Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джимни и ПТП ....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джимни и ПТП ....

    Здравейте,
    ****************
    На главата ми се стовари следния проблем ...

    Джимни-то ми "отнесе" удар в предната дясна част - гума и калник
    Вследствие на това се изкриви напречната щанга на предното окачване /и не само/, която се захваща за предният мост /дясно/ и за рамата /ляво/. По моргите само "англичанки". Намерих едно "нормално", но ми обявиха цена от 150лв без ДДС. За една куха тръба ?!?!?
    Ами калник, ами лайсна, казанчета разни, и т.н. ... = ново! Не искам да тъпча гушите на тези душмани!

    Ta ... ПОМАГАЙТЕ ... От къде да търся части, на що годе читави цени?
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-11-14, 19:19.

  • #2
    От: Джимни и ПТП ....

    Влез във форума на Сузуки, там има координати на един българин в Гърция, където цените на части Сузуки са доста по-тънки от българските.
    Или са разходи до Солун лично, на входа отдясно е сервизът.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Джимни и ПТП ....

      Виж моргата в Царева Ливада, поне ти е близо.
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • #4
        От: Джимни и ПТП ....

        То в Ц. Ливада са 99,9999% от разглобените Джимнита в Бг. "По-читавите", моментално се "изтрелват" за Варна. Останалите са предимно с "б(д)есни" волани, и не са оферта.
        Благодарско, все пак, и на двамата!

        п.п. от няколко седмици ме навиват да ходим на разходка до Солун ... Явно е неизбежно

        Коментар


        • #5
          От: Джимни и ПТП ....

          Гледах допредималко въпросния питащ беше на линия ... със сигурност е прочел и горните два поста, които му дават два варианта за решение. Е как па не му се счупиха пръстите едно мерси да каже на хората които в рамките на часове му отговарят на питането ???

          Щом му е толкова трудно - аз ще благодаря на колегите по-горе, въпреки че нямам абсолютно никакво отношение по въпроса.

          Просто ме дразни когато нещо толкова лесно (и все още безплатно) като едното "благодаря" се пропуска все едно нищо не е било.

          Коментар


          • #6
            От: Джимни и ПТП ....

            Информация имам,в Гръцко съм ,във форума Сузуки съм НО това обръщение пички и пичове ....................предпочитам да спра до тук!
            Grand Vitra ddis 2008
            SEAT Althea XL tsi 2010
            Mitsubishi Canter

            Коментар


            • #7
              От: Джимни и ПТП ....

              Здравейте, отново,
              първо ще коментирам поста на Slick. Колега, моля те, прочети хубаво поста предхождащ твоя! Има две неща, на този сват, които мразя от дъното на душата си, а именно крадци и неблагодарници. Що се отнася до обръщението ми "пичове и пички" ... последното нещо което съм искал е да обидя някого. И все пак, ако някой се е засегнал, ИЗВИНЯВАМ СЕ!

              п.п. това, че някой е онлайн, не значи непременно, че стои пред "телевизора" си, и чака друг да намери решение на проблема му!

              Коментар


              • #8
                От: Джимни и ПТП ....

                Първоначално публикуван от nantz Преглед на мнение
                Що се отнася до обръщението ми "пичове и пички" ... последното нещо което съм искал е да обидя някого. И все пак, ако някой се е засегнал, ИЗВИНЯВАМ СЕ!
                Тия пък обидчивите, на какви се правят...Пичове...пич е издънка на растение,саморасляк...Или дете с недоказан баща. Пък пичка не знам какво е,честно...
                А сега малко по темата. Тоя,който те отнесе,гражданска няма ли ?
                Последно редактирано от бат'Марто; 09-11-14, 15:28.
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #9
                  От: Джимни и ПТП ....

                  Обади се на Деян /Гаргата/ ,те с брат си стягаха ударено Джимни ,пък и имат роднина с морга Сузуки
                  Надявам се ,че ще може да ти помогне 0884 711 353 !
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джимни и ПТП ....

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    Обади се на Деян /Гаргата/ ,те с брат си стягаха ударено Джимни ,пък и имат роднина с морга Сузуки
                    Надявам се ,че ще може да ти помогне 0884 711 353 !
                    Абе имам спомен, че бат' Любчо бая псуваше на тема същата тая щанга, че му я бяха и объркали нещо. Но все пак е идея, Джимньока си е в движение
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джимни и ПТП ....

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      Тия пък обидчивите, на какви се правят...Пичове...пич е издънка на растение,саморасляк...Или дете с недоказан баща. Пък пичка не знам какво е,честно...
                      А сега малко по темата. Тоя,който те отнесе,гражданска няма ли ?
                      Ако не друго, то поне и аз научих нещо ново, по отношение на термина "пич" !
                      Що се отнася до Гр. Отговорност ... не пожелавам на никого да си има вземане - даване с този тип "услуга" ... честно казано, не знам, дали биха ми оценили и 1/2 от реалната стойност на ремонта и частите.

                      Чух се с Деян, общо взето ми разби представите , но поне ми вдъхна малко надежда като ме насочи към г-н Николай Кузманов. Та сега ще видим "какъв заек ще излезе от тази шапка".

                      Благодарско момци, пък който минава през Търновграда ... греАната ракия и/или вино е от мен
                      Последно редактирано от nantz; 10-11-14, 14:48.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Джимни и ПТП ....

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        ... Обади се на Деян /Гаргата/ ...
                        Това е ЧОВЕКА !!!
                        Няма такава отзивчивост. Веднага ме свърза с правилният човек, а именно Никола Кузманов /също разкошна личност/ . Жипката ще е на "крака" до няколко дена!

                        п.п. приказката за ракията и виното си остава

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X