Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закупуване на АТВ

    Здравейте,

    Сравнително нов съм във форума.

    Искам да си купя АТВ, като няма как да си позволя някоя от хубавите марки, а втората употреба не мие вариант ( дотолкова, доколкото трудно се доверявам на техника втора употреба, на която и е взета душата и аз само да ремонтирам) Разбира се, при препоръчана читава машинка бих бил заинтересован. Та се огледах в китайските АТВ-та и тук ми трябва съвет.

    АТВ-то ми е необходимо за лична употреба с цел КЕФ Да си джиткам из гори и полянки, да знам че мога да издрапам от нормални горски условия, а не на 20см кал да приключа спортно-активна дейност Знам, че имат проблеми с окачването и рамките ( късане на заварки и др.), но все пак не съм келеш, който ще му скъса трътката от каране, а по-скоро ще го пазя доколкото е възможно. Ориентирал съм се да е поне 300-400 сс и 25-30к.с. ( може и да бъркам).Също така искам да е за двама от по-големите габаритни размери със багажници отпред и отзад.

    Моля за съвети, какви параметри да търся, дилъри на такива АТВ-та (китайски), като най-основното им предимство според мен е че са НОВИ. Също, яко някой знае човек който да предлага втора употреба, без значение от марката, но запазено също съм насреща. Плюсове, минуси и като цяло кое би било най-правилното решение за един любител, който все пак търси НЕ детско АТВ Бюджета ми е около 3000лв.
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 06-11-14, 22:09.

  • #2
    От: Закупуване на АТВ

    Ето ти един модел, който на българския пазар се вмества в бюджета ти - Shineray XY250STXE. Прецени си добре дали ще го галиш и караш само по офроуд магистрали, дори и ново е чупливо и ако искаш нещо повече си трябва японско качество.
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X