Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтерите ни (1992 - 2004) предимства и недостатъци...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Фронтерите ни (1992 - 2004) предимства и недостатъци...

    Ами за 5 години таблото си е наред- значи махаме този недостатък.
    Парното на 3-тата пресечка вече се усеща а по-натам вече е като в сахара- махаме и този недостатък
    Разхода е 8л. на 100км ако караш с 80км/ч. , след това махаш нулата от скороста с която караш и това е разхода

    Коментар


    • #17
      От: Фронтерите ни (1992 - 2004) предимства и недостатъци...

      Това със сравнително скъпите гуми е голям недостатък и то характерен предимно за фронтерите
      Разделената на 2 задна врата за мен пък е предимство! За моите нужди и с оглед цената на придобиване и експлоатация фронтерата няма съществени недостатъци. Малко е проблемно надджипването, ако/когато получиш осветление от кораба майка...
      М/у другото в доста негативни тонове се говори за окаччването (аз освен биалетки и амортисьорите, които смених не защото имаше нужда а по мое усмотрение) не съм пипал нищо, като състоянието му е перфектно.
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #18
        От: Фронтерите ни (1992 - 2004) предимства и недостатъци...

        Аз също съм доволен от окачването на фронтерите А и Б. Доста държи на градски бой. Биалетки, тампони на горни носачи и шарнири сменям но доста рядко, на 2 години по веднъж с оглед никаквото внимаване за дупки и юнашко катерене по бордюри на скорост.
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          От: Фронтерите ни (1992 - 2004) предимства и недостатъци...

          Моята фронтера:2.0,115 кончета,1993 г.ел.пакет,халогени.Карам без спирка при всички условия в града,до морето,до вилата,в гората,на трасето на хюндай.В кал,в сняг.Джипа има метанова уредба(не инжекцион),в града харчи 11 лева на 100 км,извън града 8 лв на 100 км.Купих му гуми 31-ци Дженерал Грабер(много съм доволен от тях).Много здрав джип по мое мнение и на товар издържа.В моя случай недостатъка му е,че максималната скорост е до 100 км/ч на метан,но винаги мога да превключа на бензин

          Коментар


          • #20
            От: Фронтерите ни (1992 - 2004) предимства и недостатъци...

            2.4 бензин ДБ.Като мотор нямам оплакване ,много непретенциозно магаре.14/15 на 100 газ при 130 км/ч .За тежеста на купето мотора си набира добре .Недостатъци :тръгне ли заден мост ,най-добре е да се прави всичко ,усилване на петите на ресорите ,тези които са на моста е препоръчително с времето се скапват от корозия.Скъпи лагери на полусите ,другия недостатък е комбинацията семеринг лагер ,в едно.Предимства:евтин за подръжка преден мост и като цяло повечето неща са на супер нормални цени,с изключение на амбриажен комплект и задните лагери.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X