Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Ма аз та разбрах бре. И повторих, че напрежението не включва нас (нямаме отношение към него).
    Включвало ни е, щото от нас се е искало и очаквало, ако напрежението прерасне в ситуация - да се тепаме. А и сме нямали избор - трябваше да си защитим своето, ако че напрежението било чуждо.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      .....А Турция откак я има ни е съюзник....
      ?!!! Това наистина ли го мислиш?!!!
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        ?!!! Това наистина ли го мислиш?!!!
        За Турция става въпрос.

        Друг е въпроса след последните опити за вмешателство по изборите до колко са партньори, за съюзници да не става и дума. Съюзници срещу кого и какво?
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          Включвало ни е, щото от нас се е искало и очаквало, ако напрежението прерасне в ситуация - да се тепаме. А и сме нямали избор - трябваше да си защитим своето, ако че напрежението било чуждо.
          Ние по това време, свое нямахме.
          Виж, пушечно месо - да. Земската армия без уговорки, но и извън нея също. Точно както и останалото поданичество.

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          ?!!! Това наистина ли го мислиш?!!!
          За съществото, няма никакво значение какво мисля аз (нито ти разбира се). Това е положението!
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Лош ден за ВВС... Жалко за летеца...
            Дали ветровитото време или лоша преценка на летеца - загуби се скъпа техника..
            И за съжаление тази скъпа техника не винаги е най-подходящата за конкретни условия... Ама съвременната политика е доста дива и прекалено открито - двулична ..
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              БАЦЕ, харе стига с тая шибана политика, когато стане трагедия! АМАН!

              Малко уважение към загиналия и пострадалите!
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Лош ден за ВВС...
                И за съжаление тази скъпа техника не винаги е най-подходящата за конкретни условия... Ама съвременната политика е доста дива и прекалено открито - двулична ..
                Аха. Значи:
                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
                Инак всички знаем, че с "Ми" или "Ка" това немаше да се случи!
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Бог да го прости човека.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Не виждам на фона на какво е целия театър, който се мъчим да разиграваме! Просто нямам думи, светла му памет на пилота!
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Какъв театър?
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Не знам как да цитирам едно мое мнение от последната страница на темата за натовския танков биатлон - точно по темата за военно-морските ни учения!


                        Ама ще го копирам директно:


                        Мнение на ardmin
                        Защо да се излагаме? Никой не очаква чудеса от БА, но щеше да е чудесна проверка какво всъщност могат и къде се намират спрямо другите. А и нямаше да е особено скъпо. Това разбира се ако на някой му пука има ли БА или не!? Това не е да излезеш по ТВ и да заявиш на думи че е готова да се справи с поставените й задачи...



                        Като знам колко зле протичат морските учения за нашите...пълна аматьорщина, а уж сме с професионална армийка, на стрелбите на Шабла също скръбни заключения! Ако се стигне до някакъв конфликт ще има много дезертьори! Защо изобщо се харчат пари за заплати - не знам! Половината състав не са от мъжки пол и почти всички са с персонални канцеларийки! В случая с натовския биатлон, мисля, че резултата е красноречив - подготовката и уменията на екипажа са по-ценни от тези на танка!
                        Последно редактирано от evos; 09-06-17, 17:16.
                        мисля, да зема а се замисля...

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                          Половината състав не са от мъжки пол и почти всички са с персонални канцеларийки!
                          Аре ся сексизъм!
                          Отделно, че не е вярно, вкл. и това за канцеларийките.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Мммм да, почти не е, прав си!
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Инциденти се случват навсякъде по света и без значение ми,ка или бел. И без значение от политическата конюнктура. Нема нищо друго за обсъждане по инцидента освен техническата страна на сакатлъка.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                Нема нищо друго за обсъждане по инцидента освен техническата страна на сакатлъка.
                                И нек'си все тъй излиза, че ако е станал с Ка или Ми, или друго руско, всякогаж е пилотска грешка. В останалите случаЙ не е. Прочее този закон на физиката на въздухоплаването беше надлъж и шир обсъждан по-напред в тази същата тема.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X