Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София Трофи 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: София Трофи 2007

    Искам да попитам следното.Може ли да ми обясните кога ще минават покрай Бистрица
    100000 х предварително
    [img]http://i.data.bg/06/10/24/101397_orig.jpg[/img]

    Коментар


    • #32
      До: София Трофи 2007

      Затворения кръг в неделя в Бистрица ли ще бъде
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #33
        До: София Трофи 2007

        Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
        Затворения кръг в неделя в Бистрица ли ще бъде
        Така излиза

        Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
        Следват три дни на дълги състезателни етапи, завършени със старт на затворено трасе край езерото за спортен риболов в Бистрица в неделя (14.10). Награждаването на състезателите ще бъде в 16 часа.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #34
          До: София Трофи 2007

          На езерото където се провеждаха състезанията предните години,зад хълма на делтапланеристите.
          FORD MAVERIK 2.7TD
          Тел.0898662817
          LZ1IID

          Коментар


          • #35
            До: София Трофи 2007

            Преди малко приключи пресконференцията на състезанието и ще ви дам накратко информацията, която предполагам, че ви интересува.
            Места за наблюдение на публиката:
            11 октомври - най-тежкият етап, с много трудна навигация. Стартът ще бъде в 8 ч. На кръстовището от Бистрица посока Панчарево ще може да се гледа (финалът също е там - търсите язовира за спортен риболов). Интересно ще бъде на минералния извор на Железница, където ще има 3 различни ектрема.
            12 октомври - също тръгват от пътя за Панчарево и се движат по посока Самоков - Ихтиман - Клисура. Пак може да гледате на мин. извор на Железница, след това има две реки - Палакалийска (карат около 500 м по нея), после са на Искъра (4-5 км срещу течението). Бонус - ориентир - "Мечката". Сервизната база ще бъде на Ихтиман, след това може да гледате по магистралата на разклона за Мухово.
            14 октомври - затворено трасе - масов старт. Ще правят 10 обиколки х 5.700 м по роуд-бук, ще се движат и по дъното на язовира, който е източен, така че ще бъде заблатено и ще газят яко до кръста в кал.

            - При образуване на тапа, времето ще се спира!
            - Трасето ще е много технично, с дълги отсечки, атрактивно, но и много натоварващо. Десо го определи като "Състезание за експерти", т.е. само много опитни и подготвени екипажи ще успеят да финишират.

            Ако не съм написала нещо правилно, разчитам Шуши да ме поправи.
            Последно редактирано от Sofia; 10-10-07, 14:36.
            [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

            Коментар


            • #36
              До: София Трофи 2007

              Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
              Преди малко приключи пресконференцията на състезанието и ще ви дам накратко информацията, която предполагам, че ви интересува.
              Места за наблюдение на публиката:
              11 октомври - най-тежкият етап, с много трудна навигация. Стартът ще бъде в 8 ч. На кръстовището от Бистрица посока Панчарево ще може да се гледа (финалът също е там - търсите язовира за спортен риболов). Интересно ще бъде на минералния извор на Железница, където ще има 3 различни ектрема.
              12 октомври - също тръгват от пътя за Панчарево и се движат по посока Самоков - Ихтиман - Клисура. Пак може да гледате на мин. извор на Железница, след това има две реки - Палакалийска (карат около 500 м по нея), после са на Искъра (4-5 км срещу течението). Бонус - ориентир - "Мечката". Сервизната база ще бъде на Ихтиман, след това може да гледате по магистралата на разклона за Мухово.
              14 октомври - затворено трасе - масов старт. Ще правят 10 обиколки х 5.700 м по роуд-бук, ще се движат и по дъното на язовира, който е източен, така че ще бъде заблатено и ще газят яко до кръста в кал.

              - При образуване на тапа, времето ще се спира!
              - Трасето ще е много технично, с дълги отсечки, атрактивно, но и много натоварващо. Десо го определи като "Състезание за експерти", т.е. само много опитни и подготвени екипажи ще успеят да финишират.

