Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Баланса на късмета и разни такива неща.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
    Аааа, не така! Първо Имотно благосъстояние, банкови сметки.... и тогава може би

    По един черен Мерцедес на 30 години модел Бригада и един Сиг Сауер П226 елит нерьждавейка,другото да си го копат сами.

    Ти си бил меркантилен тип някакъв,женски татко,вкарваш у вас кайсиева ракия и я вадиш сливова.........банкови сметки колко искаш ма няма кой да ги пълни.

    Трябва да седнем на една маса да пием по едно и да се разберем с теб пък те да се оправят / не в ония смисъл,да не скочиш сега /.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

      Неволите свързaни с техникa и мaшини някaкви aз не ги броя.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #18
        От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

        Бьцкам копчето на генератора и цък,майка му.Паля едното Волво,паля второто,обороти,батериите на паралел. Фрас генератора запали.
        Пускаме ден след това по една вълна,почва да се пързаля,вдига задника и тръгва странично да се обръща.всичкото волан в ляво и няма и няма,дръпнах и ръчките и не се обърна.Проверка на сутринта - едното рамо към едното перо изкъртено от вала и хидравликата бута само другото,как не се обърна това не знам.

        Това в последните 48 часа,да ви имам проблемите както казах.

        Тия и аз толкова ги броя,железа някакви.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

          Бре, да му се не знае, Алекс! Смятай какъв кеф и какъв щур късмет ще имаш като ти се затвори цикъла на равновесието, па ако след всяка тъпа случка веднага те компенсира, значи вече си дръпнал здраво напред и си постигнал нирвана.
          Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

          Коментар


          • #20
            От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

            Да му таковам цикъла на равновесие :телевизора не е горял, пералнята работи, а бойлера след 12 г. не показва признаци на проблеми, прахусмукачката още смуче, ама каква файда от всичко това - година и половина се борихме с рака, и не успяхме , така че колеги да не забравяме, че винаги има и по-лошо от това което ни се случва. Късмет на всички!
            Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

            Коментар


            • #21
              От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

              Първоначално публикуван от Пламен Пенов Преглед на мнение
              Да му таковам цикъла на равновесие :телевизора не е горял, пералнята работи, а бойлера след 12 г. не показва признаци на проблеми, прахусмукачката още смуче, ама каква файда от всичко това - година и половина се борихме с рака, и не успяхме , така че колеги да не забравяме, че винаги има и по-лошо от това което ни се случва. Късмет на всички!
              Както казваше една позната "когато човек е здрав има милиони "проблеми", когато е болен има Един Проблем"
              Желая на всички да имат по Много проблем

              Коментар


              • #22
                От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                Вече е официално, тази година ще ни върви по вода!
                В 6 сутринта като се върнахме от новогодишното парти, заварих вратата на гаража отворена??? В 10:30 добър съсед звънна разтревожен и ме покани да отворя гаража да видим от къде тече. Чешмата беше замръзнала и паднала от стената и бодра струя миеше фара на колата... Та официално е, по вода ще ми върви през 2015-а.

                Честита нова година!

                П.С.
                Вчера дойдоха майстори и го оправиха - един тройник, кран, връзка в Стената (къртене!) и Водомера (сега трябва да викам Софийска Вода да го пломбират
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                  Е тоя филм, ти ли си прототипа?

                  Здраве и Късмет
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • #24
                    От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                    Алекс. Здраве и късмет през 2015г. Може па верно по вода да ти тръгне!?
                    А дано! Стискам ти палци.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                      Е тоя филм, ти ли си прототипа?

                      Здраве и Късмет
                      Нищо общо, но Благодаря, че ме подсети това филмче го гледах като дете и сега се смях доста

                      Коментар


                      • #26
                        От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                        Вчера един приятел се обади, че му се счупил телефона и дали мога да му съдействам за сервиза. Аз обаче имах резервен андроид и му го дадох за да не се тревожи. Естествено днес телефона ми изгоря - Трети Сони изгорял, но сигурно проблема си е в мен
                        П.С.
                        Сега съм с някакво странно произведение наречено "телефон", та няма да мога да знам кой ме търси за известно време

                        Коментар


                        • #27
                          От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                          Алекс. Я един месец си режи ноктите само в Четвъртък до обяд, че тъкмо да провериме една "бабина деветина".
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • #28
                            От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                            Алекс. Я един месец си режи ноктите само в Четвъртък до обяд, че тъкмо да провериме една "бабина деветина".
                            E Тази не я знаех до сега обикновено ми препоръчваха леене на куршум, ама аз не си падам по такива неща.
                            Днес закарах телефона на ремонт, да видим какво ще стане

                            Коментар


                            • #29
                              От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                              Миналата седмица си купих флашка (USB памет), прибрах се - не работи и понеже била последната върнах я и изчаках 1 седмица да дойдат новите. Взех нова пак не работи, чак третата тръгна и работи добре (поне за сега )

                              Коментар


                              • #30
                                От: За Баланса на късмета и разни такива неща.

                                най-добре се свържи със сценарист

                                Трябва да си важна брънка във Вселената, че да концентрираш толкова вредни случайности.
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X