Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

    Колеги, след като в неделя се изложих зверски пред ловната си дружинка, та се наложи да ме бутат на място дето Голф 3 мина - очевидно е време за нови гуми... Старите са една Малатеста, но са пълен галош вече, пък и бяха за асфалт предвидени... Вече карам джипа само офроуд - на лов, за разходка, за гъби...
    Та въпросът ми е - какво ще кажете за тия гуми?
    Случайно ги намерих в нета...

    235/75R15 FORWARD SAFARI 530

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fsafari530.jpg
Прегледи:1
Размер:32.5 КБ
ID:6070989
    Благодаря на всички, които ще се отзоват с мнение...
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-11-14, 12:22. Причина: Линк

  • #2
    От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

    От няколко човека все чувам лоши думи за гуми идващи от бившият СССР. Събери повечко парички и си купи нови гуми на реномирни марки.
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • #3
      От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

      Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
      От няколко човека все чувам лоши думи за гуми идващи от бившият СССР. Събери повечко парички и си купи нови гуми на реномирни марки.
      Не е опция това... Жена ми ще ме убие... Аз тая кола я карам толкова рядко, че не си струва да инвестирам особени суми в нея... Да не говорим, че е стара и очукана... Ако купя хубави гуми - ще се окаже, че те струват повече от колата...
      Трябват ми гуми, с които да мога да минавам през умерена кал... Не ми пука за нищо друго...

      Коментар


      • #4
        От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

        Привет колега, щом караш само в гората и основно за лов то в нашия сайт рекламират гуми с добра отстъпка за членове на форума ни - малатеста кайман 255/75 R15 110T цена с включена отстъпка 154.00лв.

        п.с. Нямам нищо общо с търговеца на гумите, просто давам идея от реклама на нашия сайт.

        Коментар


        • #5
          От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

          Благодаря, колега, погледнах ги... Не знам защо, внушил съм си, че искам гуми с по-големи "гребла" или както там се казват... иначе аз и сега съм с едни подобни Малатеста, е доста поизтрити... Интересно ми е да кажат колеги с повече опит... Аз никога не съм бил офроудър, най-екстремните ми шофирания бяха на Иракли и на Карадере, ама посред лято, на сух път... тоест - нищо сензационно... От 2 години карам по кални горски пътища и всеки път треперя - ще го мина ли тоя гьол или не...

          Коментар


          • #6
            От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

            Кайман е 100% офроуд. При твоите условия, по-добре Кобра.
            First Man, then Machine!
            Lada Niva
            Honda XR 400

            Коментар


            • #7
              От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

              Въпросът е и финансов. Гумите, за които питам са по 148 лева. Бях пуснал линк към търговеца, но са го махнали /не знаех, че нямам право, според мен е глупаво, но това е друга тема./ Интересувам се дали са подходящи и дали има някой някакви отзиви за тях...

              Коментар


              • #8
                От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

                Тая гума ще те изведе от всяко препядствие,наследник са на Медведа,изключвам коловози,понеже не е от високите размери,истинската им сила обаче е на всякакъв сняг,караш все едно си с вериги.Вземай смело,не са по тежки от регенератите Испански или Италиански,но не са и много леки,каучука им не е перфектен,но пък са доста устойчиви във времето.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #9
                  От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

                  Бих заложил на "Малатеста",разликата в цената ,доколкото разбрах не е толкова голяма,обаче пък си е инвестиция за доста време!Въпрос на лично решение!Успех!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Тая гума ще те изведе от всяко препядствие,наследник са на Медведа,изключвам коловози,понеже не е от високите размери,истинската им сила обаче е на всякакъв сняг,караш все едно си с вериги.Вземай смело,не са по тежки от регенератите Испански или Италиански,но не са и много леки,каучука им не е перфектен,но пък са доста устойчиви във времето.
                    +1 . Ако намеря такава на по-голям размер(едва ли) бих се обзавел и аз!
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

                      Тази гума за която питаш е еквивалент на котва,тясна като нож(врязва се във калта) (за кал гумата трябва да е широка за да не потъва) със тези разстояния между грайферите предразполагащи за затъпкване. За това което казваш че искаш -само гора, каймана е гумата.
                      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

                        Колега, я си купи едни вериги-хем евтино,хем върши работа.Земи си кайман и после ще има тема "търся преден диф или полуоски" или "вална малко дъждец и изправих завоя и бутнах оградата на кмета-части откъде".
                        Последно редактирано от gimax; 11-11-14, 08:12.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

                          Лозане, за това ли говорим - малатеста кайман 255/75 R15 110T? Щото само те са на цена близка до 150...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

                            Този размер 255/75 R15, според мен ще ти е идеален и няма да сбъркаш, за каймана говори Лозан ако питаш само за марката.
                            Последно редактирано от Еделвайс; 11-11-14, 11:02. Причина: пояснение

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво ще кажете за тези гуми за Фронтера А?

                              Виждам че темата е стара,но има ли вече някой който да е ползвал вече въпросните руски гуми (safari 530)и да даде отзиви за тях.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X