Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за окачване на ML 320 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за окачване на ML 320 V6

    Как или по точно с какви пружини и амортесьори да направя МЛа на жена ми по стабилен!?Сега се люлее като пиян моряк.. Марки,модели и от къде да поръчам?Модела е от 2003 г. ML 320 V6 с голямата навигация и стария фейс!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting


  • #2
    От: Съвет за окачване на ML 320 V6

    Аз иамам такъв и няма такива ядове. Сменях задни амове със каквито ми доставиха от магазина. Дали нямаш други ядове? Иначе има окачване за него, мога да го викна.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за окачване на ML 320 V6

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      Аз иамам такъв и няма такива ядове. Сменях задни амове със каквито ми доставиха от магазина. Дали нямаш други ядове? Иначе има окачване за него, мога да го викна.
      Нямам никакви проблеми по скоро го отдавам на амовете... много са меки !Пружините са ок!Като го купувах преди години момъка дето ми го продаде/той го внесъл от Швейцария/че бил отзад с пневматично окачване но после заменено с пружинно оригинално такова!??дРЪН ДРЪН отдолу не виждам да е бил с такова!Както и да е искам да го "втвърдя" да почна от амовете!Ако ти трябва номер на рама или нещо?
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за окачване на ML 320 V6

        Ами отивай в близкия магазин взимай някакви качествени амове и трябва да си решиш проблема, за тоя мерц поне има предлагане

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за окачване на ML 320 V6

          Т'ва отпред е на торсиони...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за окачване на ML 320 V6

            Слагай амове "закс" и си свиркай.. Ако не се лъжа, би трябвало да могат да се регулира комфорта със зегер, та да си докараш твърдостта..

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за окачване на ML 320 V6

              По шасито може да се провери какъв е бил оригинално. Ако искаш пусни го и ще ти дам ое номерата. Иначе амортисьори на Билщайн, Закс или Боге.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X