Обява

Свий
Няма добавени обяви.

моля за съвет за телоподаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: моля за съвет за телоподаващо

    Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
    Очаквах да го видя на каишка през рамо! ;-) Тежи 6 кг. с шланга и захранващия кабел.

    Поздрави,
    Георги
    Още не съм измислил къде точно да му хвана две куки.Ако ги разположа симетрично в центъра по дължина,ще пречат леко на страничния капак.Обаче ще измисля нещо,голямо удобство е това,много удобна машина.Чак не мога да повярвам как се развиват нещата,и то на цена, една дневна майсторска надница.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #92
      От: моля за съвет за телоподаващо

      здравей те от скоро обмислям покупка на телоподаващо ще можели дами препоръчате колебая се между харко и някакво от викилукс за любителска работа щесе ползва повече

      Коментар


      • #93
        От: моля за съвет за телоподаващо

        Тия с по-добрия сервиз.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #94
          От: моля за съвет за телоподаващо

          Първоначално публикуван от koceto-93 Преглед на мнение
          здравей те от скоро обмислям покупка на телоподаващо ще можели дами препоръчате колебая се между харко и някакво от викилукс за любителска работа щесе ползва повече
          Първи пост в форума.Върни две три страници нагоре и ще намериш отговор на въпроса.

          Иначе конкретно по питането,нито едно от двете.Хасковското е див китаец,от най дивите,това харко ако е от Бг е читава машина вероятно,но също така и трансформаторна може би.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #95
            От: моля за съвет за телоподаващо

            Цената на тая машина се избива за един ден!
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #96
              От: моля за съвет за телоподаващо

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Първи пост в форума.Върни две три страници нагоре и ще намериш отговор на въпроса.

              Иначе конкретно по питането,нито едно от двете.Хасковското е див китаец,от най дивите,това харко ако е от Бг е читава машина вероятно,но също така и трансформаторна може би.
              С така наречено Хасковското 250 амперово съм изгорил над 200 килограма тел за две години и проблеми никакви. Китаец е , но на кое компонентите не са китайски ?

              Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • #97
                От: моля за съвет за телоподаващо

                Първоначално публикуван от koceto-93 Преглед на мнение
                здравей те от скоро обмислям покупка на телоподаващо ще можели дами препоръчате колебая се между харко и някакво от викилукс за любителска работа щесе ползва повече

                То и аз се колебая как да отговарям на такъв въпрос! Харко-трансформаторини ,големи и тежки машини, с цени над 1000лв.Вики - инверторни машини, с цени на 500-600лв.
                Последно редактирано от welderargon; 12-08-19, 19:40.
                https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                Коментар


                • #98
                  От: моля за съвет за телоподаващо

                  При Данчо видях едно, направо приказка. Малко, компактно, удобно а как заварява.... По принцип не харесвам телоподавките, но това ме грабна. Така, че и там можеш да погледнеш

                  Коментар


                  • #99
                    От: моля за съвет за телоподаващо

                    И АИГ Заваряване имат малки и компактни! С ролка по 1 кило... Май това от снимките по горе, е точно такова.!
                    https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                    https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                    Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                    Коментар


                    • От: моля за съвет за телоподаващо

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Днес посвърших малко работа с новата играчка.

                      Сравнена с електрожен KITIN 165



                      Телоподаващото и електрожен на DEL е по късо и леко по тясно ,от инверторен електрожен.На тегло не се сетих да ги премеря.


                      Това как топи четворки "Вежен" само глей.
                      Очаквах да е слабичко - ама нанайси...
                      ОООпс - визирах само електрожена.

                      Коментар


                      • От: моля за съвет за телоподаващо

                        Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                        С така наречено Хасковското 250 амперово съм изгорил над 200 килограма тел за две години и проблеми никакви. Китаец е , но на кое компонентите не са китайски ?

                        Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
                        Аз горя напоследък доста по малко,но пък редовно.За хасковските китайци не съм казал че не работят добре,а че са въпрос на късмет,я работят изобщо ,я не.

