Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Никъде не отиваш така. Това всичкото се състои след конкурс, на който продавачът вече си е казал цената (и куп още условия), които пък купувачът вече е обявил за най-изгодни нему. Резултатите от конкретния конкурс, в конкретния наш случай, са обявени от субект със дискусионна легитимност по въпроса, но-о ...квот такова.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Нали си наясно, че не купуваш картофи на пазара, а при такава сделка има МНОГО условности... Първоначалният допуск/пресяване е само повод за начало на търговските разговори - дали има смисъл да се водят или имат коренно различни/невлизащи в приемливи норми изисквания...
      То ако беше както казваш - нямаше да има нужда да се водят преговори, а само щяха да подпишат договора...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Може и тепърва да започват уточнения на конкретиката, но безусловно с единствен и предопределен вече субект.
        Да крием от него, че той е той, са някакви атавизми от смехотворните традиции на социалистическата повсеместна сектретност.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Честно казано не мога да те разбера... Къде намеси секретността, атавизмите, социализма....?!!!!
          И откъде на къде да става въпрос за криене?!
          Последен опит за нагледна илюстрация на това, което ме подразни, с който прекратявам дискусията:
          Пак зарзаватчийницата -влизаш и казваш::
          Вариант 1: харесаха ми вашите картофи и се чудя дали да си взема от тях. Бихте ли предложили цена... А ако си поръчам половин тон всеки месец каква отстъпка ще направите, защото смятам да разгледам и останалата част от пазара (все пак има и друг класиран, макар, че продавача знае що годе разстановката на пазара) ....
          Вариант 2: казаха ми, че никъде във вашият окръг няма останали картофи, та единственото място откъдето ще ги взема е от вас, иначе ще съм гладен. Я сега кажете дали ще има промяна цената, ако поръчвам много.. (ей в този момент на всеки продавач би светнал погледа )

          И ако в зарзаватчийница такива пропуски като вар.2 са донякъде допустими, то на политическо ниво това е чиста глупост...
          Надявам се сега съм бил разбран...
          Ако не - здраве да е ...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Честно казано не мога да те разбера..
            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Обаче коментара на примиера за предопределеност си е чиста глупост от търговска гледна точка
            Цялото ти усукване почна оттук.
            Гойко си е Гойко, но в случая нищо друго не може да направи (ако не прекрати цялата процедура и да я почне наново). Така че, какво друго да каже. "Вие не сте спечелили конкурс, ама ние ще проказваме с вас за ланския сняг" (Та да не се сетят де.)

            И ситуацията в зарзаватчийницата не е такава, а: "Добър ден, след като заедно с други си представихте картофите и както много добре знаете, решихме че вашите са най-добри - хайде да уредим подробностите."!


            ПП
            Пък като толкова те влече към бакалската версия. Може това да се тълкува и: "Ми ние ще разговаряме с вас, защото така, или иначе ви ни натеплезиха, ма имайте предвид, че всъщност хич не сме ви навити, та си правете сметката...".
            Последно редактирано от davc; 25-06-17, 14:30.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              ... и само ни дайте повод и ще анулираме процедурата и ще търсим друг, пък ще успеем да наклепаме и президента като бонус!"
              Нищо чак толкова не е станало с изказването на Бойко. Дори и шведите сигурно са наясно, че докато няма подписан договор, си водят преговори с балкански тарикати. А са квирналинякъде, а не са платили някоя комисионна - и изхвърчат от играта и то вероятно - завинаги.

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Продължавам да ви намеквам че има нова, изненадваща за българската администрация ситуация с отчисленията.

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Да не намекваш, че директно ще скочим на 16 броя?
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                    Да не намекваш, че директно ще скочим на 16 броя?
                    А не, тия пътища все още са неведоми, поне за мен. Но не е изключено и това.

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Воят настанааааа !
                      "Е как така ще ни дисквалифицират участника ......"

                      Цветанов "Иcкaме да пpовеpим c паpламентаpните меxанизми ĸак се cтигна до този извод, до това pешение и дали дейcтвително има поcтъпила инфоpмация, която не е отpаботена и е диcквалифициpала един от yчаcтниците cлyжебно
                      Цветанов ...... посочи, че ГЕРБ иска да разбере има ли оказан натиск, защо се е бързало с това решение. "Защо се направи този извод и защо беше декласиран един от участниците",
                      "Подходът е в парламента да се направи анкетна комисия с всички парламентарни сили. Приветствам решението. Един самолет не е само машина, тук има и геополитика", каза вицепремиерът Екатерина Захариева.
                      от: http://www.moreto.net/novini.php?n=354181&p=4
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        По- отдавна е подготовката
                        ,,...Личното ми мнение няма стойност, има стойност това което работната група съвсем прецизно е направила..."
                        От тук, но нещо май не е баш цитат, словото не съм го слушал
                        http://m.btvnovinite.bg/article/bulg...hte-kupim.html.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от Vitku Преглед на мнение
                          Дори и шведите сигурно са наясно, че докато няма подписан договор, си водят преговори с балкански тарикати. А са квирналинякъде, а не са платили някоя комисионна - и изхвърчат от играта и то вероятно - завинаги.
                          Шведите не работят с комисионна. Друго правят и него са предложили като техен стандарт.
                          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                          В. Иванов

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Воят настанааааа ! ...
                            *ба ти тъпото мутромилиционерско мрънкане! Някой ги бил задължил, някой ги бил принудил, някой им се бил изсрал в гащите (както винаги). А в същност, в изпълнение на решението на парламента от 2016 (с мнозинство на мрънкалниците), експертната комисия, сформирана при предишния им мандат, е класирала офертите въз основа на методиката, определена пак при предишния мандат на мрънкащите. И каква изобщо е драмата, та да реват за парламентарна комисия като вдовица за ***?!?
                            Като гледам, че португалската оферта е била отсвирена по финансови параметри, предполагам, че за това са натежали оценките на финансово-икономическите експерти, а не на военните.

                            Да не би някой да е обещал на султан Ердоган, че ще си вземем Ф-16 и ще си ги ремонтираме в Турция?!? Пък обичаите в Ориента са известни ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Тоя Цецо оси....а всичко!И внушава много на всички ,дори и тези които ескат да ема нормално развитие на нещата и най -вече изгодно.Тоя е голема комуна.
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                В случая май е прав. Радев участва при съставяне на заданието, при избора на комисия, и много , ама много припряно при избора- в последното заседание на служебното (назначено от него) правителство.
                                много навътре, много случайности, И определено избора на самолет изобщо не е в компетенцията на служебно правителство.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X