Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кубатурата спрямо килограмите ми?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кубатурата спрямо килограмите ми?!

    Здравейте,колеги преди време бях постнал тема за избора на 50 кубиков мотор.И така вече дойде времето в което ще записвам курсовете.Та се чуде каква кубатура ще ми бъде подходяща.Мога да искарам само АМ,А1 заради възрастта ми.И тъка Висок съм 1.87 тежа 89кг.Дали нещо от сорта на Derbi senda 50cc,Yamaha dt50cc или Aprilisa sx 50cc ще ми "утива" или да не се метна на някоя Yamaha wr 125,Yamaha XT 125 и т.н?!?Ще го карам градско основно.?!

  • #2
    От: Кубатурата спрямо килограмите ми?!

    Защо не се насочиш към Yamaha DT 125,много добре се представят,не са капризни и много хубаво си навървява за 125 кубика.Частите също не са скъпи и не изисква голяма поддръжка

    Коментар


    • #3
      От: Кубатурата спрямо килограмите ми?!

      Първоначално публикуван от BlueDreamzZz Преглед на мнение
      Здравейте,колеги преди време бях постнал тема за избора на 50 кубиков мотор.И така вече дойде времето в което ще записвам курсовете.Та се чуде каква кубатура ще ми бъде подходяща.Мога да искарам само АМ,А1 заради възрастта ми.И тъка Висок съм 1.87 тежа 89кг.Дали нещо от сорта на Derbi senda 50cc,Yamaha dt50cc или Aprilisa sx 50cc ще ми "утива" или да не се метна на някоя Yamaha wr 125,Yamaha XT 125 и т.н?!?Ще го карам градско основно.?!
      Тъй де ама в този форум градско не караме,няма смисъл да наливаш една камара с пари,ендуро моторите са скъпи,един симсон за 500 лв ще ти свърши същата работа.

      Коментар


      • #4
        От: Кубатурата спрямо килограмите ми?!

        Вземи 125-ца двутактова, че иначе хептен "миксер" идва. Макар да съм виждал и по-голям човек от теб на 50 куб. возило, движещо се съвсем прилично.
        Ямаха не е лошо. Само дето не знам колко километра смяташ да караш градско, щото седалката не ми изглежда особено удобна (не съм карал такова нящу). Кат'чели на DT125R е по-добре. Хубавото на XT125R пък е, че е с въздушно охлаждане. Бе качи се на няколко возила е ще разбереш кое е твоето!
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          От: Кубатурата спрямо килограмите ми?!

          Най-добре да си вземе един скутер 125к.см.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #6
            От: Кубатурата спрямо килограмите ми?!

            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
            Най-добре да си вземе един скутер 125к.см.
            Бе мислех си го и това, ама хич недолюбвам миксери!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #7
              От: Кубатурата спрямо килограмите ми?!

              Вземи Симсон за 500лв, а с останалите пари се запиши на курс по български език.
              Срамота 17 годишен дангалак да не може да пише.

              Коментар


              • #8
                От: Кубатурата спрямо килограмите ми?!

                Ти пък. Даже съвсем прилично си пише. Да знаеш какви "бисери" съм срещал от образовани!? Примери и тук бол.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X