Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От БГ до БГ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: От БГ до БГ

    Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
    ..... само на мен ли ми се струва, че пътеписа до тази фаза е: "г?з път да види"?
    Гуми, ботуши..,а сега и това. От къде тая експертиза в теб за тези няколко хиляди километра..?
    А за куража на Александър само адмирации

    Коментар


    • #17
      От: От БГ до БГ

      Първоначално публикуван от ARTDENTAL Преглед на мнение
      Гуми, ботуши..,а сега и това. От къде тая експертиза в теб за тези няколко хиляди километра..?
      А за куража на Александър само адмирации
      Споделих лично мнение различно от другите ...... ти като минаваш (ако минаваш) 1000 км на ден - освен път друго какво виждаш?
      Никога не съм имал претенции за експерт, аз съм просто турист!
      0887 246718

      Коментар


      • #18
        От: От БГ до БГ

        О извинявам се. Не искам да влизам в спор..,Аз не съм турист а търсач на приключения...
        Моите приятели знаят къде, кога и за колко време съм бил...

        Коментар


        • #19
          От: От БГ до БГ

          Приключението ми харесва.Следя с интерес .Браво на Александър.Хубаво е че споделя това.
          I am just a simple man.

          Коментар


          • #20
            От: От БГ до БГ

            Александър изобщо не го слуша главата Бил съм по някои от местата, които споменава и тъкмо затова и аз малко се чудя на хилядата километра дневно, но не "защо" а "как". Лично съм минавал по една от по-калпавите части от маршрута 800км за 8 часа с лек автомобил и смятам, че това е една от големите идиотщини, които съм правил, отделно че тогава бях на 25. Обаче с мотор? И то с натоварен мотор? Баси ... а на първата снимка изглежда един такъв кротък човек, нормален...

            Иначе пича си е написал още в началото, че обича да гълта километри.
            Освен това, доста отсечки по маршрута са "русский лес", тоест и да спреш да зяпаш, няма какво, най-много да те изядат комарите. И така в продължение на 200-300 километра. После се появява поредното градче - бетонни кутийки, голям площад и паметник на Дяда Володя и/или Незнайния Воин в центъра. Тъпо и скучно до безобразие, плюс гламави шофьори и досадни катаджии. И после пак 300км "русский лес"...

            Много се смях на момента "От къде имаш тази карта". Факт, пътния атлас на Шел е доста по-подробен, отколкото руските пътни карти. Братушките понякога си умират да се правят на секретни...
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #21
              От: От БГ до БГ

              Тъй като и аз се запалих по разказа и проверявах за продължение от време на време......... Сашо вече е публикувал и втората част Корея, Япония, Корея, към Мексико
              http://www.windfellows.org/home/bg-to-bg-2

              Коментар


              • #22
                От: От БГ до БГ

                Първоначално публикуван от asobgbg Преглед на мнение
                Тъй като и аз се запалих по разказа и проверявах за продължение от време на време......... Сашо вече е публикувал и втората част Корея, Япония, Корея, към Мексико
                http://www.windfellows.org/home/bg-to-bg-2
                Благодаря за което,че аз нямаше да се оправя и да го намеря!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #23
                  От: От БГ до БГ

                  Най-накрая излезе трета част, евала на момчето, то ядове то чудо при това на другия край на света.

                  Коментар


                  • #24
                    От: От БГ до БГ

                    Къде да я видим ?
                    Последно редактирано от aptt; 31-07-17, 22:17. Причина: 1
                    По добре късно от колкото никога .
                    Нула89781нула019

                    Коментар


                    • #25
                      От: От БГ до БГ

                      Бях го забравил тоя пътепис! Дайте линк към трета част моля!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #26
                        От: От БГ до БГ

                        Където са първа и втора.http://www.windfellows.org/home/bg-to-bg-3

                        Коментар


                        • #27
                          От: От БГ до БГ

                          Не знам защо но аз като влезна в сайта намирам само първите 2 части а само от линка отгорния пост ми се отваря 3-та част!?

                          Това е един от най добрите пътеписи които съм чел! Чета го като роман даже и снимки не ми трябват!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #28
                            От: От БГ до БГ

                            Бях чел първата част.
                            Сега я прочетох отново и след това 2-ра и 3-та.

                            Особено за Мексико и проблемите там със шипинга на мотора от Корея и проблемите докато си го вземе.
                            Искрено се надявам повечето спедиции да не са с такива услонения
                            И дано да се довърши, че така внезапно спря на 3-тата част.

                            Между другото тук от Лондон е невъзможно да се зареди по нормалния начин, трябваше да ползвам прокси и то само БГ прокси го зарежда.

                            Но определено много различен и интересен поглед на нещата.

                            П.С. Интерстното в случая е, че човекът пише (или поне така се споменава, където не го пускат в Япония с мотора) че е няма карнет. Не знаех, че е възможно.
                            Последно редактирано от darkrose; 02-08-17, 15:58.
                            .

                            Коментар


                            • #29
                              От: От БГ до БГ

                              Уникално разказано, готова чернова за телевизионен сериял.
                              Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                              0889 619 319

                              Коментар


                              • #30
                                От: От БГ до БГ

                                Третата част е страхотна! Такъв поглед към Мексико не съм видал досега. С нетрърпение чакам продължението.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X