Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за теглич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багажник за теглич

    Някой знае е ли, дали в България някъде се продават такива багажници:
    http://www.wildboarproducts.com/imag...tchrack500.jpg

    Има ли проблем да се ползват в България и въобще в Европа?

  • #2
    От: Багажник за теглич

    Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
    Някой знае е ли, дали в България някъде се продават такива багажници:
    http://www.wildboarproducts.com/imag...tchrack500.jpg

    Има ли проблем да се ползват в България и въобще в Европа?
    Такива подобни с кутии виждах много по Гърция, масово си возят кучетата там.

    А за разрешени, мисля се шегуваш, как иначе хората масово возят по 4-5 велосипеда закичени на теглича, аз лично редовно возя по 3-4 велосипеда на теглича и поне в западна европа теглича масово се ползва за товари, важно е да имаш добро осветление и да ти се вижда номера когато си натоварен.

    И последно но не по значение - важно е как ще обезопасиш товара, щото много наши а и други балкански субекти редовно "берат" багажи из европата при мен си набраха една чанта след като ми потрошиха ключалки и прозореца в Испания, но дори и в Англия има квартали където редовно подчовеците си берат всичко ценно и лесно-сваляемо...
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      От: Багажник за теглич

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0025.jpg
Прегледи:2
Размер:97.3 КБ
ID:5624019Това е моят собствено производство

      Коментар


      • #4
        От: Багажник за теглич

        Не ти ли правят проблеми КАТаджиите за номера ?

        Коментар


        • #5
          От: Багажник за теглич

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          Не ти ли правят проблеми КАТаджиите за номера ?
          Ами то, ако клетката е празна - номера се вижда.
          А ако е пълна - надали смеят катаджите да наближават много-много..

          Коментар


          • #6
            От: Багажник за теглич

            Това, че не смеят да приближат въобще няма да ги спре да ти фраснат некой акт !

            Коментар


            • #7
              От: Багажник за теглич

              Гледам в Гръция има много такива багажници -кутии .
              Разнасят разни неща в тях

              Коментар


              • #8
                От: Багажник за теглич

                Препоръчайте ми багажник за велосипеди, кой е по-добрия вариант монтаж на теглича или на задната врата?
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • #9
                  От: Багажник за теглич

                  Аз имам за вратата и ако е възможно да се сложи на колата, за мен е много приемливо решение. Мога да ти го предоставя за тестове. имам и за таван
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #10
                    От: Багажник за теглич

                    Кое от двете предпочиташ?
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • #11
                      От: Багажник за теглич

                      За покрива ми е за 4 велосипеда. Иначе може би нямаше да го ползвам. На задния се качват в пъти по-лесно. Но пък на сегашната ми кола не може да се монтира на вратата, че има някакъв спойлер ли е, какво е, та пречи.
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #12
                        От: Багажник за теглич

                        При всички случаи на топката на теглича е по-удобно за превоз на велосипеди.Дори и на нормален седан (се говорим за нещо по-високо) е неудобна задача да се качи велосипед на тавана, а после да се свали.При това без щети по автомобила.Неудобството идва, че наистина е добре държача да има собствени светлини, и собствена регистрационна табела.
                        А също (според зависи от колата) - понякога при сложен държач, и качени велосипеди достъпа до багажника е кофти, или изобщо липсва такъв.
                        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                        0887/осемпет 66 4осем

                        Коментар


                        • #13
                          От: Багажник за теглич

                          Ако превозното средство е лека кола става и багажник за покрива,ако е СУВ си е приключение качване и сваляне на велосипеди.За двама мъже не е голям проблем ,но аз и жената бяхме атракция при сваляне и качване на велосипедите върху Тоуарег.
                          Продадох тези за покрива, сега търся за задната врата.
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • #14
                            От: Багажник за теглич

                            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                            Препоръчайте ми багажник за велосипеди, кой е по-добрия вариант монтаж на теглича или на задната врата?
                            Разполагам с такъв, за теглича и този висящия на задната врата(комби). И двата са за 2 велосипеда, и двата са лесни за обслужване но по-удачен е този за теглич! Със светлини, опция за трети номер, пригоден е за трети велосипед и най-важното стабилен. Независимо какъв преход и с каква скорост, ще се придвижваш няма да имаш грижи, може да си монтираш заключване и велосипедите да си висят колкото дни е нужно! Висящият багажник ползвам за кратки разстояния-до близкия парк…също е удобен и една идея с по-бърз монтаж, Но предпочитам и препоръчвам този:

                            Коментар


                            • #15
                              От: Багажник за теглич

                              Мда само че в България вариянт за трета табела няма.А глобата че не ти се вижда номера ти е сигурна

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X