Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Баланса на късмета и разни такива неща.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    най-добре се свържи със сценарист

    Трябва да си важна брънка във Вселената, че да концентрираш толкова вредни случайности.

    Няма такова нещо
    Просто имам две прекрасни деца (почти ) прекрасна жена, (почти ) здрав съм, работа, жилище........
    Просто за компенсация си трябват дребни смешки....иначе ще е скучно

    Коментар


    • #32
      От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

      Поставих интересен експеримент, взех си лаптоп с Промоция - Ако се счупи първата година ми го оправят и Връщат парите, е сега със сигурност няма да се повреди, поне не през първата година

      Коментар


      • #33
        От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

        Асус ли си взе ?
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #34
          От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
          Асус ли си взе ?

          Да Asus G751JY ДЗВЕР
          Примами ме именно тази промоция и ужасният ми мързел (мързеше ме да преинсталирам Уиндоуса на предишната си машина )
          Машинката е трепач, прекрасен екран, Много бърза и хладна, но си е Огромен кютук и има някой странности който ме дразнят, но все са дреболии

          Коментар


          • #35
            От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

            Абе това не е ли ROG , бе "младеж"

            ПослеПис :Скъпо ти излиза мързела да знаеш Да взема да ти стана един роб а
            Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 09-03-15, 12:04. Причина: ПослеПис
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #36
              От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Абе това не е ли ROG , бе "младеж"

              ROG е Маркетинг , но машинката е Бърза и нищо не може да и се опре

              Коментар


              • #37
                От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                То ясно , че маркетинг , ама помня на братовчед ми извънземното , със зарядното тежеше 12,5 кила .... б*л съм ти и лаптопа Той и затова го продаде , щото не минаваше за ръчен багаж в самолета
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #38
                  От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                  Петък вечер е любимото време за дразнещи повреди
                  Днес Новият ми телефон на месец и половина се сдоби с две жълти петна по екрана (естествено без Никаква причинина )
                  Не му пречи на работата, но мен ме ДРАЗНИИИИИИИИИИ , защото си представям пак ходене по сервизи смяна на телефони (два пъти, първо с временният, после с новият/отремонтираният )

                  Коментар


                  • #39
                    От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                    Алекс, знаеш ли как се казва като съдбата си прави ташаци с теб и те ебава?
                    Кармасутра
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #40
                      От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Алекс, знаеш ли как се казва като съдбата си прави ташаци с теб и те ебава?
                      Кармасутра

                      Коментар


                      • #41
                        От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                        Петък вечер е любимото време за дразнещи повреди
                        Днес Новият ми телефон на месец и половина се сдоби с две жълти петна по екрана (естествено без Никаква причинина )
                        Не му пречи на работата, но мен ме ДРАЗНИИИИИИИИИИ , защото си представям пак ходене по сервизи смяна на телефони (два пъти, първо с временният, после с новият/отремонтираният )
                        Само да Похваля сервиза на Мост Компютърс (сервиз и на ЛГ) - 15 минути в сръчните ръце и дисплея с предният капак и тъч-а са сменени - телефона е като нов, при това всичко ми се запази и не загубих никаква информация (освен 15 минути не работене )
                        Не вярвах, че ще тръгне отново, но Работи

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A00_0628.jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:5650965Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A00_0621.jpg
Прегледи:1
Размер:77.7 КБ
ID:5650966Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A00_0620.jpg
Прегледи:1
Размер:72.4 КБ
ID:5650967Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A00_0619.jpg
Прегледи:1
Размер:78.1 КБ
ID:5650968Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A00_0616.jpg
Прегледи:1
Размер:84.4 КБ
ID:5650969Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A00_0615.jpg
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5650970Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A00_0613.jpg
Прегледи:1
Размер:83.1 КБ
ID:5650971

                        Коментар


                        • #42
                          От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                          При мен пък е обратно - карък. "Сър" не палеше и за това вкарах "автобуса" да му дава ток.
                          В затворения обем на гаража звука от мотора си беше лош, ролки ли, агрегат ли, нещо "меле".
                          Днес сутринта паля да закарам жена ми и вече звука е тежко дразнещ. Ръмжа, подмотвам се, накрая се заемам с диагностика - водна помпа. Ръмжа на квадрат, парите са кът но няма къде да се ходи, леко леко до "Скорпионите", нова помпа и....на последния светофар в Сф-то (на "Метро2") отпред заизлиза син пушек, блокираха на връщане спирачките.........бафмааму правя вечеря на кучета и си сипвам рАкия, пък утре - нов ден, нов късмет.
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #43
                            От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                            Каръка продължава
                            Сменения дисплей (преди месец) придоби Жълтите петна на същото място (а на жената същият телефон си работи безгрижно???)
                            Утре ще ходя пак да сменям дисплей. Не знам какво им става на тези телефони за 2 години 5 повреди на различни апарати!!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                              Я пускай номера полет като летиш, че да бягаме
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • #45
                                От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                                Понякога като ти тръгне на криво и си е каръщина цял ден (месец) миналата седмица бях в сервиз с киата за смяна на лагери понеже се появи отново познатия ми бучащ звук от задницата на колата... лагери на електромагнитна муфа. Отивам аз доволен към сервиза, че този път сме подготвени знаем кое как защо се пипа. Сменяме лагерите сипвам свежо масло, обаче установявам че и висящия лагер е брак, айде и него. Сваляме колата от подемника и излизам за тест.... и каръка се обади.пак вие.. по- слабо, но вие. Оказа се и лагер на задна главина. Звъниме по всички доставчици включително и официалния сервиз на марката.... няма. На края го намерихме при камйонджииските доставчици ама за другия ден. На другия ден си викам нов ден- нов късмет. Лагера вече е доставен макар и на височка цена, почваме да разглобяваме... превърта тампона на една от щангите, болта направо се е заварил за втулката. Викаме си ще я свалиме от към купето.... ядец, същата работа. Айде режи тампон и купувай нов заедно с болт. И стигнахме до избиване на полуоска... 3 часа блъскане и не мърда. Като теглихме чертата работа уж за 3 часа ни утрепа 2 дена.
                                И все пак има баланс. Вчера нещо пак беше тръгнало куцо, вечерта си викам айде да се разведря, ще измия колата, ще поя студена бира - все хубави неща. Влизам на мивката към 9 вечерта след работа, тръгвам към автомата за жетони - не работи.. нервирах се но какво да се прави колата ще стои мърлява... сутринта ставам и гледам дъжд и кал... има баланс.
                                Здраве да има другото се преживява.
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X