Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София Трофи 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: София Трофи 2007

    А Долфи и Иван наистина /Заслужено/ спечелиха ! Жалко за Иво , но : това е спорта ...

    Коментар


    • #92
      До: София Трофи 2007

      Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
      Иначе Дончо е успял да завърши.......
      Това ,че е още на трасето се чуваше чак до "Шумако".
      B+

      Коментар


      • #93
        До: София Трофи 2007

        Честито на Долфи и Иван. Крайно време е да почерпят за победата . Много тъпо се получи с Иво, ... но коли са - чупят се. А за мен, това е най-зле организираното и най-зле отразяваното състезание тази година. Днес половината публика си тръгна след като беше чакал 2ч. и още колите не бяха стартирали и не се знаеше кога ще стартира. Другата половина си тръгна 5 мин. след като почнаха ( абсолютно безинтересно за гледане ). А освен това и трасето беше страшна гилотина за колите. Според мен, с такива състезания и "затровени етапи" няма да се спечелят нито публика, нито спонсори нито нови състезатели
        RB Patrol Team

        Коментар


        • #94
          До: София Трофи 2007

          Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
          Аз разбрах, че само 5-6 коли са завършили, май първи днес е бил Долфи. След вчера водеше Иво, който днес е счупил диференциал, та не знам как е станало крайното класиране - трябва да е имало награждаване в 16 ч. Иначе Дончо е успял да завърши, Ламбреви, Алекс Моторс. След малко ще се разбере как са се развили нещата, като се приберат хората от трасето
          А Маджик как е?
          ПАВКО
          0888802068

          Коментар


          • #95
            До: София Трофи 2007

            Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
            ...А за мен, това е най-зле организираното и най-зле отразяваното състезание тази година. Днес половината публика си тръгна след като беше чакал 2ч. и още колите не бяха стартирали и не се знаеше кога ще стартира. Другата половина си тръгна 5 мин. след като почнаха ( абсолютно безинтересно за гледане ). А освен това и трасето беше страшна гилотина за колите. Според мен, с такива състезания и "затровени етапи" няма да се спечелят нито публика, нито спонсори нито нови състезатели
            Абсолютно подкрепям на 100% !
            Аз и старта не изчаках.

            Коментар


            • #96
              До: София Трофи 2007

              Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
              Честито на Долфи и Иван. Крайно време е да почерпят за победата . Много тъпо се получи с Иво, ... но коли са - чупят се. А за мен, това е най-зле организираното и най-зле отразяваното състезание тази година. Днес половината публика си тръгна след като беше чакал 2ч. и още колите не бяха стартирали и не се знаеше кога ще стартира. Другата половина си тръгна 5 мин. след като почнаха ( абсолютно безинтересно за гледане ). А освен това и трасето беше страшна гилотина за колите. Според мен, с такива състезания и "затровени етапи" няма да се спечелят нито публика, нито спонсори нито нови състезатели
              Абсолютно точно казано. Аз бих допълнил, че беше пълен хаос - трагедия. Ако това състезание е имало спонсори и рекламодатели, според мен са си дали парите на вятъра. Цялата група се изнесохме след два часа висене като "куче пред карантия" в очакване на старта (така и не го дочакахме). Явно тези организатори публиката изобщо не ги вълнува.

              Коментар


              • #97
                До: София Трофи 2007

                Повече на състезание в Бистрица не бих отишла. Не мога да си обясня как е възможно никой нищо да не знае. В колко часа ще е началото, от къде ще може да се гледа. Изобщо организацията беше кръгла нула, а из така и не дочаках нещо да се случи. Габрово беше на светлинни години от това което видяхме днес.

                Коментар


                • #98
                  До: София Трофи 2007

                  Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
                  А Маджик как е?
                  Май двигателя е "изтръпнал" ...

