Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

    E кво ,а ние будалите да караме по калните пътеки на Бузлуджа и Ясеново.Край,повече никакви кюфтета само прасета.

    Коментар


    • #32
      До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

      Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
      Пепи, майната му на АТВ-то, нали ти си добре.
      +1! АТВ-то ще го оправи, а като гледам Пепи си е добре до тавата!!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #33
        До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        +1! АТВ-то ще го оправи, а като гледам Пепи си е добре до тавата!!
        Мдаа, така си е, майната им на пластмасите.
        Нали виждате колко съм разстроен докато режа от мръвките
        LZ1PER

        Коментар


        • #34
          До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

          Малииии, сега се загледах в заглавието и снимките. Ми, какда ви кани човека, като вие едно малко прасенце не можете да изядете. какво остава за свиня-майка!!!

          П.С. А ако е и с плънка.....край.

          Коментар


          • #35
            До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

            Като нов член (как звучи само) на MGRacing и аз бях поканен на леко,
            кОлтурно, клубно мероприятие

            В събота рано сутринта тръгваме с Пепи към Паничище.
            Буса с който трябваше да пътуваме бе страхотен.
            Нямаше детайл който не е изгнил и без генерация, но пък
            достатъчно голям да побере атв.

            Ето го чисто новичкото КФХ700. Горкото , не знаеше какво го очаква



            Красота, природа..

            Спряхме да разгледаме (и да изчакаме да поизстине двигателя )



            Ама нещо ми бълбукаше под Д-то.



            Не, не сме запалили барбекю

            След като доляхме малко вода (към 6 литра) продължихме нагоре без проблеми.

            А горе, групата леко по леко се събираше.



            Ето го и домакина



            Ето го и хубавичкото атв.



            Има ли смисъл да казвам, че моторите моментално бяха свалени и приготвени за каране



            Това не е рекламното лице на Мишелин, а супермодератора Пепи



            Не се мина и без разходка на най-малките



            Естествено , трудно го свалиха от мотора



            Тук Ади се хлъзна и вместо да му помогне да си вдигне мотора,
            Чинела му се хвали : " виж, виж нямам съединител"



            Аз пък надникнах в кухнята да видя, какво има да се яде



            След като групата тръгна да се вози, за да разсеем Алекс тръгнахме на разходка.



            На Боби гоУфа много върви, а как катерииии
            Но аз бях внимателен, карах го като служебен



            В Паничище са направили много красива черква



            Като се прибрахме в хотела, групата също се бе върнала и посреща
            още хора





            От тук тръгнаха да катерят на някъде..
            А ние отидохме да се настаняваме.
            Аз моментално се ориентирах къде е бара и заседнах

            По някое време всички се прибраха и се почна най-интересното





            Чинела ще сменял марката



            До по някое време успявах да снимам , после нещо ми е мъгла

            На сутринта мотори фулл, мотористи нема...



            Пепи пробвал да прави бекфлип, ама май не е успял





            Ако някой смята ,че това е безопасен спорт, да го каже на сина на Гълъбин.





            Тук децата викаха " дядо, дядо дай му газ "



            Така приключи гостуването ни при Ванката
            Настягахме се и заваля зверски порой !



            Огромни благодарности на целият отбор за страхотните моменти
            и най вече на Иван - Чинела за 2те вкусни прасенца

            Всички снимки ТУК
            Последно редактирано от Венци- малкия; 08-06-08, 21:22. Причина: допълнение

            Коментар


            • #36
              До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

              Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
              Малииии, сега се загледах в заглавието и снимките. Ми, какда ви кани човека, като вие едно малко прасенце не можете да изядете. какво остава за свиня-майка!!!

              П.С. А ако е и с плънка.....край.
              Лошото е, че занапред и да не ни покани, ние го знаем къде и няма мърдане



              П.П. Ванка, благодаря за всичко и този и миналия път (през зимата) беше много гостоприемен и адски внимателен домакин, всичко по организацията беше на най-високо ниво. НЯМА КЪДЕ ДА СЕ СКРИЕШ, ЧАКАЙ НИ СКОРО ПАК.
              Последно редактирано от Peppy; 08-06-08, 21:29.
              LZ1PER

              Коментар


              • #37
                До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                Лошото е, че занапред и да не ни покани, ние го знаем къде и няма мърдане



                П.П. Ванка, благодаря за всичко и този и миналия път (през зимата) беше много гостоприемен и адски внимателен домакин, всичко по организацията беше на най-високо ниво. НЯМА КЪДЕ ДА СЕ СКРИЕШ, ЧАКАЙ НИ СКОРО ПАК.
                абе то вас човек да неви покани на гости.
                пък и знаете каде е чинела.
                crf450 supermoto

                Коментар


                • #38
                  До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                  Айде добро утро и от мене, аз чак сега ставам щото на Паничище не можах да спя.
                  Що ли, ми щото като гледах как ми заминаха прасенцата и корема нещо взе да ме свива под лъжичката, та затова...
                  Викам си край заминаха... и никой не каза, абе я яжте салата за к’во ви е това месо все пак е лято и трябва да наблягаме на зеленото...
                  Даже и кожичката /дето 5 чифта детски маратонки щяха да излезнат/ им изядоха на горките животни.....
                  Айде стига пак се отплеснах а народа иска зрелища не литератори...

