Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

    Айде и в този раздел да се разпиша, днес се сдобих с едно Туксон-че и бързам да се похваля. Понеже търсех бензинов автоматик, се наложи да се разходя до Благоевград до единственото такова, което се продаваше към момента. Колицата е от САЩ, внесена през 2011г. и оттогава карана тук. Основното е, че е 4Х2 но след дълъг размисъл реших, че това не е проблем и го взех. забелязах два други проблема, има теч на двигателно масло някъде отдолу, предполагам от семеринг на колянов вал и не държат амовете на задния прозорец, всичко друго работи, вози стегнато и ми хареса как върви и как се държи автомата............ зимните гуми са последна младост, но се надявам да издържат и тая зима, иначе има и почти нови летни мишленки.
    Предстои КАТ и евентуално газ, обслужването се подразбира, в ИНД ли да ходя?

    имам снимки само от обявата

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a4728417o.jpg
Прегледи:1
Размер:150.5 КБ
ID:6072465
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a4728419o.jpg
Прегледи:1
Размер:159.5 КБ
ID:6072466
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

  • #2
    От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

    Честито и със здраве. Хубави машинки са тези - нищо че е с предно. Все пак си е по-високо и има ЕСП -та и прочие.
    Ако решиш за ходиш в ИНД - драсни едно лично да ти дам връзчица там.

    Коментар


    • #3
      От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

      Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
      Честито и със здраве. Хубави машинки са тези - нищо че е с предно. Все пак си е по-високо и има ЕСП -та и прочие.
      Ако решиш за ходиш в ИНД - драсни едно лично да ти дам връзчица там.
      Ще ходя, чувам че били добре като за официален сервиз.............само се чудя има ли значение в кой от двата сервиза да отида, а и време трябва да намеря
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

        Ако решиш - давам ти контактите дрънкаш и то ще си покаже.

        Коментар


        • #5
          От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

          Днес го разходих 200 мили до Троян и обратно, държи се доста прилично на пътя......... е, вози по-дървено от Субаруто, но много по-добре от Харвито, което замени.
          Доволен съм от придобивката
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

            Честито, само хубави емоции да ти носи!
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

              Честито и със здраве!!!
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #8
                От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

                Честито, колега. Много приятни мигове с колата пожелавам!
                SUV

                Коментар


                • #9
                  От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

                  Ако ти притрябва имам ръководство за експлоатация и ремонт точно за туксон, на руски обаче. Драсни на лс ако ти е необходимо.
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    Айде и в този раздел да се разпиша, днес се сдобих с едно Туксон-че и бързам да се похваля......
                    Айде честито и от мен - въпреки че след като скрапира Харвито , беше казал че ще взимаш пак Хонда!
                    Иначе Туксончето не е лошо като идея , а по наблюдения от две години /детето кара такова но дизелово/ за сега няма проблеми , държи се прилично и е приятно за каране.
                    Мисля , че сравнено с Харвито, ще ти е по-удобно и возията ще ти хареса повече, а от към здравина времето ще покаже.
                    Дано те слуша и още един път честито.

                    п.п. По повод сервиза - използвахме два пъти клона на Хюндай в Люлин и беше добре. Имай в предвид, че и сервиз "Колос" ги правят тези коли , а в момента са свалили доста цените за работа -казвам го само като информация, пък ти преценявай къде да я караш.
                    Последно редактирано от emicha1; 07-12-14, 20:40.
                    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

                      Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
                      Айде честито и от мен - въпреки че след като скрапира Харвито , беше казал че ще взимаш пак Хонда!
                      Иначе Туксончето не е лошо като идея , а по наблюдения от две години /детето кара такова но дизелово/ за сега няма проблеми , държи се прилично и е приятно за каране.
                      Мисля , че сравнено с Харвито, ще ти е по-удобно и возията ще ти хареса повече, а от към здравина времето ще покаже.
                      Дано те слуша и още един път честито.

                      п.п. По повод сервиза - използвахме два пъти клона на Хюндай в Люлин и беше добре. Имай в предвид, че и сервиз "Колос" ги правят тези коли , а в момента са свалили доста цените за работа -казвам го само като информация, пък ти преценявай къде да я караш.
                      Много им се носи славата на Хондите колко са здрави и никой не си я продава
                      Още не съм го карал Туксона за обслужване..................... досега сложих аларма, музика, парктроник и модул за светлините, щерката я кара ежедневно и е доволна, то и Хондето караше тя, аз съм по покупките и обслужването
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

                        Честито и от мен
                        Дълго и безаварийно да я кара щерката и по-малко да те търси за части и разни подобни
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

                          малък ъпдейт: Туксончето вече е обслужено, има си и газов инжекцион /то и газта стана 80ст./ ......корава машинка за дупките, приятна за каране, с чудесен обзор за градските улици и достатъчно висока за бордюрите
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

                            Честито и от мен
                            Само да добавя, че модула ти е малко излишен
                            Като са включени фаровете, гасиш колата, отваряш вратата и те огасват. След това палиш и светват автоматично.
                            Ако първо отвориш вратата и след това огасиш, остават включени габаритите
                            Със здраве да си я караш!
                            Хюндай Туксон 2.7 V6 4x4
                            a.k.a. Паркетник ;)

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нов Tucson в клуба и няколко въпроса

                              2 години и 12 хил.мили по-късно да докладвам: колицата се оказа доста корава, за това време освен обслужване и консумативи, даде фира единствено диодна плочка или както там се казва, та алтернатора спря да зарежда. Сложих газова със светещ чек, но като не я карам аз, не ме дразни Проблемът е, че получи "външни забележки" и се чудя дали да боядисвам целите елементи или само корекция с преливане /не ми пука, ако личи/ търся спиране на ръждата, а не перфектен вънен вид.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170216_175642.jpg
Прегледи:1
Размер:36.5 КБ
ID:5743572Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170216_175652.jpg
Прегледи:1
Размер:77.2 КБ
ID:5743573Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170216_175703.jpg
Прегледи:1
Размер:61.2 КБ
ID:5743574Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170216_175708.jpg
Прегледи:1
Размер:39.3 КБ
ID:5743575Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170216_175726.jpg
Прегледи:1
Размер:57.4 КБ
ID:5743576

                              кой може да свърши качествено това в и около София?
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X