Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нощна фотография, утре, петък...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нощна фотография, утре, петък...

    Колеги, утре, 10.10.2014 от 13:00 часа в семинарната зала на Експо център София (срещу Метро на Цариградско шосе) заедно с VIP Trading организираме лекция на тема нощна фотография. Естествено всички които могат да дойдат са повече от добре дошли, а у мен имам десетина покани, така че обаждайте се да ви ги дам когато сте там. Който ми няма телефона, да пише ЛС, че да не го слагам в открита тема. Ако някой дойде, пък не се обади лошо му се пише...!
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 09-10-14, 16:43.
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Нощна фотография, утре, петък...

    М-да, аз като вътрешен човек вече видях някои снимки, лекцията се очертава супер. Всеки изкушен от фотографията ще откие нещо ново и интересно, а има една снимка, която надявам се Венци ще представи, София от Камен дел....да, на всяка цена ще съм там.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      От: Нощна фотография, утре, петък...

      Кажете нещо повече за лекцията - кой, колко време ..., за хората от провинцията, все пак...

      Коментар


      • #4
        От: Нощна фотография, утре, петък...

        Колега, лектор съм аз, лекцията е половин час. Ще е по-скоро опознавателна и своеобразен увод, към едно мащабно мероприятие, което се предвижда за края на ноември. Личният контакт е винаги незаменим, утре ще е място където да се видим и поговорим с много хора... Колкото до същината на материала, ще засегна предимно техническите и практични аспекти на нощната фотография...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          От: Нощна фотография, утре, петък...

          Е защо така с толкова малко предизвестие? Идва ми се, но няма как да се измъкна от работа в последния момент.
          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
          Walter Rohrl
          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

          Коментар


          • #6
            От: Нощна фотография, утре, петък...

            Съжалявам, че няма да мога да присъствам. Сигурен съм, че ще бъде много интересна и полезна лекция.
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • #7
              От: Нощна фотография, утре, петък...

              Колеги вината е изцяло моя, бях за известно време по важен семеен въпрос извън страната и сега наваксвам и става леко импровизирано. За който не смогне ще повтарям, обещавам. Митко пък ще я слуша и гледа лекцията в индивидуален вариант... :-)
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                От: Нощна фотография, утре, петък...

                Венци, а трудно ли ще ти е един статив и някой апарат да снима видео и после да го споделиш, знаеш как става технически
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #9
                  От: Нощна фотография, утре, петък...

                  Знаеш, че не обичам да претупвам нещата. Една лекция е или за хората в залата или за снимане. Ако е за хората пък се снима, нищо особено не е за гледащите, пък аз не обичам така... Като му дойде времето, може и за гледащите да направим, но ще е много работа...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нощна фотография, утре, петък...

                    Почти сигурно ще дойда.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нощна фотография, утре, петък...

                      Ех, и аз изпуснах. Не знам как не съм я видял тая тема навреме...
                      LZ2NKM

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нощна фотография, утре, петък...

                        Ти пък, няма проблем, ще повтаряме...
                        VPetrov.photography

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X