Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

    А кой е във втората нива?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #47
      От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

      To в нивЯта си смърди ужасно и без ауспуха да е под пасажерската врата,така че просто си трябва една толиатка и моеш да си возиш спокойно тъщата у нея.

      "this car is a masterpiece off bullshit" цитат от коментарите под клипа...

      Коментар


      • #48
        От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

        Незнам ЧАК толкова ли трябва да глеза тъщата

        п.п. а от коментарите ми хареса
        "Сила без разум сама се съсипва."
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • #49
          От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

          Както писах по рано в темата първата Нива (между другото с турбина) от клипчето счупи диф затова е и на въже , а втората управлявана от мой приятел не премина дупката въпреки всичката газ. До колкото си спомнам Гришан с Нисана излезна само на задно.
          Николай Георгиев 0+
          тел.0887357722

          Коментар


          • #50
            От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

            "Лада Нива баце , най проходимата, страшилището на барите, победителя на коловозите,съвършенна и неубиваема. Най-добрият избор който някой някога е правил."

            Цитат на колегата Roniko

            Коментар


            • #51
              От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

              Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
              Не е бронз ,малко е освежена изкърпена усилена,повдигната с правилните гуми.При положение че гаражите са ми 220кв. и имам оборудване заигравам се.
              Кога ? , къде?
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #52
                От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                Кога ? , къде?
                Това не го разбрах.Имаше закачка с Панда,ако мислите че Пандата е по проходима от Нивата, ви признавам всички.Бъдете здрави.
                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                Коментар


                • #53
                  От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                  Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                  Това не го разбрах.Имаше закачка с Панда,ако мислите че Пандата е по проходима от Нивата, ви признавам всички.Бъдете здрави.
                  Незнам, ма аз Панда видях, Нивата се покри...
                  "По-проходим" е израз за 2-3 клас - в гората който стъпва знае, че и други неща имат значение.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    Незнам, ма аз Панда видях, Нивата се покри...
                    "По-проходим" е израз за 2-3 клас - в гората който стъпва знае, че и други неща имат значение.
                    Колега говориш за 2-3клас, "Незнам" децата в 1клас знаят как се пише.
                    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                    Коментар


                    • #55
                      От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                      Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                      Колега говориш за 2-3клас, "Незнам" децата в 1клас знаят как се пише.
                      Ха - добре, че ми намери правописна грешка, че да не се оправдаваш пак за отсъствието си
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                        Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                        Това не го разбрах.Имаше закачка с Панда,ако мислите че Пандата е по проходима от Нивата, ви признавам всички.Бъдете здрави.
                        Колега, това ми е последния пост по темата.
                        Не съм се закачал с тебе, не съм и луд да сравнявам Панда с Нива.
                        И понеже аз подкарах полемиката, съм склонен да ти се извиня за това че те засегнах по някакъв начин.
                        Подразни ме начина по който без да познаваш колата а най-вече този който я кара, дефинира кой и къде ще остане до лятото.
                        Пандата ми не мога да кажа че е прежалена, както ти определи Нивата ти, но определено за да я вкарам в гората съм склонен да направя компромис със здравословното и състояние........
                        Аз на раменете си глава нося, шофьорски стаж също бол имам за да мога да преценя за себе си и за машината която управлявам в момента, кое е по силите ми и кое не.
                        Така че предлагам да спрем с излишното гъделичкане на клавиатурите.
                        Бъди здрав, ела на някоя разходка да се запознаем, да пием по ракийка и да си правим кефа в гората.
                        Поздрави!
                        Последно редактирано от samuraj; 28-11-14, 15:54.
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                          Абе какво сте го подкарали човека с тая Нива бре? Присмел се хърбел на щърбел
                          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                          Коментар


                          • #58
                            От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                            Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                            Абе какво сте го подкарали човека с тая Нива бре? Присмел се хърбел на щърбел
                            Е точно де, Влади - майтап да става
                            Който носи - идва, който не - само пише
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X