знай какво
                    самурайчета витари минават камо ли атв
                    е на фенера само мотор може да се качи
                    за атв не препоръчвам
                    не че няма да излезе но ако се катурне надолу
                    пробвайте ако искате
                    маршрута минава ПОКРАЙ фенера и той не е задължителен елемент

                    Коментар


                    • #25
                      Джип също се е качвал И един камион пробвал, стигнал до половината "Фенер" и скъсал кардана, от там нататака знаете к'во става

                      Коментар


                      • #26
                        да и аз чух за експеримента май някаква виетнамка е била
                        оставила е и следи някъде по средата ги гледах май

                        Коментар


                        • #27
                          ATV 4Х4 няма да има никакъв проблем на фенера
                          Скоро аз и Венци правихме един експеримент край Стара Загора на един баир, дето подобен не сме качвали досега по състезанията. Той има Ямаха Гризли 4Х4. Аз се засилвах 3 пъти, щото иначе мотора се премята през мен на задна гума и най-накрая успях, ама отдолу бях набрал колкото мога да се засиля, а той легна на кормилото и си го изкачи с 5 км/ч на бавни и с блокаж.
                          Е, аз не си оставям магарето в калта и на връщане го прекарах по як страничен наклон. Познайте к'во стана?
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #28
                            Ъхъ. Тез 4х4 АТВ са невероятни. Могат да те закарат навсякъде

                            Коментар


                            • #29
                              Един човек от Сопот си купи АТВ 4Х4 .Ямаха кодиак .И на фенера не видя никви трудности.Даже само на задно излезе.Заповядаите АТВ.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X