              Ако не съм написала нещо правилно, разчитам Шуши да ме поправи.
              Мерси за инфото а на 13 каква е програмата от каде ще карат и минават
              [img]http://i.data.bg/06/10/24/101397_orig.jpg[/img]

              Коментар


              • #37
                До: София Трофи 2007

                Ми, не знам точно - ще се връщат от Клисура към София Организаторите само могат да ви кажат.
                [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                Коментар


                • #38
                  До: София Трофи 2007

                  Цитат на състезател " По тежък етап не е имало ". Завършилите в контролното време са 3-ма. Голяма част от екипажите още опъват лебетки ( средно за етапа около 40 ).
                  RB Patrol Team

                  Коментар


                  • #39
                    До: София Трофи 2007

                    Отивай да помагаш че аз съм много далече!

                    Завършили са Семко,Иво и Дончо.

                    Коментар


                    • #40
                      До: София Трофи 2007

                      Асене, ти оти пишеш тука, Фулдата сам ли си го оставил да оре?
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #41
                        До: София Трофи 2007

                        Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
                        Отивай да помагаш че аз съм много далече!

                        Завършили са Семко,Иво и Дончо.
                        С финал е и Долфи ( също в контролното време, но с наказания ). Алекс се движеше добре, но за него нямам информация ( дори да е завършил, със сигурност е извън времето).
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • #42
                          До: София Трофи 2007

                          С Финал и наказания са Долфи,Радев и Пламен Тенев и то в този ред на класиране.От трасето са излязъл Алекс,Савата и Саламандрите са счупени и се правят,а за Маджо,Миро и Ламбрев още нищо не се знае.

                          Коментар


                          • #43
                            До: София Трофи 2007

                            Миро още в началото се е счупил. Жалко за Алекс ( хем му казах да кара леко ). Тенев ... ... ... не знам как може да тръгне на състезание ( в което изрично беше казано, че ще има много лебетки ), с проблемен акумулатор ( или алтернатор все тая )
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #44
                              До: София Трофи 2007

                              В момента все още се изготвя класирането за деня. Сигурно е вече че:
                              1ви - Семко
                              2ри - Иво Върбанов
                              3ти - Дончо и Ива

                              Етапът е бил доста хард, все още има незавършили участници...

                              Коментар


                              • #45
                                До: София Трофи 2007

                                От две години се състезавам, но такова нещо не съм виждал
                                Тези думи на един навигатор бяха записани днес от нашия микрофон в гората на Плана ...

                                Наистина това, което нашият екип видя с очите си днес, беше един тежък етап, който струваше на състезателите много усилия, а и щетите май не бяха малко ...

                                След нечовешко ранното ставане в 05:30 за да бъдем на време на сборния пункт в 07:00 Десо ни насочи към екстримче близо до Железница.

                                Служебни лица и зрители са в очакване да се появят джипките ...



                                които трябваше да се появят оттук ...




                                Ето го бе! Ето го бате ...







                                Този участък Долфи завърши със спукана гума, която беше сменена с излизането от екстрема ...



                                Сцената е свободна за следващия ...












                                Знаете ли как му се казва на това?






                                Ако не знаете отговора - четете:




                                Този екстрем беше едно от местата, в които днес се извършваше този "естествен тунинг" ...





                                Внасяне на корекции по трасето ...






                                Камъкът е отстранен, обаче този пън остава да дебне в засада ...



                                следващата жертва ...



                                и я дочака ...



                                Джипът на Дончо и Ива се закачи за него и трябваше помощ от лебедка, следващия след тях джип




                                а и човешка ръка да пипне, за да се измъкне от капана ...





                                Тук Ива остана в джипа, но нейното хич не се губи. Дали се сеща още колко лебедки я очакват ...






                                След тази операция и пънът вече беше изкоренен и на това място следващите джипки със замазани от калта гуми минаваха като по писта за бобслей ...








                                Който си няма калници - няма какво да счупи или огъне ...




                                А пък едни камъчета се търкалят под джипките ...




                                Трасето беше тежко за всички, ама най-широките виждаха и доста повече зор ...










                                Доста тежък физически труд падна днес ...




                                а процесът на "естествен тунинг" продължаваше ...








                                Някои благоразумно пропуснаха този екстрем ...




                                Тъй като интересното за нас на това място се поизчерпа, реших да се свържа с Виктор и Асен, които бяха отишли на друг екстрем - по-навътре в Плана.

                                Момчетата ми дадоха GPS-координатите си и ме осведомиха, че участъкът е тежък, състезателите още не са преминали, така че имам шанс да успея да стигна до тях, ако побързам.

                                Е, това и направихме. Скочихме в Патрула и се понесохме първо по асфалта до с. Плана, а после - по черно към следващото интересно място ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X