                  Ето тук загрявам преди да дойдат гостите...и преди да си натоваря мотора.




                  И тук вече ще се ориентирате по по-горните ПИСАНИЯ....
                  Местността "обесен камИк"


                  Ей това момче го носеха 700кубика иначе не става....


                  Те ги ТЕ...у средата..


                  И сега една мокра пауза от около 2 часа и след като се Нас..събрахме СИТЕ...поИдеме каде ЕЗЕРАТА...
                  Ама там имаше снЕг до кАде крЪсто или малко по надоЛе....ама не моЕм го напишем..
                  Та заФанаме да катериме еднО мЕсто около 150 метра аМа нООО тегаво да знаете.
                  На снимките не си личи Оти снимам с телеФоНо...както винаги де...
                  И понеже ТелеФоно ми е посЛЛеден модел има функия изправи БаЙро.... и не се ВиДи мнооо...
                  Ето тука на малкия упссс ГОЛЕМИЯ ШАМПИОН му извря водата и тате с Гълъбин започнаха да пълнят радиатора със сняг...имаше много...




                  А отдолу мъката продължаваше за почти всички....


                  Най-добрият катерач и скрито оръжие на МГ ..БИСЕР


                  Те така беше.....


                  А горе на баИро сам седи войводата на клуба ММ и чета си чЕка...


                  Са малко въображение требе за да разберете кво сТааа доле ама нема да Ви кажем....






                  Познахте ли го??? и аз не можах, абе тоя дето го даваха по Ринг ТВ бе Гаргата..


                  И Будин разбира се...


                  Не става и не става...сега ще ме попитате що не им помагаме нали???
                  Ми щото ако се изморят по-малко ще ядат и по-бързо ще заспят.


                  ЦРФ250Х....мноооо добра машинка.




                  Пълненето със сняг продължава...


                  От тук беше много интерсно да се наблюдава как се ...... колегите..






                  Опитите продължават....един час вече..


                  А първата група вече пие вода от езеро Бъбрека...


                  Имаше и айcберг...кръстихме го "MG"...


                  И СЕГА КУЛМИНАЦИЯТА.....MG RACING.....




                  Будин снимаше с видео камера и ще се опитам да кача филмчето по нататък.


                  Зима си е още и това си..АБЕ ВРЕМЕ САМО ЗА СВИНСКО И ВИНСКО....


                  Снежният човек ЙЕТИ..к'во търси майка си не разбрахме...








                  Гълъбин....


                  Пак пауза, а за някои черна дупак та чак до САБАЛЕ..конете чакат ама ездачи НЕМА..ЩО ЛИ






                  Гълъбин си разсипа "захарта" за кафето и се наложи да си я събира...




                  И Будин закусваше...чай с бисквити...


                  Айде стига толкова щото да не вземе да Ви хареса и пак да дойдете...или други "туристи' да речем...
                  Прасета повече нЕма да знаете....

                  Коментар


                  • #39
                    До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                    Искам да отбележа само за протокола...времето беше толко ш...о, че всички двигатели глъхнеха на високото.
                    Мики първо се притесни, че е само неговия но при подаване на гас всички глъхнеха/прекъсваха преди да поемат.
                    Качвал съм се много пъти на 2500метра надморска височина но при такова време никога..

                    Коментар


                    • #40
                      До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                      Браво за матеряла за мене беше чест да карам със всички вас
                      А Пепи ти прави АТВ-то и му свиквай по бързо

                      Коментар


                      • #41
                        До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                        А бе Иване....какви снимки си направил бре...баирО не личи кЪв е върл!
                        Ш...си помислят некои, че раСоТки сме си праИли...
                        Mitsubishi L200 DobbleCab

                        KTM XC 450 RW 2009
                        KTM 350 SX 2011

                        Коментар


                        • #42
                          До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                          Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                          А бе Иване....какви снимки си направил бре...баирО не личи кЪв е върл!
                          Ш...си помислят некои, че раСоТки сме си праИли...
                          Ми колега от телефона е, не е от баЙрО....
                          А ето и още малко снимки любезно предоставени ни от Ivo_KLR правени с фотоапарат.





























                          Коментар


                          • #43
                            До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                            Големи благодарности към всички за приятната компания в тези почти два дни (другиО пАт повече та и Я да видиМ баИро ). Също така и към домакина за хубавото посрещане.

                            Коментар


                            • #44
                              До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                              Да,искрени благодарности към Чинела за топлото посрещане и обилно гощаване ,както и към цялата компания за приятното изкарване на тези два дни заедно.....то било хубаво да има и културно МАСОВИ прояви отвреме навреме.....Ванка сега вече ще се видиш в приключение,не можеш да се откачиш от нас ,а прасета ако трЕбе Че внесем..... турски
                              Поздрави и Благодаря
                              "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                              MG Racing Team

                              Коментар


                              • #45
                                До: На гости на Чинела...или по-скоро как Чинела повече няма да кани на гости

                                Браво колеги точно така трябва .Това е истинския оффрауд след приятната разходка се иска малко разпускане на мускулатурата.Евала за хубавото изкарване което сте направили . Браво.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X