Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за зелето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпрос за зелето

    Аз си рупам зеле от месец и половина.Разсол изобщо.Има ли "Р" в месеца нищо прясно не ми е вкусно.От как се помня не съм изхвърлял прокиснало зеле дори и през май.Само една година имах проблем с някакво македонско.Бидона започна да омеква,зелето не трепна

    Коментар


    • От: Въпрос за зелето

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Нашто тоя път бая позавехва... Взехме го миналата неделя и вече десетина дни, все не му идва реда. Ма го попоглеждам де, нищо му няма. За утре вече твърдо е в графика.
      Хехе, позавехва.

      Га бях малък баща ми веднъж успя да остави зелките да покарат. Все се каня да проверя кой месец се случва това в естествени условия.

      Аз пък и тази година се направих на ударен и не направих никакви постъпки за зеле. Жената вече не ми и намеква.

      Но пък ми се пие зелева чорба. Тежка вътрешна борба водя.

      Коментар


      • От: Въпрос за зелето

        Аз я про ах снощи. Неми търпи търпилото. Отнесе и 100 мл. от яката.
        Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
        freelander 1,8 2001g.

        Коментар


        • От: Въпрос за зелето

          Тази година заложихме зелето някъде към 20 октомври и има няма за двайсетина дни втаса може би защото беше доста топло,но жената отсече слага ме го и аз какво да правя няма да се "сумразяме" заради едното топло време та се наложи да го стабилизирам.Доста чорба изпихме,че ми се обади и гастрита и няколко зелки "загинаха" със свинско и чесън.Друга година сме го чакали и по месец и половина и не тръгва,а пък миналата година вадехме зелката обираме втасалите листа и пак я връщахме в бидона.
          Ясене доста сме далеко един от друг иначе бих ти изпратил една туба чорба.Туряш в стъклени бутилки/пласмасовите му придават неприятен вкус/ напълнени чак до капачката още докато е прясна и някъде на студено се поставя и издържа няколко месеца.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X