                        Като спре да работи,и гаранцията е изтекла,си вземаш нов.

                        Аз имам над 10 заваръчни машини и всички работят ,имам една за профилактика която е 10-12 годишна , вероятно има за смяна кондензатори и водещата ролка е износена ,стопила две водещи ролки и три шланга ,незнам колко кг.са минали през нея но вероятно над 100 ролки са по 5 кг.Бг машина,и работи добре,от скоро при работа събира фини топчета в дюзата и леко опушва.Може да е от телта,от скоро купувам някаква с марка Хюндай.

                        Има си сервиз ,от днес за утре ще е готова.Не я мисля изобщо.Сервиза на Хасково ако изобщо е сервиз,е да избута гаранцията.Имаше и една марка GYS ли беше,и там нещата не бяха никак добре със сервиза и ремонтнопригодноста на някои машини.

                        Та гледай сервиза за колко време ще ти оправят машината, изобщо не ме интересува какво има вътре,важно е да работи и вади пари.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: моля за съвет за телоподаващо

                          Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                          Това как топи четворки "Вежен" само глей.
                          Очаквах да е слабичко - ама нанайси...
                          ОООпс - визирах само електрожена.
                          Синия или оранжевия,защото синия е може би една от най-добре работещите машини на пазара в момента.

                          Синьото е 160 ампера,имам същото и 190 ампера.

                          190 амперовия съм го плащал на 1080 лв.И сега не са никак евтини и не са китайци ,нямат общо с Китай ,и са 100% изработени в Чехия.Което не значи нищо ,аз правя или по точно правих преди време едни захранвания ,всичко го сглобявахме тук,последните 2-3 години се оказа че платките със смд елементите от Китай идваха по евтино от само изработката на платките в печатницата на километър от вкъщи.Та кое е Китай и кое не,е въпрос на сметки,и почти нищо друго.

                          На всичкото отгоре,занесох китайска платка в нашата печатница за платки ,и им казах че ги искам точно такива и такива.Пичовете ми казаха че платката не може да се произведе в България,понеже е минала през някаква си машина ,която не съществувала в Бг,била много скъпа и т.н
                          Последно редактирано от Roninn; 12-08-19, 23:46.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: моля за съвет за телоподаващо

                            Това малкото работи супер, но е за железа до 3-4мм и предвид евтината изработка не мога да му се доверя на 100%, че няма да ме предаде някъде. На 2-3 пъти ми се случи да не пусне газ, явно нешо се прищипва в шланга, или крана не пуска .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: моля за съвет за телоподаващо

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Синия или оранжевия,защото синия е може би една от най-добре работещите машини на пазара в момента.

                              Синьото е 160 ампера,имам същото и 190 ампера.

                              190 амперовия съм го плащал на 1080 лв.И сега не са никак евтини и не са китайци ,нямат общо с Китай ,и са 100% изработени в Чехия.Което не значи нищо ,аз правя или по точно правих преди време едни захранвания ,всичко го сглобявахме тук,последните 2-3 години се оказа че платките със смд елементите от Китай идваха по евтино от само изработката на платките в печатницата на километър от вкъщи.Та кое е Китай и кое не,е въпрос на сметки,и почти нищо друго.

                              На всичкото отгоре,занесох китайска платка в нашата печатница за платки ,и им казах че ги искам точно такива и такива.Пичовете ми казаха че платката не може да се произведе в България,понеже е минала през някаква си машина ,която не съществувала в Бг,била много скъпа и т.н
                              Сравняваш манифактура с роботизация . Естествено, че китайското ще дойде по-евтино. И по-качествено, в много случаи...
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • От: моля за съвет за телоподаващо

                                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                                Сравняваш манифактура с роботизация . Естествено, че китайското ще дойде по-евтино. И по-качествено, в много случаи...
                                Бат Митко, дири ми телоподаващо 2ра ръка, че имам един ван за кърпене и разни багажници за правене и асмалъци в двора а с електрожена не мога и две арматури да съединя.
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X