Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автоматични хъбове на фронтера спорт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автоматични хъбове на фронтера спорт

    Здравейте, имам проблем със левия автоматичен хъб- като включа предното предаване на баир ,левия хъб изтърва отвреме на време.Къде може да е проблема и може ли да се легулира да не изтърва хъба?

  • #2
    От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

    Първоначално публикуван от anto1 Преглед на мнение
    Здравейте, имам проблем със левия автоматичен хъб- като включа предното предаване на баир ,левия хъб изтърва отвреме на време.Къде може да е проблема и може ли да се легулира да не изтърва хъба?
    Може. Има изписано кило мастило по въпроса.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      Има изписано кило мастило по въпроса.
      Защо ли?

      Коментар


      • #4
        От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Защо ли?
        Защото, повечето нови колеги не се сещат да попрочетат нещо и да ползват търсачката , хъбовете имат нужда от време на време да се свалят, почистят, посмажат с тънко масло, да се пристегне или сложиш нова зегерка, проверка за луфтове и т.н. Много хора които не са отваряли никога хъбове за профилактика, после се чудят защо хъба трака, невключва и т.н.

        Коментар


        • #5
          От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

          добре, не ви се пише- всичко съм прочел, но не ми стана ясно зад зегерката ли трябва да сложа по- дебела шайба ?Хъбовете са смазани!

          Коментар


          • #6
            От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

            Първоначално публикуван от anto1 Преглед на мнение
            добре, не ви се пише- всичко съм прочел, но не ми стана ясно зад зегерката ли трябва да сложа по- дебела шайба ?Хъбовете са смазани!
            Колега, ако сте прочели както твърдите всичко, защо тогава не попитахте за проблема в тази тема: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=139572&page=3 , ами направихте нова тема.... ? Разбирам че е много по-удобно всеки да получи наготово информация, но така форума ни ще се запълни излишно с вече дъвкани теми и ще настъпи голяма каша...

            Коментар


            • #7
              От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

              Благодаря за темата, но нищо не става ясно- освен, че гори повече с заключени хъбове и да се сменят овтоматите с ръчни.Харесвам си автоматите и не бих ги заменил за ръчни. Ако може да ми споделите както вече писъх. не ми стана ясно дали ако сложа по- дебела шайба ,ще стане нещо?Хъба си работи нормално, няма стържене- просто като го натоваря на баир , изтърва затова искам помощ как да си го реголирам!

              Коментар


              • #8
                От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

                Относно подлагането на шайби тук също има коментирано: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=185044

                Коментар


                • #9
                  От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

                  Благодаря, ще го разглобя пак ще видя какво ще станe.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

                    Прегледaй синхронизaторa зa признaци нa износвaне,зегеркaтa дa е добре вкaрaнa в кaнaлa,смaзaн добре ,но с кво,лек луфт трябвa дa имa инaче не можеш дa сложиш дори зегеркaтa кaкто трябвa!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Защо ли?
                      Пенчо,как може да си на всяка манджа мерудия,а?Ако можеш да си полезен-пиши,ако ли не-само чети.Моля.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

                        Здравейте, и аз съм с автоматични хъбове, как мога да разбера дали хъбовете изпускат или проблема е друг.
                        защото като включа двойни при кален терен като се натовари колата се чува някакво тракане , и от двете страни по-отделно.
                        Не мога да разбера дали изпуска хъба или нещо друго?Някакви препоръки колеги?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

                          Помисли си за ръчни хъбове, там е истината

                          Коментар


                          • #14
                            От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

                            Ако проблема са хъбовете готов съм да ги сменя? Как да разбера?
                            И някаква цена за ръчни хъбове?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Автоматични хъбове на фронтера спорт

                              Цената на ръчните хъбове е около 250 лева.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X