                  Коментар


                  • #99
                    До: София Трофи 2007

                    Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                    Май двигателя е "изтръпнал" ...
                    И не само неговия

                    Коментар


                    • До: София Трофи 2007

                      . Старта беше даден около 11:30 при обявен за 10:00. Действително част от публиката си тръгна преди да стартират, цареше пълен хаос, като към 9:45 отмениха отсечката, която минаваше през язовира ( събраха лентите). На същата отсечка малко по-късно Вушев предизвика Симо и той смело влезе в блатото и бе изваден от един ГАЗ 69, след него дойде ред и на Диксъна, да затъне подобаващо в калта, но за съжаление УАЗа счупи блокажа на задният диф и разлепи една от предните си гуми докато се опитваше да излезе с помоща на две лебедки. Накрая Вушев, като инициатор на "ЕКШЪНА" влезе в калта, но нямаше шанс и бе изтеглен в изходна позиция от Фулдата, но не се отказа и напусна блатото по път, който сам направи с цената на минимални поражения по УАЗа, който веднага отстрани с чук в ръка. Накратко разказаната случка събра цялата публика и на трасето не остана почти никой. Мисля, че това говори само по себе си за какво са дошли хората и какво искат да гледат.

                      Коментар


                      • До: София Трофи 2007

                        браво ако има и някоя друга снимка
                        от блатото да видим и ние
                        поздрави

                        Коментар


                        • До: София Трофи 2007

                          В интерес на истината старта закъсня с 2 часа. Бе даден не в 11: 30 , а в 12 :00. Хората се намръзнаха, информация никаква. Изпари ми се всякакво желание и да снимам и да гледам. Друг е въпроса ,че беше безинтересно. Жалко за труда и ентусиазма на организатирите и за хората, които дойдоха да гледат. Интрига сякаш имаше само докато Иво беше на трасето, защото притискаше Долфи, който по-късно с видими проблеми по задното окачване подскачаше като плондир.
                          Последно редактирано от roumen5; 14-10-07, 22:54.
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • До: София Трофи 2007

                            Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                            В интерес на истината старта закъсня с 2 часа. Бе даден не в 11: 30 , а в 12 :00. Хората се намръзнаха, информация никаква. Изпари ми се всякакво желание и да снимам и да гледам.
                            Е, затова си и тръгнахме без да го дочакаме този старт. Както разбрахме от приятели, които предпочетоха да останат, не сме загубили нищо, защото от далечното разстояние хората така или иначе не са могли да видят нещо интересно ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: София Трофи 2007

                              Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
                              . Старта беше даден около 11:30 при обявен за 10:00. Действително част от публиката си тръгна преди да стартират, цареше пълен хаос, като към 9:45 отмениха отсечката, която минаваше през язовира ( събраха лентите). На същата отсечка малко по-късно Вушев предизвика Симо и той смело влезе в блатото и бе изваден от един ГАЗ 69, след него дойде ред и на Диксъна, да затъне подобаващо в калта, но за съжаление УАЗа счупи блокажа на задният диф и разлепи една от предните си гуми докато се опитваше да излезе с помоща на две лебедки. Накрая Вушев, като инициатор на "ЕКШЪНА" влезе в калта, но нямаше шанс и бе изтеглен в изходна позиция от Фулдата, но не се отказа и напусна блатото по път, който сам направи с цената на минимални поражения по УАЗа, който веднага отстрани с чук в ръка. Накратко разказаната случка събра цялата публика и на трасето не остана почти никой. Мисля, че това говори само по себе си за какво са дошли хората и какво искат да гледат.
                              Aз пристигнах в 13:30, като мислех, че съм безнадеждно закъснял и състезанието е свършило, а то си беше в разгара.
                              Ако наличието на озвучителна техника е показател, за организацията на едно състезание, то такава имаше!
                              Само да добавя, че всъщност Вушев вкара и двете УАЗ-ки в калта, първо на Диксъна, а после и неговата. А след като бе изтеглен от Фулдата успя да обърне посоката и се изнесе, нагоре по дерето, като диво прасе, торшейки храсти, клони и ламарини!!!

                              Коментар


                              • До: София Трофи 2007

                                Поздравления към организаторите! Благодаря, че раздвижихте феновете (до Бистрица и назад, а някой и по-далеч). Не съм организирал такова мероприятие, нямам право да давам оценка на Вашата работа. Вероятно не е никак лека задача. Ще е хубаво друг път ако идеята е състезанието, трасето и другите подробности да останат тайна, да бъдете още по-дискретни. Защото след тържественото откриване пред халите, в Центъра на столицата, такова информационно затъмнение е малко нелогично.
                                За днешното закъснение на старта, което изгони доста хора и за факта, че който беше останал предпочете да гледа Вушев и Диксъна, докато състезанието си течеше си струва да се помисли.
                                Успех!
                                LZ1GYY
                                0898 436 956

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X