Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

    Закачката беше за Люлин планина.(явно ви е далече много).
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • #17
      От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

      Тая Люлин планина сме я карали първо с мотори, после с джипове...няма нещо ново или неопитано, карали сме и по останалите родни планини...Люлин, та Люлин...
      Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
      Стефан, 0888851800

      Коментар


      • #18
        От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

        Между параклиса Вси Светии и Бонсови поляни има ли един гьол който Нивата може да преодолее?
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • #19
          От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

          Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
          Между параклиса Вси Светии и Бонсови поляни има ли един гьол който Нивата може да преодолее?
          Само Нива не съм виждал в местността 'локвите' още хаха )) абонирам се за тази атракция!

          Коментар


          • #20
            От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

            Абе не разбрахте ли,че нема да стане заигравката с нивата.Некой виждал ли е тоз коуега по разходки,познава ли го или е поредния красив виртуален герой.Той на ливадата не иска да дойде,вие у люлинските локвички искате да го ръгнете-да бе да.Направо ви повервах.

            п.п.Некой кръсти цяла тема на мое име,без да пита-ще трябва да черпи и то сериозно.

            Коментар


            • #21
              От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

              E - недейте така - човека е сериозен с две деца и НИВА!
              Ние (явно) сме келеши без деца и ангажименти
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • #22
                От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                Значи аз ,ако имах нива щях да присъствам,само заради това ,че има предварителен жокер в моя полза . Сега сигурно ,ще ама какъв жокер ?
                Еми ето и отговора трасето избрано от Илийката беше една красива нива с оглед на това ,че ще участва Нива . Е след участието на Пандата и малко помощ от приятел нивата вече е готова за следващите насаждения.
                Напред и нагоре
                Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                0886769809-Юлиян
                kiko00@abv.bg

                Коментар


                • #23
                  От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                  Първоначално публикуван от basson Преглед на мнение
                  Само Нива не съм виждал в местността 'локвите' още хаха )) абонирам се за тази атракция!
                  АЗ съм виждал на първия гьол с кобри 225 75 15 строши преден диф.
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • #24
                    От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                    Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                    АЗ съм виждал на първия гьол с кобри 225 75 15 строши преден диф.
                    Само?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                      И аз съм виждал един път нива из Люлин. На един 2-ри януари цял ден я влачихме с Голди, Веско и компания, ама не счупи нищо, само към края на деня скобата дето я теглехме даде фира.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #26
                        От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                        От отиването до нивата и връщането ни през Лозенската гора.



                        Коментар


                        • #27
                          От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          Абе не разбрахте ли,че нема да стане заигравката с нивата.Некой виждал ли е тоз коуега по разходки,познава ли го или е поредния красив виртуален герой.Той на ливадата не иска да дойде,вие у люлинските локвички искате да го ръгнете-да бе да.Направо ви повервах.

                          п.п.Некой кръсти цяла тема на мое име,без да пита-ще трябва да черпи и то сериозно.
                          На работа бях.Заповядайте от Владая да я катерим Люлин планина,а после да коментираме,още един път заповядайте.(Нивата е прежалена)
                          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                          Коментар


                          • #28
                            От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                            Точно там над Владая, до боровата гора има един заслон...Стоихме го трима Самурайкаджий....точно там педя по педя сме пребродили района... Единствената по-сериозна заигравка е улея зад заслона...
                            Прикачени файлове
                            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                            Стефан, 0888851800

                            Коментар


                            • #29
                              От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                              Мернах части от групата някъде близо до паметника на Списаревски. Аз съм със синьо дъстърче
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар


                              • #30
                                От: Илийкината гонка - Лозенска - 2014-11-23

                                Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                                Мернах части от групата някъде близо до паметника на Списаревски. Аз съм със синьо дъстърче
                                Мхм - ний пък не можахме да не турим (мислено) твойто дъстърче в приличните дупки, които са станали до блатцето там
                                Та...


                                едно голямо браво за преминаването на стоково самурайче с аспирини за мъгла

                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X