Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota RAV4 2.0 бензин, автоматик, 2007 г - стойност ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Toyota RAV4 2.0 бензин, автоматик, 2007 г - стойност ?

    Колега моята е 2,4 автомат. При скорост 110 оборотите са 2500. Не се притеснявай от 4-те скорости. Разход 13.5 газ смесено.

    Коментар


    • #17
      От: Toyota RAV4 2.0 бензин, автоматик, 2007 г - стойност ?

      Аз имах RAV 4 от 2007 год 2,2 D4D - дизелова с ръчни скорости, която продадох преди месец. Преди да купя Равката чисто нова през декември 2007 година преди това 4 години карах много "по-мъжка" кола - Тойота 4 Рънър 3.0 кубика турбо дизел пак с ръчни скорости. Рънъра беше със задно предаване, автоматични хъбове, бързи и бавни скорости, блокаж на задният диференциал, клиренс над 30 см и т.н. с почти всички атрибути на сериозен вседеход. В последствие се оказа, че за мен Рънъра беше прекалено проходим. Не че съм я карал само по асфалта де. Аз съм скиор, алпинист и парапланерист, така че съм ходил с колите си на доста места, където пътя беше само символичен, или липсваше. Но Рънъра гореше 10-12/100 нафта, а Равката 6-8/100. И навсякъде, където съм бил и съм стигал с Рънъра, на същите места след това съм бил и с Равката без никакви проблеми. Освен това комфорта на возене и екстрите при RAV 4 бяха на несравнимо по-високо ниво от тези при Рънъра...
      Та толкова от мен за "женските" и "мъжките" коли.
      А пък който иска да е супер проходим, почти навсякъде и да изглежда много мъжкарски най-добре да вземе да си купи трактор, а не кола.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #18
        От: Toyota RAV4 2.0 бензин, автоматик, 2007 г - стойност ?

        Приятна кола, но голямо "дърво"! Жените ги харесват защото са лесни за управление и все пак по-представителни от лек автомобил. Аз имам от първите "двойки", но предполагам, че нещата са сходни и при третото поколение - най-интересният въпрос при този мотор е: къде отива горивото? В София си гори 15-17/жената/ при перфектен двигател и ходова част, извънградско 8-9 при спокойно каране. Купих я 7-годишна за 15000, а сега сигурно струва най-много 7000! Дотук с митовете за изгодните Тойоти, които ги купуваш скъпо, но пък се обезценяват по-бавно! От финансова гледна точка си е изключително неизгодно, особено при продължителна експлуатация - бих те посъветвал да дадеш възможният минимум от цената, защото като цяло си е набутване - една торба с пари за нищо особено като автомобил! Само за оборотите не се притеснявай, при 3000 скороста ще е поне 120 - автомата си има дълга четвърта!
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #19
          От: Toyota RAV4 2.0 бензин, автоматик, 2007 г - стойност ?

          ..
          Последно редактирано от rosendinkov; 06-12-14, 00:03.
          Toyota Rav 4 2007 2.0 Aut
          Kia Cerato 1.6 lpg

          Коментар


          • #20
            От: Toyota RAV4 2.0 бензин, автоматик, 2007 г - стойност ?

            Миналата година взех абсолютно същата на 90х.км, с нови зимни гуми и летните също, кожен салон и всички екстри без двд- 23000 лв. Разхода извън града е 7 с 90км/ч, градско към 12
            Toyota Rav 4 2007 2.0 Aut
            Kia Cerato 1.6 lpg

            Коментар


            • #21
              От: Toyota RAV4 2.0 бензин, автоматик, 2007 г - стойност ?

              Първоначално публикуван от rosendinkov Преглед на мнение
              Миналата година взех абсолютно същата на 90х.км, с нови зимни гуми и летните също, кожен салон и всички екстри без двд- 23000 лв. Разхода извън града е 7 с 90км/ч, градско към 12
              7 само по надолнище,ако става дума за 2.0 бензин.
              Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
              Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
              Враца

              Коментар


              • #22
                От: Toyota RAV4 2.0 бензин, автоматик, 2007 г - стойност ?

                На равно, София-море-София с бебета
                Toyota Rav 4 2007 2.0 Aut
                Kia Cerato 1.6 lpg

                Коментар


                • #23
                  От: Toyota RAV4 2.0 бензин, автоматик, 2007 г - стойност ?

                  Все още се двоумя какъв SUV за асфалт да си взема. Общо взето колебанията ми са между Toyota RAV 4, Nissan Qashqai или Honda CR-V. По едно време в чуденето влизаше и Suzuki Vitara, но тя е на път съвсем да отпадне. Година на производство около 2008 и разбира се възможно най-запазена и съответно на най-малко навъртяни километри.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X