Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

    Да се похваля с новото ми(ново за мен, иначе 2006-та година) Subaru Impreza WRX. Фен съм на тази кола от времето на "555" и когато Макрей мачкаше наред в световния рали шампионат. От скоро започнах да се оглеждам за не много старичко купе. Бях се засилил за предпоследният модел меган купе, но на живо не ми хареса. И така се озовах, малко на майтап, с импреза.
    Имам я от понеделник, вече и навъртях 1000 километра.
    Има неща за смяна, и тук там забележки... но много ми харесва!
    Днес чакам да пристигне комплект гуми и после трябва да я обслужа.
    В тази връзка, къде бихте ме насочили? Какви са ориентировъчните цени за на пример комплект ролки и ремъци?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20141127_175044.jpg
Прегледи:1
Размер:107.9 КБ
ID:6073017

    ПП сега видях че има раздел за Субару, моля модератор да я премести
    Последно редактирано от F.i.f.o.; 28-11-14, 10:38.
    What happens in my garage stays in my garage.

  • #2
    От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

    Готин автомобил. Честито!

    Коментар


    • #3
      От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

      Честито !
      Да ти носи много хубави емоции !
      А сега по въпроса - във форума на Субару има раздел Сервизи и магазини - погледни го ще ти е полезно. Понеже видях , че пише местоположение Русе/........ , Габрово не ти е прекалено далеч , а Субару сервиза има добра слава - 0887 932 700 Пламен Даракчиев. Понеже скоро се разделих с третото си Субару (продължавам да харесвам марката ) , части (най-често оригинални) съм поръчвал от Варна - 0894484248 .
      Колкото повече - толкова повече !

      Коментар


      • #4
        От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

        Честито и от мен!
        Много ме кефи точно това купе на Импреса.
        Дълго ги гледах и аз, но накрая реших, че ще ми върши повече работа и се обзаведох с Аутбек H6 2002г.

        Коментар


        • #5
          От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

          Честито,колега!Колко коня е?Ако е под 300 я понадуй.
          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • #6
            От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

            Честито колега,много безаварийни километри и само хубави моменти!На сбирката на Субару може да се видим.
            LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
            Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

            Коментар


            • #7
              От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

              Честито и много безаварийни километри с новата придобивка.

              Коментар


              • #8
                Re: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

                Честито, много добре изглежда машинката - да те слуша и безаварийно шофиране

                Коментар


                • #9
                  От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

                  Благодаря на всички! Това ми е първото субару и съм възхитен от поведението му на пътя. Смених гумите и колата стана друга. Вече вози една идея по меко
                  Много ме учуди, че не тресе с тези ниски гуми, а всички джанти са ми криви.
                  What happens in my garage stays in my garage.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

                    Не издържах и субаруто вече е с джипови гуми
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150527_184301.jpg
Прегледи:1
Размер:145.6 КБ
ID:5662649
                    What happens in my garage stays in my garage.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

                      След 10 000км субарчик е с нова боя и джанти, а почти всички проблемчета вече са оправени. Утре му предстои смяна на лагер на главина и след това нямам каква да му правя(пупу да не му е уроки ).
                      Супер готина кола! Единствения и кусур към момента е сравнително малкия багажник или по-скоро отвора е със странен размер и големи предмети влизат малко трудно. Задните седалки също не могат да се свалят.
                      Иначе е кола която става за всичко. Според мен се представя еднакво добре и в градски условия и на магистрала, но е достатъчно висока и проходима за да може човек да се позабавлява в калта или на пясък.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150910_132256.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:5680109
                      What happens in my garage stays in my garage.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

                        Някой има ли представа дали LSD-то на задния мост при субару има достатъчно сила за да премине диагонален тест?
                        При моя експеримент отговора е не. Как да разбера дали диф-а работи нормално?
                        В нормални условия, когато и двете задни гуми са на земята, винаги върти и двете гуми независимо от това дали е на асфалт, пясък или сняг. Когато обаче увисне диагонално, върти само гумата във въздуха. Гумата на земята се опитва да се завърти, но само с по половин сантиметър, което се оказва недостатъчно за да премине през наклона.
                        What happens in my garage stays in my garage.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

                          Първоначално публикуван от F.i.f.o. Преглед на мнение
                          Някой има ли представа дали LSD-то на задния мост при субару има достатъчно сила за да премине диагонален тест?
                          При моя експеримент отговора е не. Как да разбера дали диф-а работи нормално?
                          В нормални условия, когато и двете задни гуми са на земята, винаги върти и двете гуми независимо от това дали е на асфалт, пясък или сняг. Когато обаче увисне диагонално, върти само гумата във въздуха. Гумата на земята се опитва да се завърти, но само с по половин сантиметър, което се оказва недостатъчно за да премине през наклона.
                          По-скоро отговорът е не, особено при твърда настилка.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • #14
                            От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

                            WRX: front: open differential, center: viscous LSD, rear: viscous LSD

                            Виското работи по малко по различен начин и не става за диагонален тест освен с повечко газ

                            Истината !
                            STI: front: helical-gear LSD, center: DCCD, rear: clutch based LSD
                            Лудак

                            Коментар


                            • #15
                              От: Subaru impreza WRX a.k.a. "Hawkeye"

                              А дали докато подавам газ, натискам едновременно и спирачката би помогнало? Някой пробвал ли е? На момента не ми хрумна да го пробвам...
                              What happens in my garage stays in my garage.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X