Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с парното на нисан Патрол Y61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с парното на нисан Патрол Y61

    Колеги,възникна странен проблем с парното на Патрола,работи само когато се движа на скорост.Изключа ли от скорос,почти веднага започва да духа студен въздух.Антифриза съм го сменил,и сам го проверил,всичко с него си е наред.Джипа загрява нормално,температурата не пада,двигателя работи нормално.Капачката на радиатора е сменена с нова,защото имах съмнение че,проуска въздух.Колеги, моля за помощ,ако се досещате от какво може да е проблема,моля да споделите. Или каде в София мога да отида, за да го погледне някои.

  • #2
    От: Проблем с парното на нисан Патрол Y61

    А като стане студено, стопля ли се като дадеш газ на двигателя без да тръгваш?

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с парното на нисан Патрол Y61

      Aз се досещам...стандартен проблем при патрола, ела да го видя, тел. ми е подписа.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с парното на нисан Патрол Y61

        Много, благодаря на Ясен и Андро,за незабавния отговор. Андро,благодая ще се възползвам от предложението .Ще ти звънна утре за да се разберем.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с парното на нисан Патрол Y61

          Първоначално публикуван от simeon1973 Преглед на мнение
          Много, благодаря на Ясен и Андро,за незабавния отговор. Андро,благодая ще се възползвам от предложението .Ще ти звънна утре за да се разберем.
          После все пак напишете какво е било,как го отстранихте,интересно ни е които имаме Патроли.Благодарим предварително.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с парното на нисан Патрол Y61

            При мен сходни симптоми през зимата завършиха с рязко покачване на температурата на охладителната течност, при едно невинно сръчкване. За късмет пред сервиза на Соти /ninja_1/. Това на снимката е остатък от водна помпа.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:v_pompa_patrol.jpg
Прегледи:1
Размер:65.6 КБ
ID:5626694

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с парното на нисан Патрол Y61

              Първоначално публикуван от zzlatanov Преглед на мнение
              При мен сходни симптоми през зимата завършиха с рязко покачване на температурата на охладителната течност, при едно невинно сръчкване. За късмет пред сервиза на Соти /ninja_1/. Това на снимката е остатък от водна помпа.
              [ATTACH=CONFIG]759653[/ATTACH]
              Ако не е тайна колко излезе като цена новата?

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с парното на нисан Патрол Y61

                Първоначално публикуван от PGV Преглед на мнение
                Ако не е тайна колко излезе като цена новата?
                Мисля около 130лв, избрах по-скъпата защото перките са чугунени а на другите от ламарина.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с парното на нисан Патрол Y61

                  Здравейте Колеги,аз имам същия проблем с Патрола-у61 3.0дизел 158 к.с. На ниски обороти парното духа студено.Когато вдигне над 1500 оборота,започва да духа топло.Моля дайте съвет от къде да започна?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с парното на нисан Патрол Y61

                    И аз имам същия проблем с Патрола, при подаване на газ духа топло иначе халдно. У 61 3.0, казвайте как да оправяме нещата

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X