Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрони за ТТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Патрони за ТТ

    Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
    Аз бележка от КОС, ще взема. Но не знам дали има право друг да ги купи с моята бележка. Ще проверя!
    Влади, не е необходимо да проверяваш, освен теб, никой друг не може.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #32
      До: Патрони за ТТ

      Колко партона?

      Коментар


      • #33
        До: Патрони за ТТ

        Първоначално публикуван от velex Преглед на мнение
        Колко партона?
        1 за проба
        Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

        Коментар


        • #34
          До: Патрони за ТТ

          Ей , ще ме уморите. Голяма банда сте за шегите

          Коментар


          • #35
            До: Патрони за ТТ

            [quote=giorgio;253443]Колега, какви са тия приказки?!
            Да беше посочил и адреса на магазина!

            Или искаш утре, като отидеш да си купиш няколко патрона, да те изгледат неразбиращо...

            Това е форум, чете се от много хора, дори не предполагаш колко много... при това няколко пъти повече от колкото регистрираните потребители, които май надминаха отдавна 7 хиляди..

            приемам забележката виновен съм въобще не се съобразих

            Коментар


            • #36
              До: Патрони за ТТ

              От сигурен източник, току що научих, че внос на чешки патрони скоро не е имало. Не мога да си обясня защо. Едва ли е заради цената. Просто си мисля, че има много голямо количество от старите и докато не свършат ще е така. Явно войската добре се е била презапасила и сега гледат първо да ги разкарат. ДЪРЖАВНА РАБОТА=МОНОПОЛ.

              Коментар


              • #37
                До: Патрони за ТТ

                Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                От сигурен източник, току що научих, че внос на чешки патрони скоро не е имало. Не мога да си обясня защо. Едва ли е заради цената. Просто си мисля, че има много голямо количество от старите и докато не свършат ще е така. Явно войската добре се е била презапасила и сега гледат първо да ги разкарат. ДЪРЖАВНА РАБОТА=МОНОПОЛ.
                причината е в цената, тройно е по голяма

                Коментар


                • #38
                  До: Патрони за ТТ

                  Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                  От сигурен източник, току що научих, че внос на чешки патрони скоро не е имало. Не мога да си обясня защо. Едва ли е заради цената. Просто си мисля, че има много голямо количество от старите и докато не свършат ще е така. Явно войската добре се е била презапасила и сега гледат първо да ги разкарат. ДЪРЖАВНА РАБОТА=МОНОПОЛ.
                  аз писах.трябва да избухне трета световна че да свършат старите патрони

                  Коментар


                  • #39
                    До: Патрони за ТТ

                    по някога старите патрони дават засечки.има и хаустни патрони за ТТ. ако незнае някой де.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Патрони за ТТ

                      А някой знае ли да има стоп патрони за ТТ, защо по каталози съществуват. Но където и да попитам ме гледат като изпаднал от чужда планета
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #41
                        До: Патрони за ТТ

                        стоп патрони няма и не се произвеждат защото пищова е с много мощен заряд и стоп патрона се обясмисля.....ще пробие противника

                        Коментар


                        • #42
                          До: Патрони за ТТ

                          Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                          А някой знае ли да има стоп патрони за ТТ, защо по каталози съществуват. Но където и да попитам ме гледат като изпаднал от чужда планета
                          Еми такаще те гледат я.Опитай се да си представиш
                          ТТ и стоп-патрон.Няма да намериш -гаранция.А като си купиш някое
                          пльокало/няма да напиша какво щото половин БГ е въоръжена с него
                          и шЪ мЪ изядат/ ще те зарина със стоп-патрони,знаеш че го мога.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #43
                            До: Патрони за ТТ

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Еми такаще те гледат я.Опитай се да си представиш
                            ТТ и стоп-патрон.Няма да намериш -гаранция.А като си купиш някое
                            пльокало/няма да напиша какво щото половин БГ е въоръжена с него
                            и шЪ мЪ изядат/ ще те зарина със стоп-патрони,знаеш че го мога.
                            Такова пластмасово пльокало няма да си взема това е гарантирано!
                            А Стоп патрон 7,62х25 има, и то не в едно списание.
                            Отделен въпрос е, че никой не ги е зареждал!
                            На мен лично не ми трябват, но ми беше интересно да си купя ей така като колекция, защото това оръжие ТТ-то, тепърва ще става все по-известно!
                            LZ1HKW
                            Реглаж на преден и заден мост
                            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                            Коментар


                            • #44
                              До: Патрони за ТТ

                              Влади изглежда не ме разбра.Колегата Токарев го е написал
                              по-горе.Стоп патрон и ТТ са взаимно изключващи се.То реклами
                              има много и за всичко но колко са верни е друг въпрос.Не че не
                              може да се направи стоп патрон и за ТТ-то но аз лично не бих го
                              използвал с тази цел , защото после пак ще отговарям за убийство.
                              Но ако много държиш да си имаш един за колекцията
                              ще ти направя и подаря.Само при условие да стои на стената и
                              обещание/тържествено/че няма да го използваш по предназначение.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • #45
                                До: Патрони за ТТ

                                Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                                Такова пластмасово пльокало няма да си взема това е гарантирано!
                                А Стоп патрон 7,62х25 има, и то не в едно списание.
                                Отделен въпрос е, че никой не ги е зареждал!
                                На мен лично не ми трябват, но ми беше интересно да си купя ей така като колекция, защото това оръжие ТТ-то, тепърва ще става все по-известно!
                                до сега не съм срещал някъде да пише за стоп патрон.стоп патрони има за по слабите пистолети.ТТ има голяма пробивна сила стоп патрона ще мине и замине през тялото

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X