Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрони за ТТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Патрони за ТТ

    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
    Не мисля, че някъде въобще се произвеждат в днешно време патрони за ТТ("Шпагин", "Судаев")...
    CZ 52, един отличен (според мен) пистолет ползва същия боеприпас. В един оръжеен магазин в Бургас, един, много запазен екземпляр, стоя няколко месеца, с цена около 150 лева. Много се двуомях дали да не си попълня колекцията, но докато се чудех, го взеха. По-късно го видях у един познат, вече леко тунюнгован... изтекоха ми очите.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #17
      До: Патрони за ТТ

      Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
      Не мисля, че някъде въобще се произвеждат в днешно време патрони за ТТ("Шпагин", "Судаев"). Или поне не знам оръжие, което да се произвежда в този калибър последните 50-на години...До известна степен представляват интерес в САЩ, където просто са си накупили стари соц-пушкала и им се стреля.
      Така че мой личен съвет - каквото намериш - вземай, че може и като музеен експонат да си го сложиш след някоя и друга година... за съжаление...пистолета си го бива.
      На въоръжение са в Китай и още ги произвеждат. Пък за патроните- и аз имам засечки, направо не палят. Ама нали не е съдбоносно и е само за кеф- не му отдавам такова значение
      [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

      Коментар


      • #18
        До: Патрони за ТТ

        Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
        Не мисля, че някъде въобще се произвеждат в днешно време патрони за ТТ("Шпагин", "Судаев"). Или поне не знам оръжие, което да се произвежда в този калибър последните 50-на години...До известна степен представляват интерес в САЩ, където просто са си накупили стари соц-пушкала и им се стреля.
        Така че мой личен съвет - каквото намериш - вземай, че може и като музеен експонат да си го сложиш след някоя и друга година... за съжаление...пистолета си го бива.
        Извинявам се и леко коригирам мнението си.
        ДА, произвеждат се в Сърбия, Румъния, дори (може) да се произведат в Арсенал - Казанлък.

        НОоо...липсата(или поне в доста голяма степен липсата) на производство на оръжие в този калибър като цяло по света, предопределят нерентабилността от такова производство и оттук доста по-скъпия нов боеприпас. И то при положение, че някои от старите соц-страни все още бълват сериозни количества 50-60 набор боеприпаси на един не много активен пазар. Дори в България количествата са в хиляда пъти повече от търсените...разбира се такива, които легално можеш да закупиш в магазините....И цената им е в пъти по-ниска от новия...
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • #19
          До: Патрони за ТТ

          Хубаво се разтърси из форумите и си намери информация кои партиди са добри и кои - не.Проблемът не е във възрастта на патроните.

          Коментар


          • #20
            До: Патрони за ТТ

            Произвеждат се патрони и в момента по магазините съм виждал чешки на S&B и сръбски на първи партизан сърбите и в момента произвеждат доста оръжия в тоя калибър . Аз имам и едно ТТ произведено през 1950година гърмя с каквито патрони намеря но за всекидневно носене си имам пистолет 9Х19.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              До: Патрони за ТТ

              Колегата Sek.1 е прав. Наистина чехите и до днес ги произвеждат тези патрони, но в който и магазин да съм питал за тях ми казват, че не ги взимат защото са по скъпи от старите. Някъде около 80 ст. били и разликата със старите е почти тройна. Влади, ще продължавам да търся и ако намеря ще ти кажа.

              Коментар


              • #22
                До: Патрони за ТТ

                в бургас има нови патрони но са 90стотинки югославски.но от старите има много трябва да избухне трета световна за да свършат.

                Коментар


                • #23
                  До: Патрони за ТТ

                  забравих да пиша че съм си купил дулен компенсатор слага се на мястото на предната обица.пищова става по дълъг.ще се опитам да кача снимка иначе неможе да ме разберете

                  Коментар


                  • #24
                    До: Патрони за ТТ

                    Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                    в бургас има нови патрони но са 90стотинки югославски.но от старите има много трябва да избухне трета световна за да свършат.
                    Колега има ли начин и ние да се сдобием с такива?
                    А за дулният компенсатор и аз имам, но да ти кажа не виждам разлика в стрелбата. Само за дизайн, аз моят сега ще го хромирам
                    LZ1HKW
                    Реглаж на преден и заден мост
                    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                    Коментар


                    • #25
                      До: Патрони за ТТ

                      Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                      Колега има ли начин и ние да се сдобием с такива?
                      А за дулният компенсатор и аз имам, но да ти кажа не виждам разлика в стрелбата. Само за дизайн, аз моят сега ще го хромирам
                      Да, да хромирай го. Да видим после как ще го сваляш. Ще е интересна гледка. Майтапа настрана. Ако имаш познат с хромиран пистолет, стреляй с него в стрелбището, и после стреляй при слънчево време. Като видиш разликата, никога няма да помислиш повече за хромиране.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Патрони за ТТ

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Да, да хромирай го. Да видим после как ще го сваляш. Ще е интересна гледка. Майтапа настрана. Ако имаш познат с хромиран пистолет, стреляй с него в стрелбището, и после стреляй при слънчево време. Като видиш разликата, никога няма да помислиш повече за хромиране.
                        Пак ще си говорим, когато го видиш
                        Само един жокер, хромирането не винаги е лъскаво
                        LZ1HKW
                        Реглаж на преден и заден мост
                        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                        Коментар


                        • #27
                          До: Патрони за ТТ

                          Доколкото разбрах такива патрони се купуват на тон от Русия и има МНОГО.Ама все са един набор.Колега пуцай си тех кво толоко.
                          Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                          Това е положението.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Патрони за ТТ

                            Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                            Колега има ли начин и ние да се сдобием с такива?
                            А за дулният компенсатор и аз имам, но да ти кажа не виждам разлика в стрелбата. Само за дизайн, аз моят сега ще го хромирам
                            аз купувам най много по 10 броя и то дебня да няма друг клиент в магазина иначе недават искат бележка от служба КОС

                            Коментар


                            • #29
                              До: Патрони за ТТ

                              Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                              аз купувам най много по 10 броя и то дебня да няма друг клиент в магазина иначе недават искат бележка от служба КОС
                              Колега, какви са тия приказки?!
                              Да беше посочил и адреса на магазина!

                              Или искаш утре, като отидеш да си купиш няколко патрона, да те изгледат неразбиращо...

                              Това е форум, чете се от много хора, дори не предполагаш колко много... при това няколко пъти повече от колкото регистрираните потребители, които май надминаха отдавна 7 хиляди...

                              Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                              Пак ще си говорим, когато го видиш
                              Само един жокер, хромирането не винаги е лъскаво
                              Влади, за съжаление, колегата е прав, дори и матовия хром прави стрелбата неприятна при слънчево време...
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Патрони за ТТ

                                Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                                аз купувам най много по 10 броя и то дебня да няма друг клиент в магазина иначе недават искат бележка от служба КОС
                                Аз бележка от КОС, ще взема. Но не знам дали има право друг да ги купи с моята бележка. Ще проверя!
                                LZ1HKW
                                Реглаж на преден и заден мост
                                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X